Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

ar4ik писав:Я поняла, что вчера был атракцион невиданной щедрости- у меня тоже приняли таблицу, по-моему эта 12 по счёту, но заблокировали две налоговые(((((((((
А, можливо, щось ТАМ змінилося на краще?...

Дир прочитав і сказав: тобі хоч і 40, а наївна, як дитина))))

Юлия1111
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 93
З нами з: 21 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Юлия1111 »

impulsion писав:попробуйте позвонить по номеру 0444617697 - возможно что-то подскажут.
Это телефон комиссии по налоговым.
Этот номер телефона и по скаргам?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

я фірма-покупець. купили товар у фірми продавця. пару днів він у нас полежав, потім його повернули. прийщло мені звичайно коригування. я його відправила на реєстрацію. прийшло Реєстрація зупинена. Хто повинен подавати доки на розблокування цього РК. Податкова до цього РК зареєстрована вчасно.

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Юлия1111 писав:
impulsion писав:попробуйте позвонить по номеру 0444617697 - возможно что-то подскажут.
Это телефон комиссии по налоговым.
Этот номер телефона и по скаргам?

Уточните у них, возможно Вам подскажут, куда дальше обращаться.
Это телефон комиссии, которая рассматривает блокировки налоговых накладных.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Inna Medvetska писав:я фірма-покупець. купили товар у фірми продавця. пару днів він у нас полежав, потім його повернули. прийщло мені звичайно коригування. я його відправила на реєстрацію. прийшло Реєстрація зупинена. Хто повинен подавати доки на розблокування цього РК. Податкова до цього РК зареєстрована вчасно.
Продавец

Ларчик33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 20 серпня 2017, 22:58
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення Ларчик33 »

Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! Настрій - вау))) З якогось переляку прийняли вчора дві таблиці - це вже були 15-та та 16-та) Один код, правда, сезонний, більше не будемо в цьому році продавати такий товар, а ось другий - основний) Хоча й не вірю в те, що не блокуватимуть надалі, але хоч сьогодні якась радість)
Можно поиииииз вашу что приняли табличку мне на почту......может найду в чем разница с моими непринятыми........ ymka1712@ukr.net

Анна5164
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 08 червня 2017, 09:54
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Анна5164 »

Добрый день! Подскажите пожалуйста, заполняю табличку критериев УКТ ЗЕД, по заблокированной НН. В НН у меня куча позиций, все товари пришли от разных поставщиков. Две позици купили на рынке, чек есть. Так вот как мне в этой таблице критериев указать по чеку, приход ничего не ставить , а в продажу код "8301",??

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Видимо, мы зря надеемся: https://buhgalter911.com/news/news-1031724.html

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Анна5164 писав:Добрый день! Подскажите пожалуйста, заполняю табличку критериев УКТ ЗЕД, по заблокированной НН. В НН у меня куча позиций, все товари пришли от разных поставщиков. Две позици купили на рынке, чек есть. Так вот как мне в этой таблице критериев указать по чеку, приход ничего не ставить , а в продажу код "8301",??
Таблиця - окремий документ, вона не розблоковує ПН. Якщо у Вас така закупівля була разово - взагалі не показуєте. Таблиця, якщо її приймуть, має запобігти блокуванню наступних податкових накладних, які ви надсилатимете на реєстрацію. Тож на разову закупівлю подавати її немає сенсу. А у Повідомленні у поясненнях до нього опишете цю закупівлю.#curtsey#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Ларчик33 писав:
Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! Настрій - вау))) З якогось переляку прийняли вчора дві таблиці - це вже були 15-та та 16-та) Один код, правда, сезонний, більше не будемо в цьому році продавати такий товар, а ось другий - основний) Хоча й не вірю в те, що не блокуватимуть надалі, але хоч сьогодні якась радість)
Можно поиииииз вашу что приняли табличку мне на почту......может найду в чем разница с моими непринятыми........ ymka1712@ukr.net
Немає сенсу скидувати - там же нічого нового, КВЕД - УКТ ЗЕД придбання, КВЕД - УКТ ЗЕД продажу. Я ж їх аналогічні 14 шт. відсилала, вчора був фартовий день по таблицях для багатьох... Завтра чи післязавтра поділюся, чи ж блокуватимуть тепер...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”