лист щастя ДПІ

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Учусь писав:народ, человек уже сдал декларацию с минусом. Пришло письмо из налоговой, чтобы объяснили почему минус. Советы просят по этому вопросу, а не сдавать минус или нет
Если человек уже сдал с минусом, то пусть проанализируют свои доходы-расходы. Ведь минус не просто так появился. Декларацию составляют на основании первички, вот и надо написать что и как. Ведь не придуманные расходы, тем более если сами составляли деку. У меня было предприятие с убытками, когда я только взялась за него. Мне тоже приходилось писать письма в ГНИ по этому поводу. И приходилось анализировать "чужую" работу. Расшифровывала все расходы и писала почему их так много. Правда это был 2007год.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Доброго дня.!
Отримала лист щастя щодо надання пояснення з питання не дотримання рівня декларування податку на прибуток темпам росту постачання ПДВ.
Можливо в когось є вже відповіді на дане дуже розумне питання!#wall# #wall# #wall#

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Вы могли ба ввести в Поиске эти слова "не дотримання рівня декларування податку на прибуток" и Вам бы выдало это:
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm2 ... spx#222345

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Дякую. Я прочитала по пошуку, але відповіді не знайшла. там є різні відповіді але конкретно по даному питанню немає.

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Gella писав:Доброго дня.!
Отримала лист щастя щодо надання пояснення з питання не дотримання рівня декларування податку на прибуток темпам росту постачання ПДВ.
Можливо в когось є вже відповіді на дане дуже розумне питання!#wall# #wall# #wall#
А Ваш лист щастя пришел по почте? на бланке? с печатью? Или получили по єлектронке?

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Листом. Оформлений вірно з підписом начальника та печаткою ДПІ. З'явитись 3 грудня з поясненням. сижу в шоці. Самі придумають ПКУ, а потім аналізують придурки.

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Я так понимаю, что хотят получить от Вас объяснения по расхождению объема реализации, исходя из которого посчитаны ваши обязательства по НДС и объема реализ. исходя из которого посчит налог на прибыль. Поэтому просмотрите свой учет, давайте им пояснения о Ваших авансах

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

В мене різниця відбувається бо є витрати які не обкладаються ПДВ :зарплата, податку, амортизація, відсотки.

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Gella писав:В мене різниця відбувається бо є витрати які не обкладаються ПДВ :зарплата, податку, амортизація, відсотки.
Может быть Вы еще что-то не включили в расходы по прибыли(временно спрятали), что-бы соблюсти "нагрузку"

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Gella писав:Дякую. Я прочитала по пошуку, але відповіді не знайшла. там є різні відповіді але конкретно по даному питанню немає.
Вот некоторые выдержки из темы, на которую я Вам давала ссылку, по-моему там даны очень конкретные советы. Таких тем по "письмам счастья" на форуме уже создано немало, полезнее для всех продолжать уже начатую тему, предварительно изучив опыт прежних вопрошантов.

У меня письмо грамотнее было составлено. просто просили объяснить, почему при почти одинаковых доходах в 4 квартале 2011 года и 1 квартале 2012 года - прибыль уменьшилась в 2 раза. Тут хоть вопрос понятен. Ответ уже выкладывала где-то на форуме летом. Но, у Вас, сразу возникает вопрос, что такое "недотримання рівня декларування". Где есть определение этого термина, кто определил уровень и как его дотримуватись? Я бы с этого и начала, объясните, пожалуйста.
И, ни в коем случае, не прикладывайте копии документов. Чем больше Вы дадите им информации, тем больше у них будет источников, в которых можно копаться.
И помните, у Вас 10 дней, не вздумайте раньше срока ответ давать.
[/quote]
ksyunya писав:Я бы написала : Сопоставление налоговых Деклараций по прибыли и по НДС является некорректным, т.к. база налогооблажения в них, если следовать действующему Законодательству, несопоставима (правило "первого события" , "правила определения себестоимости реализации" и т.д.). А понятия сопоставимости "уровня декларирования налога на прибыль темпам роста объёмам поставок с НДС" нет ни в Налоговом Кодексе, ни в Законе " об НДС". Поэтому, полученный запрос от .......ГНИ считаем безосновательным. В принципе, всегда так и отписываюсь. "Перестраховываться"(читай - "прпогибаться") не в моих правилах: дай лизнуть палец - руку оттяпают! И нечего боятьмся!!! меньше бы боялись (читай: "прогибались"), меньше бы наглели налоговики. А так - меня лично всегда бесит "уступчивость" пр-тий по причине "как бы чего не вышло"...
Напишіть що при обчисленні ПДВ ви користуєтесь розділом 5 ПКУ, а заповнення декларації на підставі Реєстру, при обчисленні прибутку розділ 3. В статті 14 визначення терміну "недотримання рівня декларування податку на прибуток (ПДВ,...)" не наведено. Ви не знаєте що це таке.
І другий лист можна написати в консультацію, що до надання визначення "недотримання рівня декларування податку на прибуток ". Прикласти лист з податкової , мовляв це не мій кошмар, а я просто не встигаю за змінами в законодавстві.
В першому в додатках прикласти 2й лист і дописати що документи і інші пояснення я надам після того як ви мені відповісте і я зрозумію що це таке
.[/quote]
svitlass писав:прийшла з податкової З СЛУХАННЯ ПО ПИТАННЮ НЕАДЕКВАТНОГО зниження податку на прибуток. якщо комусь цікаво, завтра розкажу. это шото с чем то. короче, дурдом
не вистояли#fool#
svitlass писав:визвали нас повідомленням-рішенням для надання пояснень і підтвержуючих док-тів по формуванню дох і витрат за 3 кв
дирек спригнув, дела у него
я підготувалася - зробила аналіз - ріст доходів в порівнянні до 2 кв, ріст витрат , рентабельність виробнича, змін адмін і збут витрат, ріст сер з/п, вплив курс різниць і т п. кому воно потрібно?! мене навіть не слухали . в кабінеті начальника показали листа з Києва про те, що ми в "червоному коридорі", що ріст дох на 1 млн, а нарах податок зменш на 1 тис, а все повинно бути пропорційно. дослівно: я не вірю , що ви з 1 млн не мали 100 тищ, я з вас не злізу - буде позапланова, залучення под міліції, повна інвент-ція, податківці будуть сидіти в вас постійно, про БВ забудьте, так я рискую посадою. повірте, я зроблю все, щоб ви не змогли нормально працювати. свій аналіз залиште собі. я йому: так вам з дир треба говорити. а він:ні не треба. ви йому все передайте. я й передала, і дир дрогнув, дав 10 тищ. от зробила уточнюючу
на рахунок його страшилок, частково вірю, так як тепер прав в них побільшало і судів вони вже не так бояться.
ще сьогодні в мене стан, ніби відром помиїв облили.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”