Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив про ухвалення урядом постанови, яка дозволяє подавати заяви на отримання ліцензій у сфері азартних ігор через портал Дія.
У повідомленні Михайло Федоров зазначив, що це рішення є важливим кроком до повної цифровізації та підвищення прозорості грального ринку. Вже найближчим часом планується запуск відповідної електронної послуги.
Після запуску сервісу компанії зможуть:
Рішення про видачу ліцензій на цьому етапі й надалі ухвалюватиме PlayCity, однак усі повідомлення щодо статусу заяв компанії отримуватимуть безпосередньо в Дії.
За словами Михайла Федорова, наступним кроком стане повна автоматизація процесу ліцензування. Планується, що в майбутньому рішення про видачу ліцензій прийматиме система автоматично — на підставі чітко визначених і прозорих критеріїв.
Очікується, що цифровізація ліцензійних процедур підвищить прозорість ринку азартних ігор, зменшить адміністративне навантаження на бізнес і сприятиме зростанню надходжень до державного бюджету.