Безповоротна фінансова допомога

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Gella писав:Вас бентежить, що виступає одна особа. Відправте на день у відпуску і складіть наказ, що у його відсутність підписує договори інша особа. Підпишіть договір і все ніяких проблем.
у підприємства немає найманих працівників один директор він же засновник ,була отримана від нього безпов.фін ще у січні 2014 допомога,підприємство закривається зараз проходимо перевірку податкової вони просять договір надати, бухгалтер помер ніякого договору не було. та я думаю може договір заднім числом заключити між підприємством та ним як фіз особою?

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

иск писав: у підприємства немає найманих працівників один директор він же засновник ,була отримана від нього безпов.фін ще у січні 2014 допомога,підприємство закривається зараз проходимо перевірку податкової вони просять договір надати, бухгалтер помер ніякого договору не було. та я думаю може договір заднім числом заключити між підприємством та ним як фіз особою?
Составьте договор задним числом.
Что касается подписания договора одним лицом - мнения юристов на этот счет разделились.
У меня на предприятии директор (учредитель) категорически не желает при подписании договора о ФП выписывать доверенность, поэтому пописывает все сам...

"... многие юристы склоняются к тому, что в рассматриваемом нами случае договор от имени двух сторон может спокойно подписать один человек. При этом соблюдаются требования п. 1 ст. 626 ГКУ о наличии договоренности между двумя сторонами договора. Ведь, фактически, подписывая договор от имени предприятия, директор выступает в качестве представителя второй стороны (первая – он сам, как физическое лицо). А ограничение относительно того, что представитель не может осуществлять сделку от имени лица, которое он представляет, в свою пользу, не распространяется на коммерческое представительство (п. 3 ст. 238 ГКУ).
Поэтому, схема с оформлением доверенности имеет смысл разве что для того, чтобы не привлекать излишнего внимания проверяющих к договору, подписанному одним и тем же лицом от имени обеих сторон."
Источник http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=19683

upuHa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 28 квітня 2016, 10:53
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення upuHa »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста если я плачу безвозвратную фин. помощь общественной организации, я должна какие либо налоги заплатить?
P.S. извините, если это обсуждалось на предыдущих 20 страницах, просто нет времени пролистать #blush#

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Доброго дня. Прошу підказати,п-ву надано фін. допомогу від директора(не засновник) в розмірі 160 000 грн. Наскільки я розумію, тут діє обмеження 150 000 грн через касу. Чи можу я цю суму розділити між 2 особами, директором та засновником, укласти 2 договори.....але гроші в банк клались однією сумою,і в платіжці вказано фін.доп. від директора.....як тут бути???????Дякую!!!

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Irina777 писав:
Елена13 писав:Спасибо большое. Сейчас поищу. Одно уточнение. То есть, если это учредитель, действует ограничение как и на физ.лицо - 150 тысяч? И еще, где-то выше прочитала,что ограничение по сроку при договоре с учредителем - 365 дней. Так ли это. Спасибо.
Учредитель - физ. лицо, ограничение 150 тыс.
Срок 365 дней применим для предприятий на едином налоге, независимо от заимодателя.
А які штрафи за порушення? В мене сума більша 150тис.? :-(

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

one--** писав:Доброго дня. Прошу підказати,п-ву надано фін. допомогу від директора(не засновник) в розмірі 160 000 грн. Наскільки я розумію, тут діє обмеження 150 000 грн через касу. Чи можу я цю суму розділити між 2 особами, директором та засновником, укласти 2 договори.....але гроші в банк клались однією сумою,і в платіжці вказано фін.доп. від директора.....як тут бути???????Дякую!!!

Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні 210


5.9. Готівкові кошти не вважаються понадлімітними в день їх надходження, якщо вони були здані в сумі, що перевищує встановлений ліміт каси, до обслуговуючих банків не пізніше наступного робочого дня банку або були видані для використання підприємством відповідно до законодавства (без попереднього здавання їх до банку і одночасного отримання з каси банку на зазначені потреби) наступного дня на потреби, які пов'язані з діяльністю підприємства.

Т.е вам надо фин.допомогу оприходовать в кассе например 7ноября часть суммы(например 10001 грн) и остаток 1499999 грн-8 ноября. И 8ноября сдать всю сумму в банк с вашей формулировкой.

Ир-бух
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 20 січня 2013, 08:22
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Ир-бух »

one--** писав:Доброго дня. Прошу підказати,п-ву надано фін. допомогу від директора(не засновник) в розмірі 160 000 грн. Наскільки я розумію, тут діє обмеження 150 000 грн через касу. Чи можу я цю суму розділити між 2 особами, директором та засновником, укласти 2 договори.....але гроші в банк клались однією сумою,і в платіжці вказано фін.доп. від директора.....як тут бути???????Дякую!!!
Вы можете положить всю сумму на расчетный счет в банке от имени директора (физлица), минуя кассу предприятия.

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

Галина_2004 писав:
Irina777 писав:
Елена13 писав:Спасибо большое. Сейчас поищу. Одно уточнение. То есть, если это учредитель, действует ограничение как и на физ.лицо - 150 тысяч? И еще, где-то выше прочитала,что ограничение по сроку при договоре с учредителем - 365 дней. Так ли это. Спасибо.
Учредитель - физ. лицо, ограничение 150 тыс.
Срок 365 дней применим для предприятий на едином налоге, независимо от заимодателя.
А які штрафи за порушення? В мене сума більша 150тис.? :-(
https://buhgalter911.com/uk/news/news-173378.html
По штрафам последний абзац.

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Irina777 писав:
Галина_2004 писав:
Irina777 писав: Учредитель - физ. лицо, ограничение 150 тыс.
Срок 365 дней применим для предприятий на едином налоге, независимо от заимодателя.
А які штрафи за порушення? В мене сума більша 150тис.? :-(
https://buhgalter911.com/uk/news/news-173378.html
По штрафам последний абзац.
Підкажіть ще, будь ласка, можуть перевіряти більше, ніж за 3 роки?

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

Галина_2004 писав:
Irina777 писав:
Галина_2004 писав: А які штрафи за порушення? В мене сума більша 150тис.? :-(
https://buhgalter911.com/uk/news/news-173378.html
По штрафам последний абзац.
Підкажіть ще, будь ласка, можуть перевіряти більше, ніж за 3 роки?
Проверять могут и больше, чем за 3 года ( смотря какая цель проверки). А штрафовать за превышение за 150-тысячного ограничения по статье 163-15 КпАП могут в течение 3 месяцев с момента нарушения.
Из статьи:
...якщо таке правопорушення було разовим, стягнення може бути накладено не пізніш, як через три місяці з дня вчинення правопорушення (ст. 38 КпАП).

Відповісти

Повернутись до “Доходи”