Перевірки Держ праці?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

oscolok писав:
Маруся10 писав:
oscolok писав:Особова карта працівника. На підприємстві не велися (все в компьютері не 1С).
якщо заповнювати з якого періоду?
ТОВ старе.
у меня тоже не велися, я пришла и завела на всех работников
Можна завести за дати мого призначення 2012? або з 2014 року?
як бути зі звільненими з 2014 року 5-10осіб?
есть и такое, сделоно но без подписей

oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ
ЛИСТ
від 13.03.2017 р. N 2798/4.3/4.1-ДП-17
Держпраці відповідно до Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 р. N 96, є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, на випадок безробіття в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.
Повідомляємо, що визначення суб'єктів господарювання, яких заплановано перевірити Державною службою України з питань праці в 2017 році, відбувалось відповідно до встановлених критеріїв.
Постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2010 р. N 1059 затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання в частині додержання вимог законодавства про працю та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю).
Постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 р. N 413 затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в сфері промислової безпеки та охорони праці і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю).
За результатами планової перевірки складаються акти за такими формами:
наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2012 р. N 390 "Про затвердження Порядку проведення перевірок посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2012 р. за N 1291/21603, затверджено форму акта перевірки додержання суб'єктами господарювання законодавства про працю та загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 11.08.2011 р. N 826 "Про затвердження Положення про організацію та здійснення державного гірничого нагляду, державного нагляду (контролю) у сфері промислової безпеки та охорони праці" затверджено уніфіковану форму акта перевірки суб'єкта господарювання (виробничого об'єкта).

Заступник директора Департаменту І. Дегнера

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із закритої теми
Tanna писав:Уважаемые коллеги, стоим в плане-графике на проверку инспекцией по труду в этом году. Может у кого-то уже проходили такие проверки - расскажите, пожалуйста, какой период они вообще проверяют (я так и не нашла срока давности)? чего ждать? на какие вопросы они любит обращать внимание? применяют штрафы по полной? буду признательна за инфу

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

Tasa писав:Із закритої теми
Tanna писав:Уважаемые коллеги, стоим в плане-графике на проверку инспекцией по труду в этом году. Может у кого-то уже проходили такие проверки - расскажите, пожалуйста, какой период они вообще проверяют (я так и не нашла срока давности)? чего ждать? на какие вопросы они любит обращать внимание? применяют штрафы по полной? буду признательна за инфу

Неужели никто такую проверку не проходил!!!! #help# или может такие предприятия сразу закрываются #g_cray2#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tanna писав:
Tasa писав:Із закритої теми
Tanna писав:Уважаемые коллеги, стоим в плане-графике на проверку инспекцией по труду в этом году. Может у кого-то уже проходили такие проверки - расскажите, пожалуйста, какой период они вообще проверяют (я так и не нашла срока давности)? чего ждать? на какие вопросы они любит обращать внимание? применяют штрафы по полной? буду признательна за инфу

Неужели никто такую проверку не проходил!!!! #help# или может такие предприятия сразу закрываются #g_cray2#
погортайте декілька сторінок цієї теми назад, я детально описувала, що у мене перевіряли.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

yms
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 червня 2017, 09:02

Повідомлення yms »

Коллеги помогите может есть у кого нибудь колдоговор для "малышей" ? Скиньте плиз в личку А то мне дали на 40 листов Я думаю многовато для 5 работающих

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

Natalenna писав:
Tanna писав:
Tasa писав:Із закритої теми

Неужели никто такую проверку не проходил!!!! #help# или может такие предприятия сразу закрываются #g_cray2#
погортайте декілька сторінок цієї теми назад, я детально описувала, що у мене перевіряли.
Спасибо, я прочитала, но у Вас была внеплановая, а меня интересует плановая проверка, которая может затянуться на 15 дней, это ж более длительный период, хотелось бы узнать , какие у них любимые вопросы и как они глубоко копают)))

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tanna писав:
Natalenna писав:
Tanna писав:
Неужели никто такую проверку не проходил!!!! #help# или может такие предприятия сразу закрываются #g_cray2#
погортайте декілька сторінок цієї теми назад, я детально описувала, що у мене перевіряли.
Спасибо, я прочитала, но у Вас была внеплановая, а меня интересует плановая проверка, которая может затянуться на 15 дней, это ж более длительный период, хотелось бы узнать , какие у них любимые вопросы и как они глубоко копают)))
то саме перевіряють. А ще краще зробіть так. У вас буде направлення, там вказано, які розділи перевіряють. Після того знаходите акт перевірки в інтернеті (бланк) і дивитеся які розділи вас стосуються.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Маруся10 писав:
Natalenna писав:
Маруся10 писав: это может быть обыкновення тетрадь или есть специальный журнал
може бути і зошит, але він має бути прошнурований, пронумерований і скріплений печаткою ззаді, як книга у ФОПа.
у посиланні є лист мінпраці, яким затверджена форма
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 02665.html

П.С. сьогодні отримала ЗП, премії мені не дали.
козлы
Посмотрела ссылку, сижу смеюсь: Книга реєстрації наказів повинна бути пронумерована, прошнурована, скріплена підписом керівника та сургучною печаткою підприємства. СУРГУЧНА ПЕЧАТКА... Это как в 2017году.


Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Лариса М писав:
Скрытый текст
Маруся10 писав:
Natalenna писав: може бути і зошит, але він має бути прошнурований, пронумерований і скріплений печаткою ззаді, як книга у ФОПа.
у посиланні є лист мінпраці, яким затверджена форма
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 02665.html

П.С. сьогодні отримала ЗП, премії мені не дали.
козлы
Посмотрела ссылку, сижу смеюсь: Книга реєстрації наказів повинна бути пронумерована, прошнурована, скріплена підписом керівника та сургучною печаткою підприємства. СУРГУЧНА ПЕЧАТКА... Это как в 2017году.
В 2017 замість сургучної печатки можна використати ЖУЙКУ і приліпити на прошнурований журнал #rolf#

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”