Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

Подскажите, после запроса на предоставление публичной информации, наконец-то получили ответ, что жалобу удовлетворить, но пока НН не зарегистрирована, в течение какого периода ГФС регистрирует НН? У кого как было?

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Вик@ писав:Подскажите, после запроса на предоставление публичной информации, наконец-то получили ответ, что жалобу удовлетворить, но пока НН не зарегистрирована, в течение какого периода ГФС регистрирует НН? У кого как было?
У нас наоборот - сначала 27.10. зарегистрировали налоговую, а вчера только пришел положительный ответ на запрос на электронную почту...

natalka77p
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 09 травня 2016, 09:40
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення natalka77p »

READYN писав:Подскажите, кому приходил ответ на скаргу в бумажном виде,
отправляют на тот адрес, который указан в скарге
или на юридический?
Мне прислали на адрес, который я указала в скарге.

Vitamink@
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 13 квітня 2016, 09:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Vitamink@ »

Хто знає, що дієвіше таблиця чи повідомлення? З двох відправлених ПН першу зареєстрували (на велику суму) а другу на кілька тисяч заблокували. Хоча на вході цей товар був вже кілька разів. Логіка зовсім відсутня.
І в мене голова кругом. Документи сканувати (договір мій та покупця? Чи з постачальником на цей товар?

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Vitamink@ писав:Хто знає, що дієвіше таблиця чи повідомлення? З двох відправлених ПН першу зареєстрували (на велику суму) а другу на кілька тисяч заблокували. Хоча на вході цей товар був вже кілька разів. Логіка зовсім відсутня.
І в мене голова кругом. Документи сканувати (договір мій та покупця? Чи з постачальником на цей товар?
у нас торговля, что на входе, то и на выходе, таблицу вообще не подавали, только уведомление с документами, налоговые разблокировали, первые на этапе комиссии ГФС, следующие уже по скарге...

natalka77p
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 09 травня 2016, 09:40
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення natalka77p »

Vitamink@ писав:Хто знає, що дієвіше таблиця чи повідомлення? З двох відправлених ПН першу зареєстрували (на велику суму) а другу на кілька тисяч заблокували. Хоча на вході цей товар був вже кілька разів. Логіка зовсім відсутня.
І в мене голова кругом. Документи сканувати (договір мій та покупця? Чи з постачальником на цей товар?
Первинні документи скануєте всі з покупцем та постачальником, сертифікати якості, ТТН чи накладні Укрзалізниці (якщо отримуєте вагонами), договори оренди приміщень, складів, договори з перевізниками, якщо є, якщо свій транспорт - про це вказуєте (оборотку на фірмовому бланку зробіть), оборотки по складу по конкретній номенклатурі та залишки на 01.01.2017 р.

kaewan
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2017, 11:23
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kaewan »

Добрый день.
Подскажите: какой способ отправки публичного запроса является наиболее действенным?

Vitamink@
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 13 квітня 2016, 09:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Vitamink@ »

Дякую, фірмі 2 місяці. Зовсім новенька)) пішла сканувати.

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

kaewan писав:Добрый день.
Подскажите: какой способ отправки публичного запроса является наиболее действенным?
я отправляла по электронке и ответ пришел на электронку спустя 5 рабочих дней (вчера) - жалобу удовлетворить, но НН до сих пор не зарегистрирована(((

kaewan
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2017, 11:23
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kaewan »

Вик@ писав:
kaewan писав:Добрый день.
Подскажите: какой способ отправки публичного запроса является наиболее действенным?
я отправляла по электронке и ответ пришел на электронку спустя 5 рабочих дней (вчера) - жалобу удовлетворить, но НН до сих пор не зарегистрирована(((
А на какой адрес эл. почты?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”