ОАО,ЗАО
-
- Профи
- Повідомлень: 35
- З нами з: 29 березня 2011, 01:06
Подскажите, пожалуйста, коллеги, Вы берете в затраты документы от ОАО и ЗАО, ведь такой формы уже нет, и все должны были до 30.04.11 г. переименоваться в ПАТ и ПрАТ (чуть ли не в пух и прах...)?
- Popen
- Гигант Мысли
- Повідомлень: 18891
- З нами з: 20 травня 2011, 00:41
- Звідки: Україна, м.Харків
- Дякував (ла): 2117 разів
- Подякували: 10410 разів
"Зміна типу товариства з приватного на публічне або з публічного на приватне не є його перетворенням.",OLGA906090 писав:Подскажите, пожалуйста, коллеги, Вы берете в затраты документы от ОАО и ЗАО, ведь такой формы уже нет, и все должны были до 30.04.11 г. переименоваться в ПАТ и ПрАТ (чуть ли не в пух и прах...)?
"Приведення діяльності у відповідність із нормами цього Закону, статутів та внутрішніх положень акціонерних товариств, створених до набрання чинності цим Законом, у тому числі зміна найменування акціонерних товариств з відкритого
або закритого на публічне або приватне, не є перетворенням та не потребує застосування процедури припинення."
-
- Светоч Мысли
- Повідомлень: 2304
- З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
- Дякував (ла): 13964 рази
- Подякували: 2289 разів
Где-то здесь в ресурсах была информация о том, что это уже не обязательно всем переименовываться.