Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Альона1 писав:У кв №1 попередження до додатку 5 УР, а кв №2 у всіх прийнято
честно говоря, такой запутанной ситуации не было никогда...но я рассуждаю так:
декларация и все приложения имеют положительные вторые квитанции= значит все принято.
неправильные ИНН в дод.5 к УР = расхождения с контрагентом по кредиту/обязательствам.
выход: сейчас подать УР - самостоятельный (отчетный период будет уже апрель)+ дод.5 к УР. в дод.5 выйти на "0" с предыдущим дод.5 (т.е. чтоб он обнулился) и там же сделать правильные корректировки +/-. новый дод.5 у Вас выйдет в "0" в строке итого, соответственно, УР у Вас в гр.6 тоже будет "0", а гр.4 и гр.5 = уточненные показатели из УРа - приложения.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я теж так думаю, але післязавтра подзвоню до інспектора запитаю що вона бачить, може поставить деку до відома з додатками і я подам нову. І там ще такий нюанс. Чи з уточнюючої декларації переносити суму у рядочок 21.1 березневої декларації) чи з попередньої неуточненої . Яка сума буде до сплати. Чи дека сама нарахує зобовязання , а уточннюча сама змінусує, такого не може бути.

А якщо зараз поодзвонити у ЦОПП вони щось скажуть і побачать чи ні.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Альона1 писав:Я теж так думаю, але завтра подзвоню до інспектора запитаю що вона бачить, може поставить деку до відома з додатками і я подам нову. І там ще такий нюанс. Чи з уточнюючої декларації переносити суму у рядочок 21.1 березневої декларації) чи з попередньої неуточненої . Яка сума буде до сплати. Чи дека сама нарахує зобовязання , а уточннюча сама змінусує, такого не може бути.
если я правильно помню Вашу ситуацию, то УР-приложение именно для того и подавалось, чтоб в мартовскую декларацию включить правильные значения ряд.21.1 (по УРу за февраль) и не подавать потом еще УР за март.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Так от медок не хоче його бачити і не закидає ту уточнену суму у декларацію, а втягує дані з лютневої деки, Пробувала формувати за квітень, теж не бачить ту суму різничку, бо у податковій сказали, що ту різницю треба буде включити у квітневу , але це не логічно , у квітневій покаже правильно тільки якщо я уточну березневу.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Альон, не подскажу по Медку, но из порядка заполнения деки:
6. У разі виправлення показника рядка 20.2 декларації значення із графи 6 такого рядка враховується при визначенні значення рядка 21.1 декларації за звітний період, у якому подано відповідний уточнюючий розрахунок.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

не виправляє і все , автоматичний розрахунок відключала, нічого не допомагає, якби я у березні самостійну дала УР, то воно і закинулоб правильно. Уточнююча получається подана у тому періоді за який подається декларація.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Из ЕБНЗ:
Який звітний (податковий) період зазначається в рядку 02 «Звітний (податковий) період» та в рядку 03 «Звітний (податковий) період, за який виправляються помилки» в додатках до уточнюючого розрахунку, який подається у вигляді додатку до декларації або самостійного документу?
Коротка:
Якщо уточнюючий розрахунок подається у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ, то в додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 02 «Звітний (податковий) період» зазначається звітний період, за який подається податкова декларація з ПДВ.
Якщо уточнюючий розрахунок подається у вигляді самостійного документу, то в додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 02 «Звітний (податковий) період» зазначається податковий період (місяць (квартал) та рік), в якому здійснюється подання такого уточнюючого розрахунку.

Незалежно від способу подання уточнюючого розрахунку, а саме як окремого документу чи у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ, у додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 03 «Звітний (податковий) період, за який виправляються помилки» вказується період, за який виправляються такі помилки.
Повна:
Відповідно до п.50.1 ст.50 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім митної декларації або обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Згідно із р.IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.11 №41, у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 р.II ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.
У разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку чи декларації, до якої включені уточнені показники, повинні бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.
Уточнюючий розрахунок може виступати як окремим документом так і додатком до податкової декларації.
Якщо уточнюючий розрахунок подається у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ, то в додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 02 «Звітний (податковий) період» зазначається звітний період, за який подається податкова декларація з ПДВ.
Якщо уточнюючий розрахунок подається у вигляді самостійного документу, то в додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 02 «Звітний (податковий) період» зазначається податковий період (місяць (квартал) та рік), в якому здійснюється подання такого уточнюючого розрахунку.
Незалежно від способу подання уточнюючого розрахунку, а саме як окремого документу чи у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ, у додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 03 «Звітний (податковий) період, за який виправляються помилки» вказується період, за який виправляються такі помилки
Еще статейка http://ukr.buhgalter.com.ua/articles/details/137308/ :
У вступній частині УР (службових полях):

— у полі 03 проставляють період, за який виправляються помилки;
— у полі 02 «Звітний податковий період» зазначають:
— звітний період, в якому подається УР, — якщо УР подається як «окремий документ»;
звітний період, за який подається декларація з ПДВ, — якщо УР подається разом з декларацією як «додаток до декларації».

На це зверталася увага і в консультації податківців, розміщеній у розділі 130.25 Єдиної бази податкових знань на сайті ДПАУ.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Подскажите: подаю уже полгода с "від'ємним значенням", а в этом месяце пришло письмо от инспектора, что отчет неверен. Что это может быть? И могу ли я убрать это возмещение, так как движений никаких нет и сдать "нулевку"?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

marinna_90 писав:Подскажите: подаю уже полгода с "від'ємним значенням", а в этом месяце пришло письмо от инспектора, что отчет неверен. Что это может быть? И могу ли я убрать это возмещение, так как движений никаких нет и сдать "нулевку"?
Хотите ответ ? Раскройте вопрос...

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »


Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”