Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ин писав:
Gedda писав:Подскажите, в чем проблема: не могу войти с ключами АЦСК Украина. Подтягиваю ключ, ввожу пароль - считывает и пишет: "Ключ успішно завантажено". Ниже: власник, ЦСК и серийный номер. Но кнопка "Войти" не работает, т.е. она вроде активная, но входа не происходит, ничего не происходит.
То же самое с конвертированым ключом. Браузеры разные пробовала: Мозила и Хром. В чем проблема может быть?
В мене похожа ситуація, то в МЕДКУ сказали, що ключами отриманими до травня 2016 року, не можна зайти в кабінет.
Вони говорять шо небуть аби їх не чіпали... Це неправда.

Мирослава70
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 230 разів

Повідомлення Мирослава70 »

Ин писав:
Gedda писав:Подскажите, в чем проблема: не могу войти с ключами АЦСК Украина. Подтягиваю ключ, ввожу пароль - считывает и пишет: "Ключ успішно завантажено". Ниже: власник, ЦСК и серийный номер. Но кнопка "Войти" не работает, т.е. она вроде активная, но входа не происходит, ничего не происходит.
То же самое с конвертированым ключом. Браузеры разные пробовала: Мозила и Хром. В чем проблема может быть?
В мене похожа ситуація, то в МЕДКУ сказали, що ключами отриманими до травня 2016 року, не можна зайти в кабінет.
Тільки що провела експеримент.З ключами від вересня 2016 року можна зайти в кабінет,по іншій фірмі з ключами від квітня 2016 року аналогічна ситуація як у Вас -не дає зайти,хоча ключ зчитаний.Мабуть Медок таки не обманює,проблема у даті видачі ключів.#wall#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Скрытый текст
Ин писав:
Gedda писав:Подскажите, в чем проблема: не могу войти с ключами АЦСК Украина. Подтягиваю ключ, ввожу пароль - считывает и пишет: "Ключ успішно завантажено". Ниже: власник, ЦСК и серийный номер. Но кнопка "Войти" не работает, т.е. она вроде активная, но входа не происходит, ничего не происходит.
То же самое с конвертированым ключом. Браузеры разные пробовала: Мозила и Хром. В чем проблема может быть?
В мене похожа ситуація, то в МЕДКУ сказали, що ключами отриманими до травня 2016 року, не можна зайти в кабінет.
Мирослава70 писав:Тільки що провела експеримент.З ключами від вересня 2016 року можна зайти в кабінет,по іншій фірмі з ключами від квітня 2016 року аналогічна ситуація як у Вас -не дає зайти,хоча ключ зчитаний.Мабуть Медок таки не обманює,проблема у даті видачі ключів.#wall#
Обманює... Я заходжу з ключами, виданими в 11.2015....

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

Ин писав:
Gedda писав:Подскажите, в чем проблема: не могу войти с ключами АЦСК Украина. Подтягиваю ключ, ввожу пароль - считывает и пишет: "Ключ успішно завантажено". Ниже: власник, ЦСК и серийный номер. Но кнопка "Войти" не работает, т.е. она вроде активная, но входа не происходит, ничего не происходит.
То же самое с конвертированым ключом. Браузеры разные пробовала: Мозила и Хром. В чем проблема может быть?
В мене похожа ситуація, то в МЕДКУ сказали, що ключами отриманими до травня 2016 року, не можна зайти в кабінет.
Очевидно, дилери Медка знають про свої ключі менше, ніж сторонні люди)
Не можна увійти тільки з ключами, створеними у певний період (забув, які точно місяці, вроді початок 2016 року). З усіма іншими ключами "України" (за інші періоди - до та після) все нормально. На мій погляд, вам повинні безкоштовно переробити ці ключі так, щоб вони працювали, як і усі інші. Інакше, за що ви заплатили гроші?
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Gedda
Гений
Гений
Повідомлень: 460
З нами з: 23 вересня 2009, 00:21
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 264 рази

