= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Velo4ka писав:
Елена1616 писав:Подскажите пожалуйста, что то я совсем запуталась(. При сдаче денег в банк в ВКО в графе "ВИДАТИ" я заполняю название банка, но вот наткнулась на https://buhgalter911.com/news/news-1038710.html https://buhgalter911.com/normativnaya-baza/pisma/gfsu/schodo-zastosuvannya-okremih-1038711.html и ступор. Как же правильно?
Я указываю ФИО того, кто непосредественно сдает, так как в квитанции из банка пишется через кого принята выручка на счет.
В основании пишу - внесення торгової виручки на п/р 26000000 в банку "ААА"
Да и в индивидуальной консультации от НБУ получила такой же ответ.
Я тоже пишу название банка и так всегда рекомендовали на семинарах, а теперь уже что то поменялось #wall# это с какого времени мне перепечатать с даты консультации, но она индивидуальная или с даты письма НБУ 12.06.18, или с 01.01.18?#wall#

Velo4ka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 247
З нами з: 24 травня 2013, 07:08
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 129 разів

Повідомлення Velo4ka »

@Лиса писав:
Velo4ka писав:
Я указываю ФИО того, кто непосредественно сдает, так как в квитанции из банка пишется через кого принята выручка на счет.
В основании пишу - внесення торгової виручки на п/р 26000000 в банку "ААА"
Да и в индивидуальной консультации от НБУ получила такой же ответ.
Я тоже пишу название банка и так всегда рекомендовали на семинарах, а теперь уже что то поменялось #wall# это с какого времени мне перепечатать с даты консультации, но она индивидуальная или с даты письма НБУ 12.06.18, или с 01.01.18?#wall#
Консультация у меня индивидуальная, подавала запрос в июне, получила ответ в первых числах июля. Процитирую ответ:
"У разі здавання готівкової виручки до банку касиром (або іншим працівником Товариства, відповідального за здавання готівки до банку) у ВКО у реквізити "Видати" зазначається ПІБ касира (або іншого працівника Товариства, відповідального за здавання готівки до банку), а у реквізити "Підстава" - назва банку та номер поточного рахунку.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Velo4ka писав:
@Лиса писав:
Velo4ka писав:
Я указываю ФИО того, кто непосредественно сдает, так как в квитанции из банка пишется через кого принята выручка на счет.
В основании пишу - внесення торгової виручки на п/р 26000000 в банку "ААА"
Да и в индивидуальной консультации от НБУ получила такой же ответ.
Я тоже пишу название банка и так всегда рекомендовали на семинарах, а теперь уже что то поменялось #wall# это с какого времени мне перепечатать с даты консультации, но она индивидуальная или с даты письма НБУ 12.06.18, или с 01.01.18?#wall#
Консультация у меня индивидуальная, подавала запрос в июне, получила ответ в первых числах июля. Процитирую ответ:
"У разі здавання готівкової виручки до банку касиром (або іншим працівником Товариства, відповідального за здавання готівки до банку) у ВКО у реквізити "Видати" зазначається ПІБ касира (або іншого працівника Товариства, відповідального за здавання готівки до банку), а у реквізити "Підстава" - назва банку та номер поточного рахунку.
Спасибо))) А у Вас так и было изначально или Вы перепечатывали если да то с какой даты. Мне в июне в моей налоговой в устном режиме конечно же сказали, что пишется как и писалось раньше -банк.

Velo4ka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 247
З нами з: 24 травня 2013, 07:08
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 129 разів

Повідомлення Velo4ka »

@Лиса писав: Спасибо))) А у Вас так и было изначально или Вы перепечатывали если да то с какой даты. Мне в июне в моей налоговой в устном режиме конечно же сказали, что пишется как и писалось раньше -банк.
Я начала так вести, когда появились расчеты через кассу - весна этого года.
Это, конечно же, Ваше решение перепечатывать или нет, в положении такой порядок не написан, но для меня он был больше всего логичным, и ответ НБУ это подтвердил.
Я бы обзавелась индивидуальной консультацией. И если ответ совпадет перепечатала #smile3#

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Velo4ka писав:
@Лиса писав: Спасибо))) А у Вас так и было изначально или Вы перепечатывали если да то с какой даты. Мне в июне в моей налоговой в устном режиме конечно же сказали, что пишется как и писалось раньше -банк.
Я начала так вести, когда появились расчеты через кассу - весна этого года.
Это, конечно же, Ваше решение перепечатывать или нет, в положении такой порядок не написан, но для меня он был больше всего логичным, и ответ НБУ это подтвердил.
Я бы обзавелась индивидуальной консультацией. И если ответ совпадет перепечатала #smile3#
А как дальше Вы заполняете? кассир пишет сколько получил и подписывается? паспортные данные вписываете или нет?

