Стратити не можна помилувати (Про чистоту мови і культуру спілкування)

Розмови на різні теми
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

з ось цього посту розпочалася дискусія про грамотність. дискусія бурхлива. Розділивши мухи і котлети, виділили нову тему.
Тут говоримо про те ,як говорити не варто, даруйте за тавтологію.
http://zno.fizika.kiev.ua/index.php/zno ... yk-probnoe ось тут можна пройти пробне тестування з ЗНО з української мови. З російської не знайшла, може, хтось має посилання -- викладайте.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

на початок:
Був у Львові магазин з товарами для вагітних жінок ( спробуйте уявити вагітного чоловіка#g_haha# #g_haha# #g_haha# )

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

А здесь можно пройти пробное тестирование по русскому языку:
http://zno.fizika.kiev.ua/index.php/zno ... o2011part1
Люблю и горжусь Донбассом!!

Маюля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2291
З нами з: 31 січня 2012, 02:43
Дякував (ла): 2421 раз
Подякували: 4634 рази

Повідомлення Маюля »

оляля писав:з ось цього посту розпочалася дискусія про грамотність. дискусія бурхлива. Розділивши мухи і котлети, виділили нову тему.
Тут говоримо про те ,як говорити не варто, даруйте за тавтологію.
http://zno.fizika.kiev.ua/index.php/zno ... yk-probnoe ось тут можна пройти пробне тестування з ЗНО з української мови. З російської не знайшла, може, хтось має посилання -- викладайте.
Ну не знаю,в 2 ночи я набрала 179 баллов,а вот утром 156...вывод: ночью украинский я знаю лучше...

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Цьогорічне ЗНО)

Тема твору – “Моя хата скраю – нічого не знаю”:
• Султан Сулейман говорив: «Люби ближнього свого як самого себе»
• Людина повинна йти до мрії не покладаючи рук, бо якщо покласти руки, то не чього у житті людина не достигне.
• Моя хата скраю – добре тільки тоді, коли пожежа, бо сусідські хати не загоряться.
• Якщо хтось бажає всім допомагати, то це його справа. АЛЕ Ж ЯКЩО ЗАВЖДИ УСІМ ДОПОМАГАТИ, ТО КОЛИ САМОМУ ЖИТИ?
• Людина шукає втіху у тваринах, як це робила генеральша («Хіба ревуть воли…»).
• На сам перед в Україні я важаю є дві великі проблеми – це влада і глупа людська віра. Влада, на цю тему у мене не хвате й тижня. Більше чим 120 різних налогів, щоб можна було будь кого ухопити за зад. Як кажится: «М’ясо для катапульт потрібно завжди».
• БУДЕМО БІГАТИ, ЯК ХОМ’ЯЧКИ КОЖЕН ЗІ СВОЄЮ ВАЛІЗОЮ ПРОБЛЕМ.
• Я наведу приклад стареньких бабусь, які щось там сидять біля подвір’я і начебто нічого не роблять, але все знають і переживають за інших.
• Що потрібно людині для щастя? Дурним – гроші, розумним – сім’ю, кохання єдине на все життя.
• «Моя хата скраю – я нічого не знаю» – це прислів’я треба виключити з нашого лексікону.
• За алкоголь батьків позбавили батьківських прав ще в дитинстві.
• Кожна людина має право обирати власні турботи…
• Колись жила така жінка – Мать Тереза.
• У кожної людини є свій вибір і він к цьому вибору приходе сам індивідуально… ЛЮДИНІ ТРЕБА ПІКЛУВАТИСЯ СВОЇМ ПОПИТОМ.
• Прикладом з літератури є дуже знайомий всьому світові чоловік – Тарас Григорійович Шевченко.
• Київське князівство розсварилось на маленькі князівства.
• Люди будуть переживать друг за друга, а це важна речовина у світі.
• Моя хата у тихому Сімферопольському району. Вона стоїть на вулиці скраю, де люди нічого не знаю.
• МЕНІ АЖ ДУРНУВАТО СТАЛО…
• Кожна людина намагається жити у своїй стаї.
• Порізінь жити дуже небезпечно.
• Почніть допомогати всім своїм оточувачам.
• ЖІНКА – ЯК ПОДУШКА БЕЗПЕКИ В АВТОМОБІЛІ.
• Адам і його кохана Єва…
• Прислів’я можна прочитати на обличчях…
• Мене поважають, а деякі навіть кохають…
• Якщо не хочеш дружити – тобі потрібно в лікарню провіритися.
• Коли німці напали ще на молодий Радянський Союз…
• Обіцяю стати показовим громадянином…
• Дівчина, набираючи воду, поїла солдатів.
• У МАТЕРІ – МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ. ІСНУВАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО НАУКОЮ НЕ ДОВЕДЕНО.
• Людина байдужа з трьох причин: їй боляче, вона втомилася, вона дурна.
• Діставати проблемами твою бідолашну голову…
• Особа з лайливим мовленням…
• Наталка була згодна одружитися на ворогах народу.
• Ця тема вічна, як горизонт неба.
• Життя – як бумеранг, куди б його не кинув, завжди повертається.
• Я теж допомагаю людям. Допомагаю встати п’яним з асфальту.
• Хто допоможе бездімним кітам?
• Я щасливий, бо я маю кохану дівчину і тому моя хата не скраю.
• На сватанні свого рідного сина до Мелашки вона випендрювалась, як муха на склі.
• Таж самі люди: мають руки, ноги і комплект органів.
• Може моє висловлення дурновате, але я спробую довісти аргументами.
• Навіщо тобі репутація кішки, яка «гуляє сама по собі»?
• Я клянуся, що буду допомагати усім людям і ви теж прислухаєтесь до моєго рішення.
• Молодь сидить на пасажирських місцях, а пристаркуваті люди, жінки, інваліди стоять на двох ногах.
• ДОБРО НАСТИГНЕ НАС…
• Як в тебе буде така дурна репутація з крайньої хати, то ти вже не зможеш вирішувати проблеми.
• Але все ж таки тяжка доля сказилась на його поведінці…
• В кожній людині є два вовки: один – це добро, а другий – це зло. І завжди між ними відбувається боротьба, і перемагає той вовк, якого ти підкормлюєш.
• Маруся Чурай сиділа з розбитим серцем і зламаною душею.
• …круговоріт добра в природі…
• Як сказав Шекспір, «Людина роджена для любові». Без неї людина засихає. Хотіла би доповнити: «Засихає і вже не може розпустити свою квітку, у людині даже на схилі не ским бути поговорити.
• Тож нехай нарешті наша хата з’їде з того байдужого краю і наше добро зробить нас щасливими.
• Мій погляд на цю проблему встає глобальним чином.
• Душа не зможе відчувати добро і почне старіти та опорожнюватися, поки людина перестане жити, а почне існувати – їсти, роботати та спати.
• Україна має друге місце з корупції лише тому, що дала хабара, щоб не опинитися на першому.
• Треба мати мозок на плечах…
• Усе залежить у цій хаті від тебе самого: хочеш – станеш Будьоним, а хочеш – його коником.
• Я бачив один невеликий соціальний тест, у якому брала участь одна жінка і один багатоповерховий дім.
• Навіть якщо у мене буде низький бал по ЗНО, пам’ятайте, що я не роблю помилок, як ваш Янукович: «У Київі вже встановлюють новорічну їлку».
• У творі «Лісова пісня» між Мавкою і Оверком загорілись почуття. Оверко зажигав з Мавкою!
• Я написав вам повний брєд.
• Поглянемо на це творчим поглядом.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

