Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:
Inna Medvetska писав:в мене уже колись теж було таке з одним покупцем, там причина відмови теж слово в слово така ж сама, але покупець нічого не відхиляв
Inna, якщо ви провірили всі реквызити ПН і вони вірні - не заморочуйтесь. Повторюю ще раз - таке було у інших і це точно глюк. Сумніваїтесь - пошукайте на форумі.
Ось тут, наприклад почитайте http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm6 ... spx#665508
PS Ви взагалі читаєте відповіді на ваші пости ?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Tasa писав:
Tasa писав:
Inna Medvetska писав:в мене уже колись теж було таке з одним покупцем, там причина відмови теж слово в слово така ж сама, але покупець нічого не відхиляв
Inna, якщо ви провірили всі реквызити ПН і вони вірні - не заморочуйтесь. Повторюю ще раз - таке було у інших і це точно глюк. Сумніваїтесь - пошукайте на форумі.
Ось тут, наприклад почитайте http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm6 ... spx#665508
PS Ви взагалі читаєте відповіді на ваші пости ?
я ваші відповіді прочитала, але є такі, хто сумнівається у їх правильності і думають, що це не глюк медка

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Вика23 писав:и покупатель ( ту тот, колись) получил НН?
у меня несколько раз было ( в том числе и в мае вот) - не на меня зарегили, а меня уверяли, что зарегили. И уверяли, что глюк - то бишь регистрировали на меня, а попало на другого
заспокоюю вас, це таки глюк медка. додзвонилася до покупця, вони мої податкові отримали. але так як у них переустановлювали ліцензію на медок і тимчасово була демо версія, то програма автоматично все відхилила

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Продавець зареєстрував податкову за 30.05.16, 15червня 2016р. (запізнення на 1день) . Я ж її можу вкл тільки в червні? продавець мене запевняє що я можу вкл її і в травні, а лише вони попали на штраф за просрочку.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Oska писав:Продавець зареєстрував податкову за 30.05.16, 15червня 2016р. (запізнення на 1день) . Я ж її можу вкл тільки в червні? продавець мене запевняє що я можу вкл її і в травні, а лише вони попали на штраф за просрочку.
Для вас ПК - червень.... Штраф да, їх.

lera111
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 01 жовтня 2015, 09:44
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення lera111 »

помогите пожалуйста.как выкрутится с такой ситуации.Поставщик предварительно отправил НН и в одной позиции не было указано кода.там много товаров наших которые без кодов.я зарегистрировала эту позицию без кода покупателю.Поставщик сегодня зарегистрировал НН и там есть код в той позиции что я отгрузила без кода.у меня срок для регистрации закончился.как быть??Теперь штраф???

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1638
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 822 рази
Подякували: 684 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Сделайте нулевую корректировку текущей датой(датой обнаружения ошибки)-минус товар без кода, плюс-товар с кодом. Тем более все НН выдаются покупателю в электронном виде, получить мы их може формально не раньше даты регистрации, а НН поствщиком зарегена сегодня.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

lera111 писав:помогите пожалуйста.как выкрутится с такой ситуации.Поставщик предварительно отправил НН и в одной позиции не было указано кода.там много товаров наших которые без кодов.я зарегистрировала эту позицию без кода покупателю.Поставщик сегодня зарегистрировал НН и там есть код в той позиции что я отгрузила без кода.у меня срок для регистрации закончился.как быть??Теперь штраф???
Сделайте "0" РК на изменение номенклатуры, т.е. в этой НН будет 2 строчки: 1-с "-" строчка без кода из зарегенной НН, 2- "+" новая строчка уже с кодом. Регите вы. Штрафа не будет, т.к. нет суммы НДС.

lera111
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 01 жовтня 2015, 09:44
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення lera111 »

Тюша писав:
lera111 писав:помогите пожалуйста.как выкрутится с такой ситуации.Поставщик предварительно отправил НН и в одной позиции не было указано кода.там много товаров наших которые без кодов.я зарегистрировала эту позицию без кода покупателю.Поставщик сегодня зарегистрировал НН и там есть код в той позиции что я отгрузила без кода.у меня срок для регистрации закончился.как быть??Теперь штраф???
Сделайте "0" РК на изменение номенклатуры, т.е. в этой НН будет 2 строчки: 1-с "-" строчка без кода из зарегенной НН, 2- "+" новая строчка уже с кодом. Регите вы. Штрафа не будет, т.к. нет суммы НДС.
И покупатель может включить эту нн в текущем месяце,он не потеряет кредит?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1638
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 822 рази
Подякували: 684 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Может, почему нет
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”