Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


15.06.24
670 0 Печатать

Чи впливає зміна прізвища на договір про добровільну сплату ЄСВ

Я сплачую щомісячні внески за договором про добровільну участь. Планую змінити прізвище після укладання шлюбу. Чи потрібно буде вносити зміни в договір?

— Ні, не потрібно.

Укладений з Пенсійним фондом договір про добровільну сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (Договір приєднання) діє до кінця поточного календарного року (тобто до 31 грудня 2024 року). Протягом зазначеного періоду внесення змін до вже укладеного договору не передбачено.

При сплаті добровільних внесків за новим прізвищем, місяці здійснення платежу будуть зараховані до вашого страхового стажу, оскільки в договорі, крім прізвища, зазначені інші реквізити, які дозволяють ідентифікувати особу.

Перевірити зарахування страхового стажу можна в особистому кабінеті застрахованої особи, сформувавши довідку за формою ОК-5 на вебпорталі Пенсійного фонду України.

Відеоінструкцію, як отримати довідки з QR-кодом, дивіться за посиланням.

По материалам ГУ Пенсійного фонду в Донецькій області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям