код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Natalenna писав:питання вдогонку, якщо при перемножуванні копійка чи дві не йде, пропускає податкову на реєстрацію? Це вже виправили?

При регистрации налоговой накладной в Медке высвечивается предупреждение зеленым цветом ( к сведению) и все регистрируется. Они приняли разрешение копеечные отклонения не фиксировать.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Стелла20 писав:Доброго дня.
Підкажіть будь-ласка який код УКТЗЕД при реалізації імпортного товару вказувати. Ситуація така : імпортер змінив код товару в податковій накладній згідно змін коду у ВМД. В нас цей товар є на залишку, він нам постачався з іншим кодом. При реалізації потрібно вказувати вже новий код, чи потрібно розділяти товар з різними кодами і вказувати попередній до закінчення залишків?
разделяете товар по кодам. Если вам ваш поставщик не делал РК на изменение кодов, то сначала списывете по старым кодам, потом-по новым.

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

Подскажите пожалуйста сколько вы все таки ставите знаков в услугах?
Совсем запуталась....

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Я бух! писав:Подскажите пожалуйста сколько вы все таки ставите знаков в услугах?
Совсем запуталась....
минимум 4-ре

СМК
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 березня 2017, 08:23
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення СМК »

Елеватор надає лабораторні послуги по визначенню якості зернових. Який код послуги використати для податкової накладної?

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

СМК писав:Елеватор надає лабораторні послуги по визначенню якості зернових. Який код послуги використати для податкової накладної?
71.20 - Технічні випробування та дослідження
Цей клас включає:

проведення фізичних, хімічних, інших випробувань щодо всіх видів матеріалів, які підлягають аналізу, та продуктів, у т.ч.:
акустичні та вібраційні випробування
дослідження складу мінералів та вмісту в них домішок тощо
дослідження у сфері гігієни харчування, у т.ч. ветеринарний контроль і контроль за виробництвом харчових продуктів
дослідження фізичних та експлуатаційних характеристик матеріалів, таких як сила, товщина, зносостійкість, радіоактивність тощо
випробування властивостей і надійності матеріалів
випробування експлуатаційних характеристик механізмів: двигунів, автомобілів, електронного устатковання тощо
радіографічне тестування зварених швів і стиків
аналіз руйнувань
дослідження та виміри параметрів навколишнього середовища: забруднення повітря та водних ресурсів тощо
сертифікацію продуктів, у т.ч. товарів народного споживання, двигунів, повітряних транспортних засобів, контейнерів під тиском, атомних електростанцій тощо
періодичні випробування автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки
випробування із застосуванням моделей і макетів (наприклад, повітряних транспортних засобів, водної техніки, гребель тощо)
діяльність міліцейських лабораторій

elenrestoran2007
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 15 вересня 2011, 04:54
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення elenrestoran2007 »

Ребята а услуги по пусконаладке смонтированной системы:пожарной, видеонаблюдение. С каким кодом ставить?

Танюшка Р.
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 04 квітня 2011, 07:04
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Танюшка Р. »

Добрый день! Может кто сталкивался?
Мы предоставляем услуги, как посредники. Т,е нам выписали НН с кодом, которого у нас нет.
Мне выписывать налоговую заказчику с кодом ( в налоговой) поставщика или же с нашим кодом,который у нас есть?
Я что-то совсем запуталась#rtfm#
Спасибо.

Вита 12
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 24 вересня 2016, 01:03
Дякував (ла): 530 разів
Подякували: 44 рази

Повідомлення Вита 12 »

Танюшка Р. писав:Добрый день! Может кто сталкивался?
Мы предоставляем услуги, как посредники. Т,е нам выписали НН с кодом, которого у нас нет.
Мне выписывать налоговую заказчику с кодом ( в налоговой) поставщика или же с нашим кодом,который у нас есть?
Я что-то совсем запуталась#rtfm#
Спасибо.
Мы - экспедиторы, перевыставляем услуги 3х лиц, свои услуги своим кодом кодим, а 3х лиц их кодами. Единственная проблема, что некоторые 3и лица НН нам зарегистрируют с 01.04 по 15.04, а я НН должна до 31.03. Приходится вызванивать поставщиков, а они ещё только в раздумиях какой код ставить, если скажут один, а потом зарегят другой кому отдуваться придётся?

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Вита 12 писав:
Танюшка Р. писав:Добрый день! Может кто сталкивался?
Мы предоставляем услуги, как посредники. Т,е нам выписали НН с кодом, которого у нас нет.
Мне выписывать налоговую заказчику с кодом ( в налоговой) поставщика или же с нашим кодом,который у нас есть?
Я что-то совсем запуталась#rtfm#
Спасибо.
Мы - экспедиторы, перевыставляем услуги 3х лиц, свои услуги своим кодом кодим, а 3х лиц их кодами. Единственная проблема, что некоторые 3и лица НН нам зарегистрируют с 01.04 по 15.04, а я НН должна до 31.03. Приходится вызванивать поставщиков, а они ещё только в раздумиях какой код ставить, если скажут один, а потом зарегят другой кому отдуваться придётся?
Не пойму, что значит "нашим кодом" и "их кодом"? "С вашим кодом, который у вас есть", это как, если учесть, что все коды берем в одном законе “Про Митний тариф України“?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”