Повідомлення Gedda »

SonataEvol писав:
Ин писав:
Gedda писав:Подскажите, в чем проблема: не могу войти с ключами АЦСК Украина. Подтягиваю ключ, ввожу пароль - считывает и пишет: "Ключ успішно завантажено". Ниже: власник, ЦСК и серийный номер. Но кнопка "Войти" не работает, т.е. она вроде активная, но входа не происходит, ничего не происходит.
То же самое с конвертированым ключом. Браузеры разные пробовала: Мозила и Хром. В чем проблема может быть?
В мене похожа ситуація, то в МЕДКУ сказали, що ключами отриманими до травня 2016 року, не можна зайти в кабінет.
Очевидно, дилери Медка знають про свої ключі менше, ніж сторонні люди)
Не можна увійти тільки з ключами, створеними у певний період (забув, які точно місяці, вроді початок 2016 року). З усіма іншими ключами "України" (за інші періоди - до та після) все нормально. На мій погляд, вам повинні безкоштовно переробити ці ключі так, щоб вони працювали, як і усі інші. Інакше, за що ви заплатили гроші?
Всех благодарю за ответы - видимо, и правда, проблема в дате выдачи ключей(((
зашла по другой фирме, ключи которой выдавали в этом месяце - без проблем, хотя со старыми ключами этой фирмы была все та же ошибка - ключ считывался, но вход не осуществлялся.

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

фин.звит за 2016 год появился в електронном кабинете после того как сдала через Медок,но при открытие пишет что не найдет.в чем причина?кто знает?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Сегодня полдня решаю проблему с новыми ключами АЦСК Украина. Хочу сверить 64 счет с данными в электронном кабинете. Не могу зайти в ЭК: "Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний". Футболят АЦСК в налоговую, а налоговая в АЦСК #wall# . Сотый раз переспрашивают правильно ли я выбрала файл, ввела пароль как полную дуру. Нужно, наверное, в Шматюкалку идти выговориться. #g_cray2#
Может была у кого такая проблема? Ключи от 11.2016

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ребекка писав:Сегодня полдня решаю проблему с новыми ключами АЦСК Украина. Хочу сверить 64 счет с данными в электронном кабинете. Не могу зайти в ЭК: "Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний". Футболят АЦСК в налоговую, а налоговая в АЦСК #wall# . Сотый раз переспрашивают правильно ли я выбрала файл, ввела пароль как полную дуру. Нужно, наверное, в Шматюкалку идти выговориться. #g_cray2#
Может была у кого такая проблема? Ключи от 11.2016
После сдачи отчетов буду оформлять новые ключи в налоговой. За медок дороже придется платить #sigh# .

lubanya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 11 квітня 2013, 02:18
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення lubanya »

#wall# #wall# #wall#
Добрий вечер, подскажите пожалуйста, могу ли я использовать ключи Медок для пользования електронным кабинетом? Наверное я что-то не правильно делаю, раз не могу в него зайти....С годовыми отчетами уже ничего не понимаю #aggr# #blush# #cray#

balkolga
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 697
З нами з: 29 січня 2012, 03:58
Дякував (ла): 329 разів
Подякували: 117 разів

Повідомлення balkolga »

Форумчане , нужен опыт "бывалых":)
Есть ФОП , на 2 группе , оформили ключи на подпись + печать . Сегодня впервые сдала отчёт через Электронный кабинет , сразу появилась 2 квитанция. Только меня смущает формулировка в ней.
"Підписи документа:
печатка (стоит идентификацион.код ФОП и его ФИО)
керівника або фізична особа .... пусто (это так должно быть , или всё таки должно быть опять таки указан ФИО предпринимателя ??)
бухгалтер .. пусто (к этому претензий нет)

Посмотрите пожалуйста , какие Вам приходят квитанции о приёме отчёта у ФОП.
Заранее благодарна:)

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”