Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


24.05.24
5513 26 Печатать

Гетманцев підтвердив плани щодо підвищення податків

Вчора ми писали, що через збільшення фінансування на військові потреби в уряді обговорюють підвищення ставок військового збору та податку на додану вартість.

Данило Гетманцев, Голова податкового комітету ВРУ отримав багато запитів від журналістів щодо цього питання.  

Чомусь очевидні речі, про які ми говоримо давно раптом викликають шок.

Він підтвердив, що є необхідність підвищити і видаткову і дохідну частину бюджету задля фінансування армії, яку ми фінансуємо за рахунок наших внутрішніх джерел. Він зазначив, що Україна не може запозичити ці кошти у партнерів.

Про яку суму йде мова? Кабмін зараз підраховує потреби, але вони дуже великі. Не менше 300 млрд.до кінця року.

Яким чином можна зібрати такі гроші? Гетманцев радить почекати на пропозиції від КМУ. Але він підтвердив, що їх неможливо забезпечити, оминаючи основні податки. Тому зміни будуть стосуватися бюджетоутворюючих прямих і непрямих податків в т.ч. ПДВ, ВЗ та акцизів. 

"Чи добре це для економіки? Ні. Погано. Війна це дуже погано. Але чи є інші варіанти на столі? Ні, у альтернативі майно або життя ми однозначно обираємо — життя", - впевнений нардеп.

Крім того, Гетманцев пообіцяв, що контроль за витрачанням коштів буде й надалі посилюватись. Він зазначив, що боротьбу з тінню/ контрабандою, як це можна було побачити по останнім рішенням по нелегальному тютюну та іншим сферам економічної діяльності, що традиційно перебувають у напівтіні, буде зміцнюватись. Бо власне це і є додаткова податкова база, яка "лежить під ногами".

"Ці речі навіть не потребують пояснень і дискусії. Мародерство під час війни має каратись за всією суворістю закону. Утім, це не альтернатива, а обов'язкове доповнення до економіки і бюджету, що оперують в умовах воєнного часу. Реальних джерел фінансування великої війни лише два - це запозичення та податки.  Поточне утримання нашого війська, нагадаю, ми фінансуємо за свої кошти, переважно за рахунок податків", - підсумовує Голова комітету. 

По материалам Данило Гетманцев

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
 • Кирпулька
24.05.24 07:50

А припинити красти не пробували?

Ответить
 • Надежда
24.05.24 09:05

"мародерство" під час війни? та ви шо.. що там з фортифікаціями на кордонах Харківщини.. хтось вже відповід за це мародетво..? чи знову бізнес в усьому винен?

Ответить
 • Оксана
24.05.24 09:07

Це не крадіжка, це на спокійний сон можновладців та їх родин, вони все ще піклуються про нас 

Ответить
 • ТАСА
24.05.24 09:09

Просто неприємно читати. Просто за дуже неумних держать, які нічого не розуміють

Ответить
 • Слів нема
24.05.24 09:30

ТАСА, так а в чому помиляються?)) умні могли обрати таких і дати їм необмежуну владу при цьому улюлюкаючи і хлопаючи в долоні?

Ответить
 • Елена
24.05.24 13:35

Слів нема, - а вы себя считаете умной? - почему вы не изменили что-то, вы же тоже в Украине живете - почему вы допустили их к власти и дали им столько прав?

Ответить
 • Любовь
25.05.24 10:56

Елена, МОВОЮ ОКУПАНТА не розумію...сепаратистів ГЕТЬ з чату!!!  не розумієте, що уряд призначають власники цієї держави - бандитські угрупування. 

Ответить
 • Елена
28.05.24 13:54

Любовь, а может русскоговорящим украинцам в окопах на нуле, которые сейчас, тоже так скажешь? - думаю они с удовольствием уйдут домой, но только ты тогда пойдешь вместо них.... твои несовершеннолетние дети, и престарелые родители...

Ответить
 • слів нема
27.05.24 11:04

Любовь, то не любовь,то Ірка фаріон

Ответить
 • Alex
27.05.24 09:19

Любовь, перед тим, як когось корити, напишіть для початку своє ім'я без помилок. 

Ответить
 • Angry accountant
25.05.24 10:38

Елена, підкажіть як це можна було зробити??? 73% планували "хоч поржати"...

