Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


07.05.24
495 0 Печатать

З якого моменту вважаються неприбутковими новостворені організації?

Податківці нагадують, що ДПС України в Інформаційному листі № 2/2024, у якому йдеться про деякі нововведення, запроваджені Законом України від 23 лютого 2024 року № 3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства», повідомила з якого моменту вважаються неприбутковими установи (організації), які внесені до реєстру неприбуткових установ та організацій, після державної реєстрації новоствореної установи (організації) або державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу.

Так, з урахуванням змін, внесених зазначеним Законом, передбачено можливість внесення установ та організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) у разі подання в установленому порядку документів для внесення до Реєстру під час або протягом 10 днів з дня державної реєстрації створення юридичної особи або державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу (абзаци 7 та 8 підпункту 133.4.1 ПКУ).

Якщо за результатами розгляду цих документів установа (організація) внесена до Реєстру, така установа (організація) для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств вважається неприбутковою установою (організацією) з дня державної реєстрації створення юридичної особи або з дня державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу.

По материалам ГУ ДПС у Херсонській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям