Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.12.16
3984 9 Друкувати

Оприлюднено проект змін до форм алкогольно-тютюнової звітності

Міністерство фінансів України повідомляє про оприлюднення доопрацьованого проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49» (далі – проект наказу) для отримання зауважень та пропозицій.

Проектом наказу передбачено:

- виключити форми звітів № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та порядки їх заповнення;

- у формі звіту № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» змінити одиниці виміру, у яких подається звіт, з тисяч декалітрів на декалітри.;

- виключити необхідність заповнення у формах великої кількості кодів виноробної продукції (класифікація підкатегорій) та подання у формах звітності детальної інформації щодо контрагентів, а саме: дати придбання/реалізації продукції, місцезнаходження суб’єкта підприємницької діяльності, номер його телефону тощо.

- надати можливість суб’єктам господарювання до 10 числа місяця, що настає за звітним, подавати уточнюючі звіти до органів ДФС за основним місцем обліку на заміну вже поданим.

Проект зазначеного регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу оприлюднені на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет (www.minfin.gov.ua) в рубриці «Аспекти роботи. Проекти регуляторних актів для обговорення – 2016».

Зауваження та пропозиції стосовно змісту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ-8, 01008,  e-mail:  pavlyuksg@minfin.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49»

За матеріалами Міністерство фінансів України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • міла
30.12.16 08:48

знову проект? який вже за рахунком...

Відповісти
  • Лара
30.12.16 10:40

А как же законы Южаниной, которые вообще упраздняют этот бред? Или у нас у каждого своя параллельная реальность?

Відповісти
  • Бухгалтер 2012
30.12.16 11:26

Для розницы отчёты вроде отменяют с 14.01.17, а тут снова проект? или я чего-то не понимаю?

Відповісти
  • Таня
30.12.16 11:27

Как же они ...... нет слов

Відповісти
  • Вася
30.12.16 12:00

Подождите, 5132 ВР приняли, подписали? Или презик еще не подписал? "ЗУ про держ регулюванна обігу і т.д. спиртов и сигаретов"БЫЛОст.16 абз.3 Суб'єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою ( z0340-16 ), встановленою цим органом.СТАЛО согл. 5132 д) у частині третій статті 16 слова “які отримали передбачені цим Законом ліцензії” замінити словами “які отримали ліцензії на виробництво та/або оптову торгівлю спиртом, алкогольними напоями і тютюновими виробами та здійснюють таку діяльність та/або експорт, імпорт зазначеної продукції”;Не было абзаца - добавили%СТАЛО согл. 5132є) статтю 18 доповнити частиною дев’ятнадцятою такого змісту:“Штрафи за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, передбачені абзацом вісімнадцятим частини другої статті 17 цього Закону, не застосовуються до суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, з дати виникнення зобов’язання щодо подання такого звіту”;...5. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:...прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;Это что означает? Еще три месяца это мозготянство сдавать. А потом еще не факт подпишет -ли президент и примут ли КМУшники свои акты? И еще не могу найти с какого момента эта муть чинности набирае?

Відповісти
  • Алена
30.12.16 12:32

Кто понял отчеты 1-РА,РТ розницу сдавать за декабрь или нет? Налоговая вчера сказала сдавать, где найти точный ответ?

Відповісти
  • міла
30.12.16 13:39

Алена, звісно здавайте! Бо наслідки будуть не веселі!

Відповісти