Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Блокировка регистрации НН/РК (часть 2) Дополнительные действия
ЛюдмилаВас
От: Wednesday, November 13, 2019 4:10:21 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 229
Nelli-Nelli пишет:
AV_VISH пишет:
Добрий день!Mad
Допоможіть, будь ласка, прийшло рішення про відмову в реєстрації податкової. Підстава - Ненадання платником податку копій документів - Первинні документи...
Подаємо скаргу. Немаю уявлення які первинні документи можна ще подати. І що писати у скарзі. Підкажіть будь ласка.
Нова фірма, перша операція - послуги з ремонту приладу. Виконували власними силами. Компанія представник в Україні швейцарської фірми яка є постачальником даних приладів. Підкладали агентський договір зі швейцарською фірмою, листи про те, що працівники проходили навчання і мають право виконувати ремонт приладів на території України, Договір з контрагентом, акт приймання-передачі послуг, наказ і посвідки про відрядження працівників на об'єкт для надання послуг. звіти про відрядження. Що ще вони від нас хочуть, яких первинних документів може не вистачати?

Мої припущення: основні засоби, 20-опп, приміщення арендована чи власне,чисельність штату, КВЕДи організації, лист із розжовуванням всіх документів попунктно, про економічну доцільність відкриття підприємства та планування сплати податків. І які вони лохи, що заважають фірмі платити мільйонні податки в бюджет.Mad ну, якось красиво, що мішають заробляти. Думаю, тут головне лист із посиланням на копії . А і розписати які первинні документи, коли фірма нова і тільки починає розвиватись?За новими правилами не розблоковувала, щоб точно все пояснити.

А якщо, ви знаходитесь в "ризикових"- то спершу знімати цю ознаку! І тільки потім розблокувувати ПН.
vilena
От: Thursday, November 14, 2019 4:51:38 PM

Благодарностей: 87
Подскажите пожалуйста. решение ком. датировано 4.11, а в кабинет пришло сообщение 6.11. Когда граничный срок подачи СКАРГИ.Плач Плач
maha
От: Thursday, November 14, 2019 5:07:17 PM

Ранг: Мудрец

Благодарностей: 43
Народ! В эл кабинете в разделе Відповідность критеріям ризиковости помилка обробки запиту. И так неделю уже. Меняют критерии? Или это только мое предприятие?
Бояться или нет?Swoon
Vlasta
От: Friday, November 15, 2019 9:11:11 AM

Благодарностей: 107
Нет не только ваше, я по своим 2 не могу посмотреть эти критерии(((((

Я много смеюсь, потому что мне нравится смеяться, но все, что я говорю - абсолютно серьезно!
fgrubin
От: Friday, November 15, 2019 8:38:05 PM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 142
Якщо комісія регіонального рівня прийме рішення про врахування Таблиці, а через декілька днів комісія центрального рівня прийме рішення про неврахування. То чи можна зареєструвати накладну в цей період?

Колега повідомляє, що в нього регіональна комісія враховує, а через декілька днів комісія центрального рівня надсилає рішення про неврахування.
Проміжок часу був 4 дні.
fgrubin
От: Tuesday, November 19, 2019 5:03:13 PM

Не врахували мою таблицю знову Brick wall
Вийшло так, що регіональна комісія врахувала її ще вчора, але в кабінеті не засвітилось їх рішення, хоч я і чекав цього моменту, щоб подати накладну на реєстрацію.
А сьогодні комісія центрального рівня ДПС України прийняла рішення про не врахування вже врахованої таблиці і це рішення з'явилось в кабінеті.

Телефонував в регіональну комісію, сказали, що моє пояснення їм сподобалось Smile

Що робити, подавати ще?

У мене ідея фікс, подати свою накладну на реєстрацію одразу після рішення регіональної комісії про врахування моєї таблиці, але до рішення ДПС України Smile

От питання, чого в кабінеті так і не з'явилось рішення регіональної комісії?
Я наразі бачу рішення про неврахування таблиці від ДПС України, в якому є посилання на вчорашнє рішення про врахування, останнього я не бачу ні вхідній кореспонденції, ні при перегляді звітності (там лиш квитанція 2 та рішення про не врахування комісії центрального рівня)

Доповнення:
пояснили мені в обласній комісії, що їх рішення про врахування таблиці набирає чинності через добу після прийняття рішення. Як я зрозумів, якщо вчора прийняли рішення, то сьогодні в 16-00 воно набирає чинності.
Але щось це пояснення не корелюється з цим:
Цитата:
33. Комісії регіонального рівня приймають рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке протягом пераційного дня стає доступним платнику податку в електронному кабінеті, за формою згідно з додатком 4.