Ответить
 • Елена
28.05.24 11:57

Angry accountant, я не хочу судить Зе - молодец или подлец. У него есть и плюсы и минусы. Тут вопрос сейчас о том, что те 73% - доверились... и получилось все как всегда. Гадать вилами по воде, что было бы если бы победил Порошенко, а не Зе - тоже можно долго....не факт что Порошенко смог быть таким оратором как Зе и расшевелить весь мир. НО... НО суть в том, что не вижу смысла судить эти 73% говоря, что мы 27% те кто был против молодцы... 
Глупости это
Что есть то есть, и исходить надо оттого что имеем, а не из того, что "вы сами выбрали".
PS - лично я голосовала за Поршенко, но это не меняет ситуации, и я совершенно не сужу тех, кто голосовал за Зе. И скажу больше, что если бы еще раз пришлось "встретить" начало войны, то уж лучше с Зе, чем с порохом.
Как минимум потому что Зе не убежал, и смог расшевелить весь мир. 
А то что он творит сейчас - то в Гааге должен оказаться Зе и Пу вместе, но по разным статьям

Ответить
 • Василенко Ганна Олександрівна
24.05.24 09:20

Ріжуть курку, яка несе золоті яйця. Скоро не буде кому взагалі сплачувати податки.

Ответить
 • Елена
24.05.24 09:28

стошніло........... як вони задувбали! 

Ответить
 • Слів нема
24.05.24 09:29

не припиняє наш народ дивувати)) 
мобілізуватись не хочемо, хочемо працювати і сплачувати податки, нехай за дєньгі воюют. Коли ж кажуть платіть податки  -ооо, тут нова пісня все від ти же)))
ЗИ: маємо, шо обрали, чогось думаю, більшість з коментуючих і тут і під темою мобілізації.

Ответить
 • Елена
24.05.24 12:58

Слів нема, - если бы ваш сын там служил - вы бы знали правду, что творится у нас на фронте...  а не верили ТВ... - чем вы от орка отличаетесь?

Ответить
 • Елена
24.05.24 12:52

Слів нема, - вы не правы! Лично я поддерживаю мобилизацию, НО не такими методами! Надо было всего лишь ТРИ пункта сделать ЗЕ, чтоб не идти против народа:
1. Сократить госаппарат
2. Наказать прилюдно, посадив в тюрьму всех кто за период войны конкретно поймался на взятках и коррупции!!!
3. Ограничить срок мобилизованным нахождения на фронте до 1 года к примеру. И воевать год на год. Год на фронте год дома. Что военный знал, что если он выживет то вернется домой. А у нас если призвали - то штурм за штурмом. Вернулся живой - опять иди... и так пока не вернешься...

Ответить
 • Елена
24.05.24 12:57

Слів нема, -
конечно ментов Зе трогать не будет - потому что это его охрана сейчас. А ведь по сути менты это те кто умеет обращаться с оружием! не так ли? - почему идут на фронт те кто вообще не служил в армии? И если Зе мобилизирует ментов - то тогда менты не пойдут на фронт - а пойдут на раду. И он это знает
Почему клоунов забронировали, а у меня аграрии боятся на поле выйти работать? И боятся не орков что в 20 км от наших полей - а боятся ТЦК
Какая разница кто вас бьет хороший или плохой человек -  факт один - вас бьют! вот и получается там бьют орки, тут бьют менты и тцк - которые должны охранять а не бить

Ответить
 • Ольга
24.05.24 09:49


Куди ж поділися американські гроші, які повертатимуть наші онуки, правнуки та праправнуки?

Ответить
 • ХХХХХХХХХ
24.05.24 10:07

Ольга, партнери ніколи не віділяли кошти на фінансування військових. А от те що виділили вони, йдуть на отримання найвеличнішого та його наближених, на ствовення його друзями серіалів, які демонструються на росії (як, до речі, і Свати та Слуга народу), на фінансування компаній працівників ОПи та самого Єрмака.

Ответить
 • Елена
24.05.24 10:16

сократить госаппарат - оставить 30% от существующего !!!

Ответить
 • Юлия
24.05.24 16:34

Елена, думаю і 10% хвалито б

Ответить
 • Шурик
24.05.24 11:06

У них есть другая омазка - " Не на часі ". Тут как раз ей место. 

Ответить
 • Шурик
25.05.24 01:35

https://gazeta.ua/articles/economics/_ukrayincyam-dovedetsya-zaplatiti-za-prorahunki-nacbanku/1182234
Денег нет из-за аферистов НБУ - Гонтарева.

Ответить
 • данет
25.05.24 13:25

странно что никто из вас не думает о мире все о мобилизации причем гражданских что есть проеступление а не военных  попробуйте заключить мир пусть на переговорах дурь кахждого увидет весь мир  мы же нормально жили без крыма без донецка и без луганска...........

Ответить
 • Соня
27.05.24 08:48

Заганяють ще більше бізнес в "сіре". Невже вони не розуміють, що власник БІЛЬШЕ НЕ ДАСТЬ! Він буде шукати шляхи зменшення оподаткування.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям