Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.04.24
1273 0 Друкувати

Доплата за ведення вебсайту: чи можна встановити бухгалтеру?

Автор: Будз Володимир, експерт з оплати праці та трудових відносин.

У закладі вищої освіти звільнився працівник, який був відповідальний за ведення вебсайту. З 01.04.2024 ці обов’язки були покладено на провідного бухгалтера. Чи можна йому встановити доплату за ведення вебсайту? Чи не стане на заваді той факт, що бухгалтеру вже встановлена надбавка за складність, напруженість у роботі у розмірі 50 % посадового окладу?

Надбавка за складність

У порядку встановлення доплат і надбавок для працівників, оплата праці яких базується на ЄТС, як правило, орієнтуються на норми постанови № 1298*. Відповідно до п.п. «а» п.п. 2 п. 3 цієї постанови працівникам можуть установлюватись надбавки в розмірі до 50 % посадового окладу:

— за високі досягнення у праці;

— за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання);

за складність, напруженість у роботі.

* Постанова КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298.

Аналогічну за змістом норму містить профільний для працівників освіти наказ № 557* (п.п. «а» п.п. 2 п. 4 цього наказу). При цьому в обох нормативних документах зазначено, що граничний розмір цих надбавок для одного працівника (сукупно) не повинен перевищувати 50 % посадового окладу (таке обмеження не поширюється на працівників національних закладів та установ). У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни їх розмір може бути зменшено або взагалі вони можуть бути скасовані.

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Передплачуйте та читайте повністю:
  • новини, ексклюзивні статті, довідники
  • завантажуйте бланки
  • усе це без реклами
70
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам