=РОЗРАХУНОК КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ВІДПУСТКУ=

Аватар користувача
Taktina
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 31 липня 2020, 12:25

Повідомлення Taktina »

Спасибо всем за помощь, рассчитала компенсацию и налоги.

Luda-terehova
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 14 січня 2017, 19:02
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda-terehova »

Здравствуйте. Обнаружили, что в 2015 году не начислили сотруднику компенсацию при увольнении (он проработал 4 месяца). как можно сейчас исправить эту ситуацию, подскажите, пожалуйста :cry: ? хотим закрывать в октябре фоп и быть максимально подготовленными к проверке.

Luda-terehova
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 14 січня 2017, 19:02
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda-terehova »

Здравствуйте. Увольняется отрудница 31.08.20, которая находится в отпуске по уходу за ребёнком с 08.06.20. При расчёте среднедневной зп я июль проставляю зп и оклад по нулям? очень нужен ответ)

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Luda-terehova писав:
22 серпня 2020, 14:03
Здравствуйте. Увольняется отрудница 31.08.20, которая находится в отпуске по уходу за ребёнком с 08.06.20. При расчёте среднедневной зп я июль проставляю зп и оклад по нулям? очень нужен ответ)
Старе, але в тему https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... 27055.html

Luda-terehova
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 14 січня 2017, 19:02
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda-terehova »

Спасибо большое. Понимаете, везде нахожу информацию, когда декретчица увольняется спустя год-два-три пребывания в отпуске по уходу за ребёнком. в моей же ситуации она находится часть июня, июль и август. и я запуталась при расчёте среднедневной зп за последние 12 месяцев. в июне я ещё начисляла до 8 числа декретные. Вопрос, что же мне ставить для расчёта за часть июня и июля?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Luda-terehova писав:
22 серпня 2020, 18:48
Спасибо большое. Понимаете, везде нахожу информацию, когда декретчица увольняется спустя год-два-три пребывания в отпуске по уходу за ребёнком. в моей же ситуации она находится часть июня, июль и август. и я запуталась при расчёте среднедневной зп за последние 12 месяцев. в июне я ещё начисляла до 8 числа декретные. Вопрос, что же мне ставить для расчёта за часть июня и июля?
Ще знайшла (але по розрахунку відпустки, думаю, сюди підійде і компенсація). Якщо працівник не з своєї вини не мав заробітку в розрахунковому періоді (був в декретній відпустці), то середню зарплату обчислюють виходячи із установленої тарифної ставки (окладу). Абзац третій п.4 порядку 100

loram_2018@ukr.net
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 26 серпня 2020, 18:23

Повідомлення loram_2018@ukr.net »

Шановні колеги, допоможіть виправити помилку.
При звільненні працівниці виплатили компенсацію за невикористані дні основної відпустки, але не виплатили компенсацію за невикористану додаткову відпустку "на дітей" (30 днів за 15, 16, 17 роки). Дата звільнення - лютий 2017 року. Через два місяці ця жінка знову влаштувалася на цю ж роботу і зараз продовжує працювати. Хочемо надати соціальну відпустку за 2018 та 2019 роки, але виявили цю помилку. Як бути? У разі перевірки Держпраці факт виплати компенсації в неповному розмірі - це штраф 3 мін. зарплати. А може й ще щось. Якщо виплатити зараз, то чи маємо право, адже така компенсація платиться тільки при звільненні, а людина працює? Як бути з ЄСВ? Аби вона не працювала на цій роботі зараз, то ЄСВ не нараховували б і не платили б. А вона на сьогодні в трудових відносинах, чи не буде недоплати ЄСВ? Радять колеги надати відпустку за період з 2015 року по 2019 вкл. Але трудові відносини було розірвано на два місяці і в цей період вона ще десь працювала, відомо, що відпустку на дітей там не використала. І навіть при цьому варіанті факт невиплати компенсації залишиться.
Як бути, щоб мати найменші штрафи та не "наламати ще більше дров"? Працедавець - підприємець. Дуже дякую всім небайдужим!

loram_2018@ukr.net
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 26 серпня 2020, 18:23

Повідомлення loram_2018@ukr.net »

Tasa писав:
03 квітня 2019, 13:36
xata писав: и еще вопрос:
У випадку якщо компенсацію за невикористану відпустку нараховують після звільнення працівника, її не включають до бази нарахування ЄСВ (лист ПФУ від 18.10.2011 р. № 22373/03-20). Адже на момент нарахування компенсації (виплати за невідпрацьований час) звільнена особа вже не є застрахованою, оскільки не перебуває з колишнім роботодавцем у трудових відносинах.
Если компенсация начисляется после увольнения, то разве нет штрафа?
який штраф ви маєте на увазі ?
Була зроблена помилка, потім вона виправлена...
А у якому випадку нараховують середній заробіток за затримку розрахунку в разі звільнення? Коли звільнений поскаржиться? Іншими словами: якщо не поскаржиться, то це питання відпадає? Дякую!


IIVinnik
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 лютого 2020, 13:17

Повідомлення IIVinnik »

Добрый день. Подскажите пожалуйста, как рассчитать правильно компенсацию при почасовой оплате труда? Сотрудник отработал год, пришел увольняться. Я беру доход за 12 месяцев и делю на 355 к.д?

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”