Звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в неприбуткових організаціях
Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

Алексей1983art писав:Доброго дня! Прошу Вас дуже про допомогу. Сьогодні останній день подання звітності неприбутковими організаціями. При поданні звіту в податкову попросили фін.звітність. Допоможіть, не знаю як її заповнити. Ситуація така: неприбуткова організація (спорт.клуб) отримала благодійну допомогу в розмірі 1 000грн., витратила всю суму в 2016році на придбання спорт.інвентарю. Як мені це відобразити в балансі (1мс) і фін.результати (2мс)? Які рядки заповнити? Просто ніколи цим не займався, я не бухгалтер, я - директор. І за тих 1000грн. тепер проблем більше, ніж тієї допомоги... Допоможіть якнайшвидше!!!! Дуже буду Вам вдячний!
Если очень быстро, если за прошлый год показать нечего, если все полученные деньги потрачены, на р/с ничего нет, ничего никому не должны, инвентарь используете и перепродавать не собираетесь, то в балансе - нули. В форме 2-мс (колонка 3) строка 2160 = строка 2280 = строка 2165 = строка 2285 = 1,0.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1070
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 577 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Svetlana_Al писав:
Алексей1983art писав:Доброго дня! Прошу Вас дуже про допомогу. Сьогодні останній день подання звітності неприбутковими організаціями. При поданні звіту в податкову попросили фін.звітність. Допоможіть, не знаю як її заповнити. Ситуація така: неприбуткова організація (спорт.клуб) отримала благодійну допомогу в розмірі 1 000грн., витратила всю суму в 2016році на придбання спорт.інвентарю. Як мені це відобразити в балансі (1мс) і фін.результати (2мс)? Які рядки заповнити? Просто ніколи цим не займався, я не бухгалтер, я - директор. І за тих 1000грн. тепер проблем більше, ніж тієї допомоги... Допоможіть якнайшвидше!!!! Дуже буду Вам вдячний!
Если очень быстро, если за прошлый год показать нечего, если все полученные деньги потрачены, на р/с ничего нет, ничего никому не должны, инвентарь используете и перепродавать не собираетесь, то в балансе - нули. В форме 2-мс (колонка 3) строка 2160 = строка 2280 = строка 2165 = строка 2285 = 1,0.
Как это в балансе нули? А инвентарь? Как минимум, это малоценка, должен быть на балансе

Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

YuliyaDol писав:
Svetlana_Al писав:
Алексей1983art писав:Доброго дня! Прошу Вас дуже про допомогу. Сьогодні останній день подання звітності неприбутковими організаціями. При поданні звіту в податкову попросили фін.звітність. Допоможіть, не знаю як її заповнити. Ситуація така: неприбуткова організація (спорт.клуб) отримала благодійну допомогу в розмірі 1 000грн., витратила всю суму в 2016році на придбання спорт.інвентарю. Як мені це відобразити в балансі (1мс) і фін.результати (2мс)? Які рядки заповнити? Просто ніколи цим не займався, я не бухгалтер, я - директор. І за тих 1000грн. тепер проблем більше, ніж тієї допомоги... Допоможіть якнайшвидше!!!! Дуже буду Вам вдячний!
Если очень быстро, если за прошлый год показать нечего, если все полученные деньги потрачены, на р/с ничего нет, ничего никому не должны, инвентарь используете и перепродавать не собираетесь, то в балансе - нули. В форме 2-мс (колонка 3) строка 2160 = строка 2280 = строка 2165 = строка 2285 = 1,0.
Как это в балансе нули? А инвентарь? Как минимум, это малоценка, должен быть на балансе
Спортинвентарь судя по стоимости срок службы вряд ли больше года, я бы отнесла на МШП и списала бы сразу.

tanushka_dushka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 21 жовтня 2014, 15:55
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanushka_dushka »

Алексей1983art писав:Доброго дня! Прошу Вас дуже про допомогу. Сьогодні останній день подання звітності неприбутковими організаціями. При поданні звіту в податкову попросили фін.звітність. Допоможіть, не знаю як її заповнити. Ситуація така: неприбуткова організація (спорт.клуб) отримала благодійну допомогу в розмірі 1 000грн., витратила всю суму в 2016році на придбання спорт.інвентарю. Як мені це відобразити в балансі (1мс) і фін.результати (2мс)? Які рядки заповнити? Просто ніколи цим не займався, я не бухгалтер, я - директор. І за тих 1000грн. тепер проблем більше, ніж тієї допомоги... Допоможіть якнайшвидше!!!! Дуже буду Вам вдячний!
фин. рез (2мс) должны совпадать расх. и дох. с отчётом по использов. дох. и расх. Баланс если у Вас не осталось ничего на счету, в кассе и остальных активов (необоротных средств, запасов) получается нулевой.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Якщо у когось профспілка, то балансу і неприбуткового звіту здавати не треба, якщо ви не порушили умови для неприбутківців. Лист №2991/7 від 08.02.2017 р.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Алексей1983art
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 28 лютого 2017, 10:50
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алексей1983art »

