Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


26.02.23
964 1 Печатать

Фізособи можуть сплатити податкові платежі через Електронний кабінет

Платник податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету (http://cabinet.tax.gov.ua,) має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти. Для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та платежів через Електронний кабінет не реалізована.

З інформацією щодо сплати податків, зборів, платежів фізичними особами можна ознайомитись в меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога» Електронного кабінету.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

По материалам ГУ ДПС у Полтавській області
Комментарии
  • і!
26.02.23 15:50

Лежить кабінет, відпочиває. Жодного повідомлення про технічні роботи.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям