Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


06.06.24
642 0 Печатать

Як неприбутківцю без головбуха заповнити заяву 1-РН

Як неприбутковою установою (організацією) заповнюється рядок «Головний бухгалтер» поля 5 реєстраційної заяви за формою 1-РН, якщо посада головного бухгалтера штатним розкладом не передбачена та/або бухгалтерський облік ведеться аудиторською фірмою на підставі договору (аутсорсингу бухгалтерських послуг) з визначенням відповідальної особи за його ведення?

 Якщо посада головного бухгалтера неприбуткової установи (організації) штатним розкладом не передбачена, то у рядку «Головний бухгалтер» поля 5 реєстраційної заяви за формою 1-РН зазначається інформація про особу, яка забезпечує ведення бухгалтерського обліку неприбуткової установи (організації):

♦ реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) номер паспорта (лише для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта);

♦ прізвище, ім’я та по батькові;

♦ контактний номер телефону, що відповідає відомостям зазначеним у заяві за формою № 1-ОПП.

У разі якщо така особа на підприємстві не призначена та/або бухгалтерський облік ведеться аудиторською фірмою на договірних засадах (аутсорсинг бухгалтерських послуг), то у рядку «Головний бухгалтер» реєстраційної заяви за формою 1-РН вказуються дані керівника, які відповідають відомостям зазначеним у заяві за формою № 1-ОПП, оскільки лише керівник несе відповідальність за ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

По материалам ГУ ДПС в Івано-Франківській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям