ХУДЕЕМ ВКУСНО ИЛИ МАЛОКАЛОРИЙНЫЕ БЛЮДА

Розмови на різні теми
IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Альона1 писав:
офигевшая писав:Обожаю фаршировать помидоры!!!

Начинка для помидора: рис+чесночек+сырое яйцо (в каждый помидор) ничего не жарить.....
я так зрозуміла, так і перчик можна зфарширувати.
Можна, але вам потрібно переходити на низькокалорійну дієту - рис без солі, масла, молочка#g_blum#

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

Вчера случайно попала на передачу по СТБ "Все буде добре" Комплекс упражнений «Tabata» от участника «Х-фактор» Дмитрия Сысоева .Всего четыре минуты в день, и ваша фигура в идеальной форме. Смотрите http://dobre.stb.ua/ru/video/2013/5/21/62941/#7808425

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

IN_NOCHKA писав:
Альона1 писав:
офигевшая писав:Обожаю фаршировать помидоры!!!

Начинка для помидора: рис+чесночек+сырое яйцо (в каждый помидор) ничего не жарить.....
я так зрозуміла, так і перчик можна зфарширувати.
Можна, але вам потрібно переходити на низькокалорійну дієту - рис без солі, масла, молочка#g_blum#
Так я зрозуміла , що тут рис без масла, а часник і яйця можна їсти , а на рахунок солі до мінімуму зводити. я сьогодні відварила пасолю, чим її заправити. томатом і часником.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Альона1 писав:
IN_NOCHKA писав:
Альона1 писав: IN_NOCHKA, дякую за пенделя. Я вже крос бігаю, скачу на скаклці, кручу обруч, роблю нахили і млин. Ще пенделя дайте на прес і віджимання. Просто всі ці вправи роблю на вулиці , а віджиматись і прес качати немає як на вулиці, може від лавки віджиматись, количь у школі прес качала на лавці , а як не памятаю. Саме основне , що є результат , сама собі стала подобатись. депресія проходить. плаття на випускний ще не купила, треба ще трошки схуднути, куплю 30 травня.
Я там скільки прес писала - 30 разів??? Я вже виросла до 100!!!!! Доганяйте#rolf#
Абзац #swoon# Я тільки почала качати прес і то пять раз, а до 100 мені . правда я не тримаюся ні за що . так пробую. Це я ноги піднімаю, а тулуб ще ніяк.#g_haha# #g_haha# скачу по 200 раз, круг кручу по 200 раз, а прес туго, віджимаюсь поки 12 теж тільки недавно почала і вже з першого разу потянула руку.
Альона! Мені вже Вас жалко, і не їсте, і спортом посилено займаєтесь, це Ви так до випускного готуєтесь?

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Альона1 писав:
IN_NOCHKA писав:
Альона1 писав: я так зрозуміла, так і перчик можна зфарширувати.
Можна, але вам потрібно переходити на низькокалорійну дієту - рис без солі, масла, молочка#g_blum#
Так я зрозуміла , що тут рис без масла, а часник і яйця можна їсти , а на рахунок солі до мінімуму зводити. я сьогодні відварила пасолю, чим її заправити. томатом і часником.
Святим духом#rolf#

У мене тренер з аеробіки (коли я ще на неї ходила), на питання щоб схуднути що можна їсти багато - мались на увазі яблучка, якась така їжа. Вона сказала "НІЧОГО". А самий універсальний засіб - скотч на рот

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

А що за випуск, де?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

LyudMila76 писав:
Альона1 писав:
IN_NOCHKA писав: Я там скільки прес писала - 30 разів??? Я вже виросла до 100!!!!! Доганяйте#rolf#
Абзац #swoon# Я тільки почала качати прес і то пять раз, а до 100 мені . правда я не тримаюся ні за що . так пробую. Це я ноги піднімаю, а тулуб ще ніяк.#g_haha# #g_haha# скачу по 200 раз, круг кручу по 200 раз, а прес туго, віджимаюсь поки 12 теж тільки недавно почала і вже з першого разу потянула руку.
Альона! Мені вже Вас жалко, і не їсте, і спортом посилено займаєтесь, це Ви так до випускного готуєтесь?
Так до випускного. Схудла до половинного розміру. Міряю 44 великий 42 малий. Тепер або знову на якусь дієту, щоб до 42 або гола піду.Взагалі нічого не можливо купити вдягнутися.Чи це я така перебірлива.


Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

IN_NOCHKA писав:А що за випуск, де?
У школі, моя доця випускниця.

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Альона1 писав:...так до випускного. .... або гола піду
...сорвете овации на выпускной!! #g_haha#
так и скажите, что хочецца платье выспукницы!!#g_haha#
Люблю и горжусь Донбассом!!

LARI
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1684
З нами з: 15 серпня 2012, 11:54
Дякував (ла): 4054 рази
Подякували: 3655 разів

Повідомлення LARI »

Всем позитива и хорошего настроения

Зображення

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”