Бронювання працівників: нещодавні зміни та типові помилки

29.05.23

Автор: Кучерова Оксана, юрист.

З 2 травня діють зміни у процедурі бронювання працівників. Як тепер по-новому бронювати працівників? Та як не допустити помилок у цій процедурі? Маємо офіційні рекомендації від Мінекономіки. Тож давайте розбиратися.

Зміни у процедурі бронювання

З 2 травня діють зміни до порядку бронювання військовозобовʼязаних працівників. Саме у цей день набрала чинності постанова КМУ від 28.04.2023 № 400.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану» від 28.04.2023 № 400.

Головна новація — нарешті прописані строки проходження усіх етапів цієї процедури.

З самого початку це було однією з головних проблем у цій сфері. За ідеєю розробників нового Порядку бронювання, терміни отримання всіх погоджень мали б скоротитися у 2 — 3 рази (раніше це займало півтора-два місяці). Проте, по факту, в цьому Порядку не було прописано жодних строків розгляду документів. Тож процедура в кожному конкретному випадку може займати різний проміжок часу. Наприклад, на практиці бувало так, що Генштаб ЗСУ не погоджував списки на бронювання більше ніж 2,5 місяці.

Эксклюзивный материал для подписчиков сайта
    Подписывайтесь и читайте полностью:
  • новости, эксклюзивные статьи, справочники
  • загружайте бланки
  • все это без рекламы
70
грн/
месяц
Уже оплатили? Войти
Подписчики PRO-доступа получают бесплатный доступ к порталу бонусом к подписке.