Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.01.24
62055 38 Друкувати

Податківці інформують про нові бюджетні рахунки

Територіальні ДПС повідомляють про відкриття нових бюджетних рахунків. 

Станом на 2 січня поки що немає загальної інформації про зміну бюджетних рахунків на 2024 рік ані від Держказначейства, ані від податківців. Ми тримаємо на контролі цю інформацію та повідомимо у разі її появи. 

Водночас, закарпатські податківці зауважили, відповідно до наказу ДКСУ від 25.12.2023 р. № 324 з 1 січня 2024 року змінюються реквізити бюджетних рахунків по кодах платежів:

  • 14020800 «Транспортні засоби»;
  • 19011000 «Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення»;
  • 21010500 «Дивіденди (доход), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність», які контролюються органами Державної податкової служби України.

При цьому, реквізити решти рахунків для зарахування податків і зборів залишаються незмінними.

Нагадаємо, у кожного з платників є можливість дізнатися про діючі рахунки в Е-кабінеті (хоча, на жаль, вони так швидко не оновлюються).

Далі наводимо перелік областей. Станом на 10 січня нові рахунки опублікували всі області та м.Київ. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Альона
28.12.23 13:08

буде коли небудь рік без зміни рахунків? це як ото олів"є до столу-традіція  так і ця зміна рахунків.

Відповісти
  • Надія
29.12.23 20:34

Альона, И это  как на новый год "Ирония судьбы"...

Відповісти
  • Наталія
28.12.23 13:10

Добрий день, а де поділись новорічні ліхтарики які ми можемо збивати? Антистресу хотілось би

Відповісти
  • Елена
06.01.24 15:52

Наталія, я в конце года тоже спрашивала админа, а где наши любимые лампочки, но вместо амина получила гневный ответ от коллеги, что мол - нервы и так на пределе и не нужно резких звуков. Не согласна с коллегой - запугать нас невозможно, мы держимся, работаем и просто хотим для души

Відповісти
  • Галина
04.01.24 18:53

Можно желательно на весь год их оставить.

Відповісти
  • Олена
29.12.23 12:59

Наталія, я написала в технічну підтримку, вони сказали, що передадуть прохання розрабам сайту 😍

Відповісти
  • Анна
29.12.23 11:32

Наталія, найкращий коментар!

Відповісти
  • Тетяна
28.12.23 13:22

Знову прикривають розкрадання бюджету. Рахунки закрили, кінці у воду. Така прозора та вигідна схема. Всі білі та пушисті, у нас мінімізатори та злочинці тільки працюючи підприємства.

Відповісти
  • Олена
28.12.23 14:57

матюкатись можна?!

Відповісти
  • БухгалтериЯ
28.12.23 15:37

Олена, нужно)))

Відповісти
  • Марія
28.12.23 16:05

Поясніть мені хтось, для чого кожен рік міняють рахунки?

Відповісти
  • Наталія
29.12.23 14:04

Марія, податківці не можуть сальдо на початок додати :)б просто не знають як 

Відповісти
  • Светлана
29.12.23 12:18

Марія. .видно ,що працюють, не сидять без    діла,

Відповісти
  • ntguilty
29.12.23 19:09

якісь зміни в одну сторону..я як платник податків -"проти всіх"...⛄

Відповісти
  • Ния
01.01.24 16:51

Чи правильно я розумію, що треба очікувати зміни реквізитів лише для тих трьох перелічених видів податків (14020800 «Транспортні засоби»;19011000 «Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення»;21010500 «Дивіденди (доход), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність», які контролюються органами Державної податкової служби України.), а інші поки що залишаться без змін? 

Відповісти
  • Олена
02.01.24 12:29

ЄСВ платимо по-старому, вірно? 

Відповісти
  • Тамара
02.01.24 13:39

А електронний для ПДВ не змінюється? відправила гроші😒

Відповісти
  • Антон
02.01.24 14:58

Тамара, 99% що не змінюється (на 100% з нашими чудіками бути певним неможливо)

Відповісти
  • Ірина
02.01.24 18:02

Кожен рік - новий бюджет-нові рахунки. 
І саме цікаве , що на старих є  залишки, які потім "уходят по тихой воде"

Відповісти
  • Скип
02.01.24 19:46

Київ, як я розумію, рахунки на Військовий збір, ПДФО і ЄСВ лишились ті, що і були?

Відповісти
  • Людмила
02.01.24 21:59

Кто подскажет, где в Е-Кабинете посмотреть бюджетные счета? Раньше по каждому виду платежей справа был значок- кликнешь- разворачиваются реквизиты для оплаты. Сегодня ничего подобного не вижу

Відповісти
  • Віко
03.01.24 09:17

Людмила, у мене все так же і залишилось. Спробуйте трохи зменшити сторінку, можливо не помістилось на екран. Я зробила масштаб відображення 67%, то видно, якщо більше то також не поміщається. 

Відповісти
  • Шурик
11.01.24 17:13

Віко,
Стрелками передвигается.

Відповісти
  • Олена
03.01.24 09:52

Кто знает , что такое "Код блокування рахунку 96" ? Имеется ввиду электронный счет НДС .

Відповісти
  • Елена
03.01.24 15:57

Олена, инспектору звоните, они пишут письма в Киев. Такое у многих после оплат прошлой недели.

Відповісти
  • Олена
04.01.24 09:08

Елена,Спасибо .

Відповісти
  • Анн
03.01.24 11:42

Сегодня ссылка из перечня областей не открывается 😢

Відповісти
  • Любовь
04.01.24 10:25

Анн, сегодня тоже

Відповісти
  • Світлана
04.01.24 11:30

Так саме цікаве, що рахунки по відрахуванню із зп не змінилися, але чомусь про це не можна відразу написати, щоб ти як ідіотка, не вишукувала цю інфу, не звіряла кожну цифру з ЕК.

Відповісти
  • Лариса
04.01.24 12:13

Світлана, на іншому сайті писали по якій області і що саме змінилось саме. а тут просто області написали і шукайте самі

Відповісти
  • Любовь
04.01.24 12:09

Світлана, так еще и написать над табличкой, что это реквизиты на такой-то год тоже проблема. Делать же нечего, почему бы не сверить кучу цифр, чтоб убедиться, что ничего не сменилось. на 800501007 тоже сказали , где дпс вывешивает счета и сверить посоветовали. Гав-гав-гав!!!

Відповісти
  • Надежда
05.01.24 11:18

Люди,напишіть хто-небудь! зарплатні не змінились? Жодна ссилка не відкривається

Відповісти
  • Ольга 1
05.01.24 13:45

Надежда, все відкривається. По Києву по з/п по звичайних платниках змін не бачу

Відповісти
  • Любовь
05.01.24 13:16

Надежда, ссылки периодически открываются. По Кривому Рогу тоже не нашла изменений по ЗП налогам

Відповісти
  • Олена
05.01.24 11:43

Надежда, перераховую на старі рахунки, по Харкову не бачу змін

Відповісти
  • Тамара
12.01.24 10:10

Олена, ще 5 числа платила зарплату , перераховувала на старі рахунки-  повернення сум не було. Теж Харків

Відповісти
  • Ольга
08.01.24 12:45

По Кропивницькому теж немає змін по зарплатним рахункам.

Відповісти
  • Тамара
12.01.24 10:09

ще 5 числа платила зарплату , перераховувала на старі рахунки-  повернення сум не було. 

Відповісти