«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

jaddiha писав:Подскажите, пожалуйста.
переходящие отпускные июнь-июль. Начислила-выплатила в июне.
Раньше всегда показывала июньские отпускные в июньском отчете за июнь, а потом июльскую часть в июльском отчете.
Вчера на семинаре сказали, что все в июньской, просто разными строчками и периодами.
Как правильно?
Мне кажется что можно и так, и так... может я неправа.
ви цілком праві... Я показую все в місяці виплати, хоча багато колег розділяють ...тому як вам зручніше так і робіть...
ЗІ: ну семінарах багато цікаво можуть розказати, хоча інформацію черпаємо з одних джерел #g_crazy#

Kati-Kati
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 20 вересня 2016, 16:58
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Kati-Kati »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
Вперше в травні уклали договір ЦПХ з травня по червень, виплата у червні. Я цього працівника показую в таблиці 5, а чи повинна в таблиці 1 за травень включити його в к-сть осіб, що виконували роботу по ЦПХ, якщо виплачую в червні?
Ні, не потрібно включати в травень.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

ЕСВ-отчет: новая форма и порядок заполнения https://buhgalter911.com/news/news-1038061.html

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

подарок от Т. Моисеенко семинар о новом отчете по ЕСВ
https://www.youtube.com/watch?v=-_YOqmmP46c

прим. 15-я минута о Дод. 5 ст. 12=КП=записи в трудовой и штатном.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Давайте обсудим, я так и не поняла, если у меня есть корень профессии, например заступник директора, я ничего не меняю ни в шататном, ни в трудовой, а в ст.12 указываю код КП, в ст.14 Професийна назва роботи указівать как в КП, а ст.15 Посада, как в штатном и трудовой? .
Или есть корень, но далее изменено : фахівець-аналітик з тендерних торгів в КП: фахівець аналітик з дослідження товарного ринку переделываю или нет?

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Kati-Kati писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня!
Вперше в травні уклали договір ЦПХ з травня по червень, виплата у червні. Я цього працівника показую в таблиці 5, а чи повинна в таблиці 1 за травень включити його в к-сть осіб, що виконували роботу по ЦПХ, якщо виплачую в червні?
Ні, не потрібно включати в травень.
В мене договір по ЦПХ укладено з 21.05 по 20.06, підкажіть, будь ласка, яку к-сть днів трудових відносин ставити, якщо є лише 1 акт 20.06? Правильно буде, якшо я поставлю 20? Чи потрібно суму пропорційно розбити на травень і червень?
Чи тоді правильо було робити 2 акти, 31.05 і 20.06?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Галина_2004 писав: В мене договір по ЦПХ укладено з 21.05 по 20.06, підкажіть, будь ласка, яку к-сть днів трудових відносин ставити, якщо є лише 1 акт 20.06? Правильно буде, якшо я поставлю 20? Чи потрібно суму пропорційно розбити на травень і червень?
Чи тоді правильо було робити 2 акти, 31.05 і 20.06?
Конечно, было бы правильно показать двумя актами и двумя суммами по начислениям, а выплатить можно было бы и один раз. Но раз с маем вы уже опоздали, сделайте один акт за июнь и покажите в кол-ве трудовых отношений 20 кал.дней, иначе отчет не пройдет, т.к. в табл. 5 вы покажете 20-е число днем увольнения работника

Вовкин
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 20 квітня 2016, 15:06
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення Вовкин »

Получается, что если нет приема новых и увольнения старых работников. то 5 таблицу в обновленном отчете не трогаем. Только когда отпуск там нужно будет приказ прописать.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Вовкин писав:Получается, что если нет приема новых и увольнения старых работников. то 5 таблицу в обновленном отчете не трогаем. Только когда отпуск там нужно будет приказ прописать.
На счет отпуска что-то я, видно, не дочитала. Я так поняла, что в табл. 5 нового отчета теперь нужно будет показывать кроме приема, увольнения еще и внутреннее перемещение (перевод с должности на должность, внутреннее совмещение и т.п.)

Вовкин
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 20 квітня 2016, 15:06
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення Вовкин »

КамЛ писав:
Вовкин писав:Получается, что если нет приема новых и увольнения старых работников. то 5 таблицу в обновленном отчете не трогаем. Только когда отпуск там нужно будет приказ прописать.
На счет отпуска что-то я, видно, не дочитала. Я так поняла, что в табл. 5 нового отчета теперь нужно будет показывать кроме приема, увольнения еще и внутреннее перемещение (перевод с должности на должность, внутреннее совмещение и т.п.)
«16. Документ-підстава про початок роботи та відпустку, кінець трудових або цивільно-правових відносин, переведення на іншу посаду»


Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”