Купили мед.товар по ставке НДС- 20%, а продали по ставке - 7%.

Розділ V ПКУ
lora75
Профи
Повідомлень: 41
З нами з: 14 грудня 2011, 07:53
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lora75 »

Добрый день, коллеги. Наше предприятие приобрело товар по ставке НДС - 20%, а реализовало по ставке 7% ( условие тендера). Как доначислить НДС?

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 630
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 136 разів

Повідомлення buhgalter2 »

Условия тендера не могут быть "выше" закона. Если бы на тендере можно было по желанию устанавливать ставки налогов, то зачем тогда нужен НКУ)) Вам нужно разбираться в вашей поставке, если вы неверно определили ставку, то делать корректировки и исправлять с 7% на 20%((

*Marika*
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 01 червня 2017, 15:39
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення *Marika* »

"1 січня 2018 року операції з постачання та ввезення на митну територію України медичних виробів, які внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів, що підтверджується документом про відповідність, та дозволені для надання на ринку та/або введення в експлуатацію і застосування в Украї­ні, оподатковуватимуться ПДВ у розмірі 7% замість 20%. "

http://officevp.sfs.gov.ua/media-ark/ne ... 20891.html

Есть ли этому официальное подтверждение? Никак не могу найти. И как быть с товаром, купленным в 2017 и раньше с 20%ставкой?

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

*Marika* писав:"1 січня 2018 року операції з постачання та ввезення на митну територію України медичних виробів, які внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів, що підтверджується документом про відповідність, та дозволені для надання на ринку та/або введення в експлуатацію і застосування в Украї­ні, оподатковуватимуться ПДВ у розмірі 7% замість 20%. "

http://officevp.sfs.gov.ua/media-ark/ne ... 20891.html

Есть ли этому официальное подтверждение? Никак не могу найти. И как быть с товаром, купленным в 2017 и раньше с 20%ставкой?
https://buhgalter911.com/news/news-1034463.html

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11447 разів
Подякували: 8952 рази

Повідомлення Любослава »

*Marika* писав:"1 січня 2018 року операції з постачання та ввезення на митну територію України медичних виробів, які внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів, що підтверджується документом про відповідність, та дозволені для надання на ринку та/або введення в експлуатацію і застосування в Украї­ні, оподатковуватимуться ПДВ у розмірі 7% замість 20%. "
http://officevp.sfs.gov.ua/media-ark/ne ... 20891.html
Есть ли этому официальное подтверждение? Никак не могу найти.
И как быть с товаром, купленным в 2017 и раньше с 20%ставкой?
Закон 2245.
26. Абзац другий підпункту "в" пункту 193.1 статті 193 викласти в такій редакції:
"постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів, а також медичних виробів, які
-внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення
-або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів,
що підтверджується документом про відповідність,
та дозволені для надання на ринку та/або введення в експлуатацію і застосування в Україні".

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2245-19/page2

Сегодня целый день пытаюсь звонить на горячую линию - никто ничего не знает.
По ГТД пришел товар со ставкой 20%, есть на остатке.
Как я могу его продавать по ставке 7%?
НН не пройдут через ЕРНН.

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 155
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 193 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення БНаташа »

Подскажите пожалуйста, предприятие общая система с ндс 20%, купили товар медицинские перчатки ставка ндс 7%. Первый раз такое, как нам их продавать? со ставкой 20%?

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 155
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 193 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення БНаташа »

БНаташа писав:
09 квітня 2020, 16:40
Подскажите пожалуйста, предприятие общая система с ндс 20%, купили товар медицинские перчатки ставка ндс 7%. Первый раз такое, как нам их продавать? со ставкой 20%?

Подскажите пожалуйста

Din_kr
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 02 вересня 2018, 11:18
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Din_kr »

БНаташа писав:
09 квітня 2020, 16:40
Подскажите пожалуйста, предприятие общая система с ндс 20%, купили товар медицинские перчатки ставка ндс 7%. Первый раз такое, как нам их продавать? со ставкой 20%?
Возможно для Вас уже не актуально, но продавать необходимо с 7 проц. И после окончания квартала нужно будет подать (по сроку) Звіт про суму податкових пільг (подавать его надо будет ежеквартально до конца текущего года нарастающим итогом).
Это если купили/продали до 17.03.20.
Обратите внимание, с изменениями по ковид 19 применяется 0 ставка на товары мед назначения (и не только). Но это уже совсем другая история :swoon: :swoon: :swoon:

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”