Velo4ka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 247
З нами з: 24 травня 2013, 07:08
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 129 разів

Повідомлення Velo4ka »

@Лиса писав: А как дальше Вы заполняете? кассир пишет сколько получил и подписывается? паспортные данные вписываете или нет?
Да все как Вы написали, у меня не всегда сдает кассир (в положении об оприходовании наличности, прописала лиц (вернее должности) кто имеет право сдавать деньги в банк). Я решила себя обезопасить, по этому заполняю все в РКО за исключением "додаток", плюс ссылаюсь на инд.консультацию, и квитанцию из банка что сдал именно этот человек, если была бы инкассация, то писала бы непосредственно банк.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Velo4ka писав:
@Лиса писав: А как дальше Вы заполняете? кассир пишет сколько получил и подписывается? паспортные данные вписываете или нет?
Да все как Вы написали, у меня не всегда сдает кассир (в положении об оприходовании наличности, прописала лиц (вернее должности) кто имеет право сдавать деньги в банк). Я решила себя обезопасить, по этому заполняю все в РКО за исключением "додаток", плюс ссылаюсь на инд.консультацию, и квитанцию из банка что сдал именно этот человек, если была бы инкассация, то писала бы непосредственно банк.
а я наоборот пишу "додаток" квитанция № от .... Спасибо)))
у меня в 1С это только вручную можно сделать. т.к. 311 не может быть физлицо с паспортными данными только 661 или 372#wall#

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

До червня місяця було одне пояснення
А ось в червні з"явилось це:
АЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ
від 12.06.2018 р. N 50-0007/32326
Де вказано,що :
ідповідно до вимог абзацу п'ятого пункту 32 розділу III Положення, реквізити у видатковому ордері "Одержав", "Дата", "Сума", "Підпис одержувача", дані документа, що засвідчує особу отримувача [які заповнюються отримувачем готівки (додаток 3 до цього Положення)] та в прибутковому ордері "Прийнято від" не заповнюються в касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених установою/підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, електронними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі). Інші реквізити в касових ордерах та видаткових відомостях є обов'язковими до заповнення.

У разі оформлення видаткового касового ордеру для здавання готівки до банку в реквізиті "Видати" зазначається прізвище, ім'я, по батькові касира або іншого працівника підприємства, відповідального за здавання готівки до банку.

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Із пояснень в серпні


Здача готівки
в банк
«Видати»
Указується П. І. Б. касира або особи, яка здавала готівку до банку
«Підстава»
«Здача готівкової виручки (готівки) у банк». При цьому не важливо, які гроші ви здаєте: торговельну виручку
або внесок засновника. Готівкова виручка – це сума фактично отриманої готівки від реалізації продукції (товарів,
робіт, послуг), а також від операцій, які безпосередньо не пов'язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та
іншого майна (пп. 4 п. 2 Положення № 148)
«Додаток»
Тут нічого не вказують (в даному випадку додатку немає) ( РАНІШЕ рекомендували писати Квитанція № від...)
Реквізити «Отримав», «Дата», «Сума», «Підпис отримувача», «По» (дані документа, які посвідчують особу отримувача) – не заповнюються (п. 32
Положення № 148)

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Реквізит "Сума" - я заповнюю ,який словами розшифровує зазначену в табличній частині видаткового касового ордера суму коштів, яку видають із каси підприємства.
Хоча розробники 1 С Бух.8- проти, у них на НЕ прописана розшифровка буквами

Читаючи п. 32 Положення № 148, можна зачепитися за фразу "(які заповнюються отримувачем готівки (додаток 3 до цього Положення)]", а реквізит "Сума" заповнює аж ніяк не отримувач готівки, а підприємство.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”