Уточненка по налоговому компромиссу

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

А от мене цікавить так4а інформація: якщо фірма піде на податковий компроміс, то цей період вважається вже перевіреним?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Natalenna писав:А от мене цікавить так4а інформація: якщо фірма піде на податковий компроміс, то цей період вважається вже перевіреним?
Ну, если так подумать, то проверка - это проверка по всем видам налогов.
А налоговый компромисс касается только НДС и налога на прибыль (касается завышенных НК и завышенных расходов).
Так, что, думаю, проверка всеравно может быть...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Любознательная писав:
Natalenna писав:А от мене цікавить так4а інформація: якщо фірма піде на податковий компроміс, то цей період вважається вже перевіреним?
Ну, если так подумать, то проверка - это проверка по всем видам налогов.
А налоговый компромисс касается только НДС и налога на прибыль (касается завышенных НК и завышенных расходов).
Так, что, думаю, проверка всеравно может быть...
я мала на увазі, саме по цих податках.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Natalenna писав:
Любознательная писав:
Natalenna писав:А от мене цікавить так4а інформація: якщо фірма піде на податковий компроміс, то цей період вважається вже перевіреним?
Ну, если так подумать, то проверка - это проверка по всем видам налогов.
А налоговый компромисс касается только НДС и налога на прибыль (касается завышенных НК и завышенных расходов).
Так, что, думаю, проверка всеравно может быть...
я мала на увазі, саме по цих податках.
Если исходить из фразы: "2.6. У разі досягнення податкового компромісу перевірки щодо податку на прибуток підприємств та/або ПДВ за уточненими операціями у наступних періодах за вказаними податками контролюючими органами не проводяться (пункт 9 підрозділу 92 розділу XX "Перехідні положення" Кодексу).", то получается, что относительно доходной части и НО - могут...
http://www.profiwins.com.ua/uk/letters- ... 60-13.html

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Срок уплаты при налоговом компромиссе
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=165343
Відповідно до п. 5 підр. 9 прим. 2 р. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу (далі - ПКУ) платник податків сплачує податкові зобов’язання, визначені в уточнюючому розрахунку та/або податковому повідомленні-рішенні, у розмірі, передбаченому п. 2 підрозділу 9, протягом 10 календарних днів з дня, наступного за днем узгодження.
Днем узгодження вважається день отримання повідомлення контролюючого органу про відсутність необхідності проведення документальної позапланової перевірки, а в разі прийняття рішення про необхідність проведення документальної позапланової перевірки - день отримання довідки, що підтверджує правомірність визначення сум податкових зобов’язань в уточнюючому розрахунку, або день отримання податкового повідомлення-рішення, прийнятого за результатами такої перевірки.
Нагадаємо, податковий компроміс - це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності.


lesya_2806
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 27 березня 2015, 17:25

Повідомлення lesya_2806 »

buh-lili писав:
lesya_2806 писав:Скажите пожалуйста принимает ли налоговая уточненки с медка, ведь по инструкции в уточненке должно заполняться вот так
"При цьому з метою віднесення уточнюючого розрахунку з ПДВ до такого, що поданий для застосування податкового компромісу, у його заголовній частині у графі 2, призначеній для відмітки про подання уточнюючого розрахунку як окремого документа, проставляється помітка «ПК». Аналогічна помітка проставляється і в крайній правій графі рядка 0110 «Загальна»." А медок ставит крестики. Или надо все в ручную заполнять но с отметкой ПК??? Спасибо.
мне сказали нести в бумажном виде.
Это потому что они нормально не затягиваются в их базу они их вручную заносят.

Леля Александровна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 150
З нами з: 13 листопада 2013, 14:00
Дякував (ла): 52 рази

Повідомлення Леля Александровна »

Помогите, пожалуйста. Вопросы к заполнению "ОПИСУ операцій, щодо яких здійснено уточнення показників податкової декларації для застосування процедури досягнення податкового компромісу". Там есть такая табличка "Відомості про уточнюючий розрахунок" не совсем понятно что за регистрационный номер и дата подачи? Это тех деклараций, которые подавались в отчетном периоде???? HELP!!!!

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Леля Александровна писав:Помогите, пожалуйста. Вопросы к заполнению "ОПИСУ операцій, щодо яких здійснено уточнення показників податкової декларації для застосування процедури досягнення податкового компромісу". Там есть такая табличка "Відомості про уточнюючий розрахунок" не совсем понятно что за регистрационный номер и дата подачи? Это тех деклараций, которые подавались в отчетном периоде???? HELP!!!!
посмотрите снизу там есть сноски что писать.если подаете в електроном то пишите номер реємстрацийній в 2-квитанции вам придет и дата. если в бумажном то нечего не пишите. а по месяцям , рік и тип періоду -смотрите сноски. смотря что вы заполняете за какой період

Леля Александровна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 150
З нами з: 13 листопада 2013, 14:00
Дякував (ла): 52 рази

Повідомлення Леля Александровна »

Не нашла какой Опис нужен для налога на прибыль?! Не подскажите??

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Леля Александровна писав:Не нашла какой Опис нужен для налога на прибыль?! Не подскажите??
он один как на ндс так и на прибыль

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”