Сообщение отредактировано:Tuesday, November 19, 2019 5:34 PM
Innavlada
От: Thursday, November 21, 2019 10:46:47 AM

Ранг: Мудрец

Благодарностей: 18
maha пишет:
Народ! В эл кабинете в разделе Відповідность критеріям ризиковости помилка обробки запиту. И так неделю уже. Меняют критерии? Или это только мое предприятие?
Бояться или нет?Swoon

21 октября мы подали письмо о снятии критерия, (прошли проверку), и ждали снятия. В этот период 13 ноября, ( критерий у нас был с 2018) исчезла вся инфа, обрадовались, что сняли.
Налоговую заблокировали, вчкра в кабинете опять высветился критерий...
а сегодня пришел ответ на наше письмо от 21.10 - переписали весь порядок и внизу, мол,смотрите, вся инфа в кабинете....
Это просто отписка, чтоб тянуть время. Кто в теме, опять подавать письмо?
Николаич
От: Thursday, November 21, 2019 1:32:52 PM
Ранг: Ученик

Благодарностей: 4
Innavlada пишет:
maha пишет:
Бояться или нет?Swoon

21 октября мы подали письмо о снятии критерия, (прошли проверку), и ждали снятия. В этот период 13 ноября, ( критерий у нас был с 2018) исчезла вся инфа, обрадовались, что сняли.
а сегодня пришел ответ на наше письмо от 21.10 - переписали весь порядок и внизу, мол,смотрите, вся инфа в кабинете....

Подача писем на снятие Критерия 1.6 Вам ничего не даст. Не снимут. Мы также уже год в 1.6 Критериев по ДФС г.Киев, и сколько не подавали писем какие мы хорошие хоть на страницу хоть на 3, толку никакого. Выход только один - подавать жалобу на БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА. Налоговая побаивается их, и когда от БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА приходит им запрос на законность включения Комиссией в п.п.1.6 Критериев, они обычно сразу выводят с Критериев, чтоб у них не затребовали документы по которым включили в Критерии. Попробуйте !!!! Еще метод - суд, но это долго и безрезультатно. Даже если суд выдаст Решение в Вашу пользу о выводе с Критериев, то налоговая тупо не исполняет такие Решения. Или выведет на день по Решению суда, а потом обратно решением Комиссии внесет в список.
Симпа
От: Thursday, November 21, 2019 3:46:37 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 959
Николаич пишет:
Innavlada пишет:
maha пишет:
Бояться или нет?Swoon

Подача писем на снятие Критерия 1.6 Вам ничего не даст. Не снимут. Мы также уже год в 1.6 Критериев по ДФС г.Киев, и сколько не подавали писем какие мы хорошие хоть на страницу хоть на 3, толку никакого. Выход только один - подавать жалобу на БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА. Налоговая побаивается их, и когда от БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА приходит им запрос на законность включения Комиссией в п.п.1.6 Критериев, они обычно сразу выводят с Критериев, чтоб у них не затребовали документы по которым включили в Критерии. Попробуйте !!!! Еще метод - суд, но это долго и безрезультатно. Даже если суд выдаст Решение в Вашу пользу о выводе с Критериев, то налоговая тупо не исполняет такие Решения. Или выведет на день по Решению суда, а потом обратно решением Комиссии внесет в список.

У нас аналогичная ситуация,по решению вывели и в тот же день ввели по-новому.Brick wall

Вик@
От: Friday, November 22, 2019 10:48:56 AM

Благодарностей: 729
Коллеги, подскажите, пожалуйста, как сейчас обстоят дела с блокировкой налоговых у вновь созданных предприятий? Зарегистрированы плательщиком НДС с 01.11.19 г. Подавала несколько раз Таблицу с описанием деятельности и документами - данные не учитывают((( Боюсь кидать налоговые на регистрациюBrick wall
fgrubin
От: Friday, November 22, 2019 11:57:40 AM

Вик@ пишет:
Коллеги, подскажите, пожалуйста, как сейчас обстоят дела с блокировкой налоговых у вновь созданных предприятий? Зарегистрированы плательщиком НДС с 01.11.19 г. Подавала несколько раз Таблицу с описанием деятельности и документами - данные не учитывают((( Боюсь кидать налоговые на регистрациюBrick wall

На якому рівні не враховують? Регіональна чи центрального рівня комісія?

fgrubin
От: Friday, November 22, 2019 12:10:50 PM

fgrubin пишет:

У мене ідея фікс, подати свою накладну на реєстрацію одразу після рішення регіональної комісії про врахування моєї таблиці, але до рішення ДПС України Smile

Спрацювала моя ідея! Зареєстрував я вчора податкову накладну! Yahoo

Вчора розглядали мою таблицю на регіональному рівні, я зателефонував в комісію в 17-30, кажуть врахували знову мою таблицю, підписали її ключами і відправили в 16-00.
І знову мені розказали, що воно начебто набуває чинності на слідуючий день в 16-00. Але це вони десь почули зі слів когось з керівників центрального рівня, на своє запитання про цей регламент.