А ведь устами младенца глаголет истина:

Життя – як бумеранг, куди б його не кинув, завжди повертається.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

з сайту ручних робіт
чихол для мабильного

An-na
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2422
З нами з: 08 вересня 2011, 07:30
Дякував (ла): 4339 разів
Подякували: 7791 раз

Повідомлення An-na »

Сегодня смотрела новости. СТБ- АвтодІр

ДЛЯ баранов с СТБ 19 февраля, 2013 год
когда вы научитесь правильно разговаривать и писать текст??????ну как может быть в украинском языке слово АВТОДІР???????? слово ДОРОГА- если перевести на стбэшный язык будет ДІРОГА?????


Николай 6 февраля, 2013 год
Уважаемая редакция новостей скажите пожалуйста с каких пор появились слова "у метрі", "у кіні", "у Монте-Карлі" и многие другие слова которые есть только в програме "Вікна" ?

українець 6 июня, 2013 год
Ох і тупорилі люди випускають новини на цьому каналі. Ви так перекручуєте українську мову, що хочеться послати вас наЙух. Якщо язики з жопи ростуть, то там і траслюйте свої вікна. Дибіли.

Зритель 28 ноября, 2012 год
Про Эвро и Днипропетривськ-это точно!Хотя правил сейчас в мове напридумывали-до абсурда доходит.

Сергей 9 июля, 2012 год
Объясните как в украинском языке появились такие слова как: 1. ГЕЛИКОПТЕР- английское название и ПАНЦЕРНИК

Из отзывов о работе канала.

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

А ця історія трапилась зі мною в 90х. Тоді теж все переіменовували через одне місце. Я прийшла в жіночу консультацію, підходжу до стенду щоб подивитись коли і в якому кабінеті приймає лікар і дивлюсь назву замість "Гінеколог" (лат.) написано "Піхвозаглядач" (???). Я трохи постояла перед стендом впевнилась що з очами в мене все добре і пішла додому. До лікаря я тоді так і не потрапила

Счастливая
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 серпня 2012, 07:53
Дякував (ла): 1483 рази
Подякували: 559 разів

Повідомлення Счастливая »

IN_NOCHKA писав: написано "Піхвозаглядач" (???)
#rolf# #rolf# #rolf# Рыдаю прямо на полу.

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”