Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.03.23
5023 16 Друкувати

ДПС перевіряє відповідність кількості працівників обсягам діяльності

В умовах війни держава всі свої можливості спрямовує на забезпечення обороноздатності країни, боєздатності Збройних сил України та соціальний захист наших громадян. Для цього необхідна підтримка кожного громадянина у вигляді сплачених податків та ЄСВ за кожного працівника.

ДПС України та Держпраці об’єднали свої зусилля задля забезпечення оформлення трудових відносин роботодавців з працівниками, сплати податків та єдиного внеску. З цією метою постійно здійснюється моніторинг кількості найманих працівників та відповідність їх кількості обсягам господарської діяльності.

У ході моніторингу ідентифікуються роботодавці, які мають високий ризик використання незадекларованої праці.

Звертаємо увагу, що відповідальність за використання праці одного неоформленого працівника може складати до 201 тис. гривень.  А це більше суми заробітної плати працівника на рівні мінімальної (6700 грн) зі сплатою всіх податків та зборів за 2 роки роботи.

На початок 2022 року близько 3 млн працівників працювали без оформлення трудових відносин. За умови виплати заробітної плати хоча б на рівні мінімальної – це майже 100 млрд гривень податків та зборів на рік, які можуть бути спрямовані на захист нашої держави.

За матеріалами ДПС

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • SHADOW
23.03.23 07:39

так может депутатишки, чиновники и т.д. на время действия военного положения себе зп оставятсебе тыс 10000 грн, без всяких премий, надбавок и прочих пллюшек? глядишь и деньги появятся. или это другое?

Відповісти
  • Фунт
23.03.23 07:58

Тут ситуация такая. После начала войны, часть руководства этих ведомств, рванула со своими семьями за границу. 
Пришлось снимать жилье, платить за свои дорогие привычки, короче - поиздержались!
После того, как перепуг прошёл, ситуация прояснилась, вернулись в страну.... и решили компенсировать свои непредвиденные расходы за счет проверок, прикрываясь заботой о бюджете.
Я, как-то высказал всё это, руководству налоговой - даже не муркнули!
 

Відповісти
  • Наталія
23.03.23 10:01

Як ці "люди" можуть оцінювати достатність працівників для ведення господарської діяльності? Ці "люди" взагалі не розуміють що означає працювати, в них завдання відсидити на роботі з 9 до 18 і шоб їх не чепали. 

Відповісти
  • Тетяна
23.03.23 10:16

Наталія,повністю погоджуюсь з Вами! Ці люди жодного дня не працювали в бізнесі,це бур'яни,яких треба викошувати

Відповісти
  • Александр
23.03.23 14:46

Тетяна,
Еще их посыпают гербицидами.

Відповісти
  • Никак
23.03.23 10:08

"Звертаємо увагу, що відповідальність за використання праці одного неоформленого працівника може складати до 201 тис. гривень."Так ви ще зверніть увагу на особливості механізму застосування цієї відповідальності під час воєного стану.

Відповісти
  • Angry accountant
23.03.23 12:15

А чому немає законопроекту про скорочення кількості дармоїдів  з 450 до 150? Скорочення сум на їх утримання щонайменше в 10 разів, притягнення їх до відповідальності за відсутність на робочому місті, за "сплячий" режим роботи і ще за багато  що, можна  перераховувати цілий день....

Відповісти
  • Наталія
23.03.23 12:40

Angry accountant, 450 хай залишаються, а от скоротити податківців на 50%. Скільки їх там тисяч? Одні плюси:
1. Економія видатків бюжету на заробітній платі
2. Економія видатків бюджету на заробітній платі суддів та правоохоронних органів, які розглядають безглузді справи ініційовані податковою
3. Поштовх для розвитку економіки, якій не будуть заважати працювати 

Відповісти
  • Ирина Николаев
23.03.23 14:32

Так , а где алгоритм расчета? Как налоговая может рассчитать сколько нужно работников на тот или иной вид деятельности и главное,сколько человек нужно(по мнению налоговой) на обьем выпущенной продукции?Этот вопрос очень интересует, потому что не принимают Таблицу по НДС -пишут недостаточно труд.ресурсов.Будет их  расчет - будет наш ответ

Відповісти
  • Надежда
23.03.23 14:57

Ирина Николаев, У вас нет решалы  с "котлетой" для в ДПС . А в штате он или нет - им  без разницы.

Відповісти
  • Елена
23.03.23 15:53

А вы еще большие налоги введите и еще больше налоговые блокируйте, тогда вообще бизнеса в Украине не останется....

Відповісти
  • жопяк
23.03.23 16:26

Елена,и это верно позакрывать  все нафиг.пусть нас америка содержит ,вона богата

Відповісти
  • Елена
24.03.23 09:22

жопяк, так они тогда грабить не смогут... Америка точно проверять все будет....

Відповісти
  • бурундук
24.03.23 16:15

Елена,а вот это уже нас не волнуют. Пусть Америку грабят, на хомячках уже прошли тренировку.

Відповісти
  • Ірина
23.03.23 18:18

А коли ДПС буде перевіряти відповідність кількості їхніх працівників обсягам діяльності всієї економіки України? Нащо тримати купу дармоїдів? І ми ще їх маємо годувати зараз в військовий час, самі кінці з кінцями зводимо. А що вони будуть робити? Як себе прогодувати? Давайте будемо вижимати все що бінес має. Ви шановні податківці повинні за такі дії  нести кримінальну відповідальність. Так саме кримінальну. Тому що те що ви робили з податковими накладними і робите і надалі.Те що ви лякаєте бізнес штрафами. У військовий час це є злочин. Ваші дії це є злочин. Звільняйтеся тай йдіть заробляйте. Інакше буде самосуд і люди самі вас винесуть. 

Відповісти
  • Angry accountant
27.03.23 11:38

Ірина, абсолютно згодна! 
В мене взагалі стрес від кожної статті - "відповідальність, штрафи, пояснення, перевірки, донарахування, суди" ..чи не забагато цього всього під час ВС? Мені іноді здається, що зараз інформаційного пресінгу, "роботи" мінфіну/ДПС/Держпраці  більше ніж за 20 років до цього. Мінфін вже втретє змінив форму декларації, ДПС ніяк не може визначитись з ПН, навіть до президента дотянулось(!) і куча всього такого і все це під час війни. Це просто жесть!!!!  Отримати консультацію просто неможливо, в них то тривога, то ще щось... У цих бідних ФОПів так і висять "борги" - несплачений ЄП, та сама воєнна пільга...Перерахувати можна голинами,  але якось все більше і більше песимізму і огиди 

Відповісти