Облікова політика на ТОВ/ПП та ін...

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
semkoss
Гуру
Гуру
Повідомлень: 88
З нами з: 19 жовтня 2012, 01:41
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення semkoss »

Допоможіть ми маленьке ТОВ по опт торгівлі туал папір,серветки,носові хустинки...це все ми імпортуемо з Польши...купівля-продаж... допоможіть треба написать Облікову політику #help# а я ніколи з цим не робила не знаю що й писати найшла тут на сайті зразки можна мені їх застосовути і просто там вписать нашу фірму і чи треба завірять десь? а почали вони свою діяльність в 2012 році а я тільки пришла на цю роботу в вересні...чому до цього в них не було? а може вона і не потрібна? а статут хіба це не одне й теж? #wall# #cray#

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

Якщо у Вас є зразки, то Ви можете їх використать за основу. Статут і облікова політика - різні речі. В обліковій політиці закріплюються основні критерії ведення бух. обліку. Наприклад, якщо для нарахування амортизації передбачено де-кілька методів, то в обліковій політиці Ви затверджуєте саме той, який для Вас є отпимальним. І так далі. Облікова політика затверджується наказом по підприємству і змінюється в разі змін критеріїв, які в ній передбачені. Це ваш внутрішній документ.

Jeny94
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 03 жовтня 2013, 22:30

Повідомлення Jeny94 »

Очень нужна помощь!!
Скажите, может кто скинуть приказ об учетной политике предприятия? Очень нужно, в университете дали задание, взять на предприятии приказ, а у меня нет никаких знакомых, которые могли бы помочь. Можно даже старый приказ за 2012 год, если жалко новый.
В интернете одни образцы и все такое нелепое, а самим писать не разрешили, сказали взять с реального предприятия!Пожалуйста войдите в положение, правда очень очень нужно#blush#
Заранее спасибо, всем откликнувшимся#kiss# Вот моя почта zakharova_evgeniya@mail.ru

Елена Константиновна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 15 жовтня 2013, 12:18
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Елена Константиновна »

Доброго дня ! У мене на підприємстві склалася така ситуація: "на 2014 рік кардинально змінилася облікова політика, тепер до кожного підпункту зявився запис головний бухгалтер несе персональну відповідальність, (н.п за складання звітності(чи складання журналів-ордерів) головний бухгалтер несе персональну відповідальність перед засновниким). Чи взагалі можна так робити, чи є це правомірним ,може в когось були подібні випадки - поділіться досвідом! Дякую!

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Елена Константиновна писав:Доброго дня ! У мене на підприємстві склалася така ситуація: "на 2014 рік кардинально змінилася облікова політика, тепер до кожного підпункту зявився запис головний бухгалтер несе персональну відповідальність, (н.п за складання звітності(чи складання журналів-ордерів) головний бухгалтер несе персональну відповідальність перед засновниким). Чи взагалі можна так робити, чи є це правомірним ,може в когось були подібні випадки - поділіться досвідом! Дякую!
если вы о том что можно ли такое вносить в приказ, то особо это ни чему не противоречит , а ответственность обоюдная дир + гл.бух
наверное руководствовались ЗУ О бух учете
Стаття 8. Організація бухгалтерського обліку на підприємстві
2. Питання організації бухгалтерського обліку на підприємстві
належать до компетенції його власника (власників) або
уповноваженого органу (посадової особи) відповідно до
законодавства та установчих документів.
3. Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та
забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських
операцій у первинних документах, збереження оброблених документів,
регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше
трьох років, несе власник (власники) або уповноважений орган
(посадова особа), який здійснює керівництво підприємством
відповідно до законодавства та установчих документів.
4. Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку
підприємство самостійно обирає форми його організації:
введення до штату підприємства посади бухгалтера або
створення бухгалтерської служби на чолі з головним бухгалтером;
користування послугами спеціаліста з бухгалтерського обліку,
зареєстрованого як підприємець, який здійснює підприємницьку
діяльність без створення юридичної особи;
ведення на договірних засадах бухгалтерського обліку
централізованою бухгалтерією або аудиторською фірмою;
самостійне ведення бухгалтерського обліку та складання
звітності безпосередньо власником або керівником підприємства. Ця
форма організації бухгалтерського обліку не може застосовуватися
на підприємствах, звітність яких повинна оприлюднюватися, та в
бюджетних установах. { Абзац п'ятий частини четвертої статті 8 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 2457-VI ( 2457-17 ) від
08.07.2010 }

Завдання та функціональні обов'язки бухгалтерських служб,
повноваження керівника бухгалтерської служби у бюджетних установах
визначаються Кабінетом Міністрів України. { Частину четверту
статті 8 доповнено абзацом шостим згідно із Законом N 2457-VI
( 2457-17 ) від 08.07.2010 }

Елена Константиновна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 15 жовтня 2013, 12:18
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Елена Константиновна »

Спасибо!

Света 239
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 840
З нами з: 29 лютого 2012, 01:09
Дякував (ла): 221 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення Света 239 »

Пожалуйста, скиньте на эл. sorokina239@rambler.ru шаблон приказа об учетной политике на 2016г. У меня транс. организация. Но подойдет любой, подкорректирую.

Света 239
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 840
З нами з: 29 лютого 2012, 01:09
Дякував (ла): 221 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення Света 239 »

Добрый день. Еще раз прошу (уже слезно).Поделитесь приказом на 2016г. (рада любому буду, но может у кого-то есть по транспортному предприятию) и может у кого-то есть Положение о ремонтах ОС. Жду на электронку sorokina239@rambler.ru Заранее спасибо.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Света 239 писав:Добрый день. Еще раз прошу (уже слезно).Поделитесь приказом на 2016г. (рада любому буду, но может у кого-то есть по транспортному предприятию) и может у кого-то есть Положение о ремонтах ОС. Жду на электронку sorokina239@rambler.ru Заранее спасибо.
Відправила!! Якщо у вас буде положення про ремонти то також поділіться, будь-ласка ankotr1@ukr.net

cleo
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 17 січня 2014, 11:44
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 200 разів

Повідомлення cleo »

ANKO писав:
Света 239 писав:Добрый день. Еще раз прошу (уже слезно).Поделитесь приказом на 2016г. (рада любому буду, но может у кого-то есть по транспортному предприятию) и может у кого-то есть Положение о ремонтах ОС. Жду на электронку sorokina239@rambler.ru Заранее спасибо.
Відправила!! Якщо у вас буде положення про ремонти то також поділіться, будь-ласка ankotr1@ukr.net
помогите пожалуйста и мне...стыдно признаться, но у меня на этот год еще не сделан#g_cray#

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”