Ми продовжуємо знайомити вас з можливостями бухгалтерської інформаційної системи i.factor. Минулого разу ми розповіли вам про наповнення цієї системи і частину опцій. Сьогодні ми перейдемо до освоєння найбільш затребуваних і найчастіш використовуваних функцій - це вибір видання і його оплата прямо на порталі. Повірте, цей спосіб набагато простіше і швидше ніж ви звикли думати. Вам більше не потрібно кудись йти, стояти в чергах і витрачати дорогоцінний час. Все можна буде зробити буквально в кілька кліків мишки.
5 кроків - і Ви зареєстровані!
І все! Тепер Ви - зареєстрований користувач бухгалтерської інформаційної системи i.factor.
Як оплатити підписку?
Щоб подивитися весь асортимент періодичних видань і книг, виберіть відповідний розділ порталу: «Журнали» або «Книги». Після того, як ви знайшли потрібне видання або книгу, ви можете оформити передплату або оплатити книгу прямо на сайті. У вас є кілька варіантів оплати:
Зверніть увагу! За рахунком-фактурою можна оплатити тільки журнали. Книги можна оплачувати тільки банківськими картками.
Після того, як ви обрали видання, що вас цікавить, зробіть кілька кроків, щоб оплатити його:
Вам відкритий доступ до читання журналу. Що далі?
Крім широкого спектра можливостей порталу i.factor віднедавна ви можете робити і збирати власні нотатки, так само, як ви робили помітки на полях олівцем в друкованих виданнях. Тепер те ж саме можна робити, читаючи електронну версію журналу.
Для цього вам потрібно:
Все - замітка додана!
Для того, щоб подивитися список власних нотаток:
От і все! Сподіваємося, що ця стаття спростила ще кілька процесів вашої роботи з системою i.factor. Слідкуйте за новими статтями. Ми розповімо ще про багато корисних можливостей цієї бухгалтерської системи.