Як на мене, це інфа вилами по воді писана, бо ж діє норма Порядку 117
Цитата:
пункт 33. Комісії регіонального рівня приймають рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке протягом операційного дня стає доступним платнику податку в електронному кабінеті, за формою згідно з додатком 4.

Але в електронному кабінеті воно знову не доступне і на цю хвилину!

Врахував досвід минулого подання і вловив момент, коли на вкладці Перегляд звітності не змінилось кількість Додатків до Таблиці.
Було їх 2 в мене, а потім стало 3. В той же час при відкритті документу нічого не змінюється, є лиш сама Таблиця, Квитанція 2 і Додаток-Пояснення).
Зателефонував на Пульс по напрямку "0", там мені сказали, що бачать рішення про врахування таблиці.
Відправив накладну на реєстрацію, правда з кабінету не вдалось, бо там вчора якісь обмеження доступу були. Відправляв з Сонати. Після відправки ні слуху, ні духу, навіть повідомлення не прийшло.
Але потім після 22-00 побачив реєстрацію!

Наразі слідкую, чи зарубають мою Таблицю на центральному рівні. Поки не зарубали Smile

В мене такі висновки, Рішення про врахування від нас ховають! Але воно набуває чинності в день прийняття!

Додам. Соната в мене в демоверсії, я нею користувався багато років, щоб втягувати накладні і ПДВ декларації для відправки. Декілька днів тому оновив її і виявилось, що вже не можливо ПДВ декларації та накладні втягувати.
Але на сайті в он-лайн режимі компанія дала мені ще місяць покористуватись і вже не в обмеженому, а в повному функціоналі!
За що їм велике Дякую!

fgrubin
От: Friday, November 22, 2019 12:23:34 PM

Додам.
Три рази я подавав Таблицю!
Вик@
От: Friday, November 22, 2019 1:42:43 PM

fgrubin пишет:
Вик@ пишет:

на регіональному - ГУ ДПС у Шевченківському районі міста Києва((((
fgrubin
От: Friday, November 22, 2019 2:06:09 PM

Вик@ пишет:

А ви з ними не спілкувались?
Nelli-Nelli
От: Friday, November 22, 2019 2:36:52 PM

Благодарностей: 246
Вик@ пишет:
fgrubin пишет:
Вик@ пишет:

Вибачайте, може, я не в темі. Але пригадується мені, що таблиця не буде розглядатись ДО блокування ПН. А далі - як повезе...
Чи щось змінилось?
fgrubin
От: Friday, November 22, 2019 9:22:16 PM

Nelli-Nelli пишет:

Вибачайте, може, я не в темі. Але пригадується мені, що таблиця не буде розглядатись ДО блокування ПН. А далі - як повезе...
Чи щось змінилось?

Змінилось. Вся моя історія вищенаведена є саме про попередню подачу Таблиці для упередження блокування накладних.

Регіональка комісія два рази врахувала мою Таблицю без зупинених попередньо накладних.
Але комісія центрального рівня два рази потім не врахувала таблицю з посиланням на рішення про врахування.

Сьогодні о 14:48 з'явилось Рішення про не врахування моєї третьої таблиці!
Але я встиг зареєструвати податкову накладну в проміжок часу між рішенням про врахування регіональною комісією і рішенням про не врахування комісією центральною рівня. Smile

Рішення про врахування в кабінеті нема, про нього є лиш згадка в рішенні про не врахування Smile
Нащо його ховати від нас?
Вик@
От: Monday, November 25, 2019 11:58:28 AM

fgrubin пишет:
Вик@ пишет:

а що з ними спілкуватись, якщо підприємство тільки зареєстроване з 01.11.19 р., хотілось підстрахуватись від блокування...
Елена_П
От: Monday, November 25, 2019 12:40:34 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 3,940
Вик@ пишет:
fgrubin пишет:
Вик@ пишет:

а що з ними спілкуватись, якщо підприємство тільки зареєстроване з 01.11.19 р., хотілось підстрахуватись від блокування...

Если у вас в кабинете в разделе мониторинг ПН/РК - Соответствие критериям стоит блокировка, то ничего регистрироваться не будет, пока её не снимут. У нас новые предприятия были на одном месяц была блокировка, на другом около двух месяцев. Мы не работали просто в этот период.

В любых делах при максимуме сложностей, подход к проблеме все-таки один:
Желанье - это множество возможностей, а нежеланье - множество причин. (Эдуард Асадов)
fgrubin
От: Monday, November 25, 2019 3:33:35 PM

Вик@ пишет:

Ну запитали б хоча б, що їх не влаштовує у ваших поясненнях та додатках до нього? Може там щось не відкривається у них