Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

knopka777 писав:
Tasa писав:
knopka777 писав:Здравствуйте, подскажите, если я сдавала 1-м и 2-м, что теперь за год надо сдавать по ТОВ-ке?
Якщо ваші обороти не змінились коли звітувались за минулий рік - те саме і здавать...
За рік будуть збитки, як і всі періоди (((...Тож, я здаю просто 1-м і 2-м без отих всіх додатків? І данні звідти переношу до прибуткової деки?
Прибуткова дека у Вас буде з мінусом, + внизу зазначаєте, про те що рішення про незастосування різниць (крім збитків минулих років) прийнято, та те, що додається Звіт суб’єкта малого п-ва. І до речі його у ДПА просять здати в паперовому вигляді, бо те, що ми відправляємо фін.звіт через єдине вікно - доходить на центральний сервер ДПА та в статистику, а в міських ДПА вони цього не бачать. А тепер фінансовий звіт є невід’ємною частиною деки, без якої вона не дійсна. Тому раджу Вам занести в ДПА паперовий варіант +- в день подачі деки по прибутку.#smile3#

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Сдала Деку по прибыли годовую и через Единое окно Фин.отчетность 1-м,2-м. Дека принята. Фин.отчетность тоже, но квит. пришли о принятии только со статистики. Квит.№ 2 от ГНИ нет. Как долго приходят? и приходят ли вообще? В прощлом году у меня было 2 квит.№ 2 (одна из статистики, вторая с ГНИ)

d_alena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 21 січня 2015, 15:34
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення d_alena »

fin_o писав:Сдала Деку по прибыли годовую
А Вы ставили отметку о принятии решения не применять налоговые разницы. Я в прошлом году ставила. Нужно ли повторять, что не применяем налоговые разницы?

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

d_alena писав:
fin_o писав:Сдала Деку по прибыли годовую
А Вы ставили отметку о принятии решения не применять налоговые разницы. Я в прошлом году ставила. Нужно ли повторять, что не применяем налоговые разницы?
я не ставила

Иташа
Гений
Гений
Повідомлень: 351
З нами з: 17 січня 2013, 00:52
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення Иташа »

Подскажите пожалуйста , вы показываете убытки в деке по прибыли и в балансе? Я в прошлом году прибыль сдала с небольшим +, а баланс как есть сдала с "-". Вот следующий год и опять те же вопросы #cray# #g_cray# #cray# #g_cray# #help# #help# #help#

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

d_alena писав:
fin_o писав:Сдала Деку по прибыли годовую
А Вы ставили отметку о принятии решения не применять налоговые разницы. Я в прошлом году ставила. Нужно ли повторять, что не применяем налоговые разницы?
Спасибо что НАПОМНИЛИ! Сейчас сделаю Звітну нову.
Там еще оказывается есть "+" про одночасне подання фін.звітності!

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

fin_o писав:
d_alena писав:
fin_o писав:Сдала Деку по прибыли годовую
А Вы ставили отметку о принятии решения не применять налоговые разницы. Я в прошлом году ставила. Нужно ли повторять, что не применяем налоговые разницы?
я не ставила
так это решение раз принимается, так говорили на семинарах или надо каждый раз писать?

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

fin_o писав:Сдала Деку по прибыли годовую и через Единое окно Фин.отчетность 1-м,2-м. Дека принята. Фин.отчетность тоже, но квит. пришли о принятии только со статистики. Квит.№ 2 от ГНИ нет. Как долго приходят? и приходят ли вообще? В прощлом году у меня было 2 квит.№ 2 (одна из статистики, вторая с ГНИ)
я вчера сдавала 1-мс,2-мс первая квитанция пришла с налоговой, вторая со статистики, в ЭК светится но не открывается((

d_alena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 21 січня 2015, 15:34
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення d_alena »

так это решение раз принимается, так говорили на семинарах или надо каждый раз писать? [/quote]
Я тоже читала, что ставится один раз, решила уточнить.

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Irina777 »

d_alena писав:так это решение раз принимается, так говорили на семинарах или надо каждый раз писать?
Я тоже читала, что ставится один раз, решила уточнить.[/quote]

Да, отметка ставится один раз.
Здесь ответ Редакции 911 https://buhgalter911.com/news/news-1025484.html
Достаточно один раз было указать в декларации за 2015 год. 134.1.1 НКУПро прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”