Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.06.23
9597 10 Друкувати

Стан розрахунків з бюджетом в Електронному кабінеті

Для отримання інформації щодо сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки) платник може скористатися меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету (cabinet.tax.gov.ua).

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» відображає:

  • зведену інформацію по кожному виду податку (платежу);
  • деталізовану інформацію по податку (платежу) в розрізі проведених операцій.

Презентаційні матеріали щодо стану розрахунків з бюджетом в Електронному кабінеті можна переглянути нижче.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
05.06.23 12:59

Ни одна цифра Итоговая по счету теперь не соответствует действительности ))))).
И как теперь это исправить? Связи прямой нет. По одному счету с трудом нашла с кем свериться, но Исправить они не могут))))- у них нет доступа.
Люди, это просто  П......Ц.

Відповісти
  • Ірина
06.06.23 14:42

Елена, П...Ц це коли новий ФОП зареєстровано 11.05.2023 року, а в електронному кабінеті вже висить с-до по заборгованості з ЄСВ за 2022 р. 

Відповісти
  • Валентина
05.06.23 13:02

Працює незрозуміло як. Кожен місяць контролюю нарахування і перерахування податків. Зокрема, 2% єдиного податку. В минулому місяці все було вірно. Зараз несподівано з'являється переплата. В кабінеті зникли нарахування січня 2023 р. (за грудень 2022 р.). І це не поодинокий випадок. Знову глюк?

Відповісти
  • anna
07.06.23 13:13

Валентина, так само, по всім ФОПам на 2% пропали нарахування у січні за грудень. По одному ФОПу зателефонували з податкової і кажуть, вам треба подати "уточнюючу" декларацію за грудень і в графі 7 (Сума єдиного податку до збільшення у зв’язку з виправленням помилки (рядок 06 - рядок 05, якщо рядок 06 > рядка 05)) поставити нарахування за грудень) Тобто задвоїти суму нарахувань за грудень? Просто жах! 

Відповісти
  • Галина
06.06.23 13:08

Валентина, Так само по 2 ФОПам зникли нарахування в січні 2023 року за грудень 2022р. У минулому місяці звіряла, все було добре

Відповісти
  • Лариса
05.06.23 14:27

Валентина, Так. в мене так само по ФОП не нараховано дохід за грудень. висить переплата. вже 5 червня. коли виправлять?

Відповісти
  • Валентина
05.06.23 16:05

Лариса. В мене вже таке було в минулому році, влітку. Потім вони виправили. А зараз знов щось з'їхало(((

Відповісти
  • Александр
05.06.23 19:43

Есть там и непонятки, но до этого было гораздо хуже. Приходилось ходить к падатковому инспектору и спрашивать тоже самое с теми же самыми непонятками.
В Штатах налоговый кабинет супер-пупер, на любом языке и китайском тоже, главное чтобы платили податки.

Відповісти
  • Отака вона - податкова служба ;)
05.06.23 20:58

"Я оглянулся посмотреть - не оглянулась ли она, чтоб посмотреть - не оглянулся ли я"

Відповісти
  • Алексей
25.12.23 12:05

Бред какой то. там вобще все не правильно. хочу закрыть фоп. Что мне делать?

Відповісти