НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

olga_voy писав:Підкажть будь-ласка, а то зовсім запуталась - мене цікавить ПЗ, що там таке написано що не розберу. - Ось наприклад: якщо я отримала ПК на матеріали які будуть використовуватись при монтажі певного обладнання (але як таке обладнання не буде в акті надання послуг, а просто буде йти як монтажні роботи), раніше я просто списувала ці матеріали не нараховуючи ПДВ, так як вони сумарно були включені в монтажні роботи, а зараз як??? При отриманні ПК з цих матеріалів я що маю включати їх в кінці місяця в ПЗ? так само з бензином - отримала а липні 1 т. бензину, тут що теж треба нарахувати пдв???
чим більше читаю - тим більше заплутуюсь
ну просто так списувати можна, але довести що вони були використані для конкретного замовлення доведеться . У нас в таких випадках у Актах виконаних робіт завжди цей перелік прописувався по кількості без вказання цінових параметрів і на підставі такого Акту робили списання.

OlyA15
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 14 квітня 2015, 13:17
Дякував (ла): 362 рази
Подякували: 188 разів

Повідомлення OlyA15 »

Денег нЭт. Все. Сушите весла.

позвонила на горячию линию, ответили, что типа по их нформации уже 95% получили свои строки 24 и 31. Остальные 5% в работе #wall#

мне вот интересно насколько много предпиятий попадают в эти 5 %#wall#


а кому-то среди дня приходило? или только утром и позно вечером?

Татьяна47
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 19 червня 2015, 12:58
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Татьяна47 »

OlyA15 писав:Денег нЭт. Все. Сушите весла.

позвонила на горячию линию, ответили, что типа по их нформации уже 95% получили свои строки 24 и 31. Остальные 5% в работе #wall#

мне вот интересно насколько много предпиятий попадают в эти 5 %#wall#


а кому-то среди дня приходило? или только утром и позно вечером?
дрожащими руками отправила запит. Надеюсь эти 5% уменьшаться на долю моего п/п, чего и всем желаю!!! Жду

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

У меня вчера засветились деньги после сдачи деки за июль. Совпадение, но странное.......

Новость меня добившая: времени разъяснить что они наваяли с НДС на День бухгалтера у них - нет, а вот придумать ещё 15 изменений по НДС - это пожалуйста. Нет уже даже шматюкливых слов.....

http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=196726

Nina2013
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 05 квітня 2015, 17:52
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Nina2013 »

мені сьогодні зранку накінецьто повернули з 24 рядка червневого 2,5 млн.#dance# щастю немає меж#yahoo#

реєструю все,що маю#ok#

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

olga_voy писав:Підкажть будь-ласка, а то зовсім запуталась - мене цікавить ПЗ, що там таке написано що не розберу. - Ось наприклад: якщо я отримала ПК на матеріали які будуть використовуватись при монтажі певного обладнання (але як таке обладнання не буде в акті надання послуг, а просто буде йти як монтажні роботи), раніше я просто списувала ці матеріали не нараховуючи ПДВ, так як вони сумарно були включені в монтажні роботи, а зараз як??? При отриманні ПК з цих матеріалів я що маю включати їх в кінці місяця в ПЗ? так само з бензином - отримала а липні 1 т. бензину, тут що теж треба нарахувати пдв???
чим більше читаю - тим більше заплутуюсь
В акте просто указываю название выполненных работ, а у себя в учете создаю калькуляцию, в которой и указываю материалы, их кол-во, стоимость. И на основании этой калькуляции списываю материалы

Татьяна47
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 19 червня 2015, 12:58
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Татьяна47 »

Татьяна47 писав:
OlyA15 писав:Денег нЭт. Все. Сушите весла.

позвонила на горячию линию, ответили, что типа по их нформации уже 95% получили свои строки 24 и 31. Остальные 5% в работе #wall#

мне вот интересно насколько много предпиятий попадают в эти 5 %#wall#


а кому-то среди дня приходило? или только утром и позно вечером?
дрожащими руками отправила запит. Надеюсь эти 5% уменьшаться на долю моего п/п, чего и всем желаю!!! Жду
#wall# пусто, стр. 24 - нет#wall#

donachka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 11 серпня 2015, 14:42
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення donachka »

Одесса . Вернули 2 млн по 31 строке.

Татьяна47
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 19 червня 2015, 12:58
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Татьяна47 »

donachka писав:Одесса . Вернули 2 млн по 31 строке.
декларацию за июль уже подавали?

Nataly_od
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 07 серпня 2015, 11:42
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Nataly_od »

Ура, вернули мои 1,3 млн 24 строку #yahoo# ! Уже боялась смотроеть витяг... За 2 недели так извели всех#aggr#
Желаю всем такого счастья!

Закрито

Повернутись до “ПДВ”