tanushka_dushka писав:
Алексей1983art писав:Доброго дня! Прошу Вас дуже про допомогу. Сьогодні останній день подання звітності неприбутковими організаціями. При поданні звіту в податкову попросили фін.звітність. Допоможіть, не знаю як її заповнити. Ситуація така: неприбуткова організація (спорт.клуб) отримала благодійну допомогу в розмірі 1 000грн., витратила всю суму в 2016році на придбання спорт.інвентарю. Як мені це відобразити в балансі (1мс) і фін.результати (2мс)? Які рядки заповнити? Просто ніколи цим не займався, я не бухгалтер, я - директор. І за тих 1000грн. тепер проблем більше, ніж тієї допомоги... Допоможіть якнайшвидше!!!! Дуже буду Вам вдячний!
фин. рез (2мс) должны совпадать расх. и дох. с отчётом по использов. дох. и расх. Баланс если у Вас не осталось ничего на счету, в кассе и остальных активов (необоротных средств, запасов) получается нулевой.
Дякую Вам за відповідь))) Ви все правильно зрозуміли. Благодійна прийшла й відразу всю суму використали (інвентар використовувався в 2016 році 3 місяці, й зараз в 2017 році звичайно використовується, й буде використовуватись ще довго... Я правильно зрозумів - баланс нульовий, фін.результати - рядки 2160, 2280, 2165, 2285 - 1тис.грн., а рядки 2290, 2300, 2310, 2350 - проставити 0 грн.? А що таке МШП? Чи не брати в голову)))

Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

Алексей1983art писав: Я правильно зрозумів - баланс нульовий, фін.результати - рядки 2160, 2280, 2165, 2285 - 1тис.грн., а рядки 2290, 2300, 2310, 2350 - проставити 0 грн.? А що таке МШП? Чи не брати в голову)))
Зрозуміли правильно #smile3# У фінрезультатах ставите не 1 тис.грн, а 1,0. Якщо поставите 1000, то будете мільйонером. В рядках 2290, 2350 можете поставити 0,0.
МШП - це малоцінні та швидкозношувані предмети. У Вашому випадку сюди відносимо відносно недорогий інвентар, який немає сенсу обліковувати як якісь інші активи.

Марта2013
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 08 січня 2014, 20:19
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Марта2013 »

YuliyaDol писав:
Марта2013 писав:
YuliyaDol писав: У меня тоже строит.жбк. Но есть еще РКО, зарплата, аренда офиса, канц.товары, заправка и обслуживание офисной орг.техники, ее же амортизация. Все это никак нельзя относить на стоимость дома.#ok# И в остальном проводки не правильно. Но это обсуждение не для этой ветки.#smile3#
Перенаправте на вірну. Дуже хочу поспілкуватись.#thank2#
думаю, что с проводками Вам сюда: https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst6706p113.aspx
#bye#
все-таки эта ветка "звит про використання коштив неприбуткових....", не хочется засорять не по теме. Спасибо за понимание #wink# [/quo
В перенаправленій гілці мовчать, чекаю тільки на Вашу допомогу #blush# Ви ж профі в ЖБК

Алексей1983art
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 28 лютого 2017, 10:50
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алексей1983art »

Svetlana_Al писав:
Алексей1983art писав: Я правильно зрозумів - баланс нульовий, фін.результати - рядки 2160, 2280, 2165, 2285 - 1тис.грн., а рядки 2290, 2300, 2310, 2350 - проставити 0 грн.? А що таке МШП? Чи не брати в голову)))
Зрозуміли правильно #smile3# У фінрезультатах ставите не 1 тис.грн, а 1,0. Якщо поставите 1000, то будете мільйонером. В рядках 2290, 2350 можете поставити 0,0.
МШП - це малоцінні та швидкозношувані предмети. У Вашому випадку сюди відносимо відносно недорогий інвентар, який немає сенсу обліковувати як якісь інші активи.
Дякую Вам))) Дуже вдячний за розуміння та допомогу в такій складній для мене ситуації))) Для сеебе хочу уточнити - а МШП це інвентар до якої суми максимум (у нас є інвентар вартістю 5 тис.грн, 2 тис., 500грн. - різної ціни)? Чи потрібно їх відносити до інших активів, тоді яких саме, списати я їх точно не зможу , цей інвентар буде слугути ще десятки років... Дякую.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Доброго дня, ОСББ неприбуткова організація, потрібно здавати фінзвіт і звіт про використання доходів прибутків неприбуткованої організації №553 від 17.06.16р.?

Відповісти

Повернутись до “Облік в неприбуткових організаціях”