Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.11.18
54894 56 Друкувати

ДФС запроваджено новий електронний сервіс з дистанційного отримання сертифікатів відкритих ключів

ДФС запроваджено новий електронний сервіс, скористатися яким можуть клієнти  Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Для клієнтів центру, яких на сьогодні майже 1 млн, став доступним новий сервіс Повторного формування сертифікатів за електронним запитом.

«Кожен клієнт нашого акредитованого центру відтепер має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2 – 3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2 років», - зазначив в.о. заступника Голови ДФС Євген Бамбізов.

Таким чином, клієнтам центру не потрібно витрачати свій час та особисто відвідувати центр для отримання сертифіката.

Скористатись зазначеним сервісом зможуть виключно клієнти АЦСК ІДД ДФС, які:

мають чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів);

реєстраційні дані власника сертифікатів залишились без змін (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

особистий ключ клієнта не є скомпрометованим, а пароль захисту до нього відомий лише його власнику.

Для початку використання нового сервісу необхідно завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1,  яке розміщено у відповідному розділі веб-сайту АЦСК ІДД ДФС – https://acskidd.gov.ua.

Також для зручності платників податків при користуванні цим новим сервісом фахівцями АЦСК ІДД ДФС розроблено Відеоінструкцію по повторному формуванню сертифіката за електронним запитом, яку можна переглянути на офіційному веб-порталі ДФС.

За матеріалами ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Галина
12.11.18 07:18

у меня не получилось - пишет ошибка

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
12.11.18 13:46

Галина, укажите старый пароль :) Потом, если что, поменяете его с этой же программой

Відповісти
  • Павел
12.11.18 08:16

Ну наконец-то, может прекратятся эти издевательства в налоговой по выдаче ключей (часами высиживать в очереди как-то дико, 21 век на дворе).
Не сразу, но у меня получилось! Сначало писало ошибку, но потом вручную поменял настройки и о чудо, новый сертификат получен/продлён! Срок действия, как и раньше - 2года!

Відповісти
  • Любов
12.11.18 09:17

Павел, доброго дня в мене не вийшло чи можете допомогти

Відповісти
  • Любов
12.11.18 09:19

а якщо сертифікату директора закінчився термін дії чи можна отримати сертифікат на директора печаткою  чи бухгалтером

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
12.11.18 09:52

Тем, у кого не получается, посмотрите Настанови користувача (стор. 70) и відеоінструкцію по повторному формуванню сертифіката за електронним запитом по https://acskidd.gov.ua/korustyvach_csk  

Відповісти
  • Галина
12.11.18 14:16

Сомневающийся Sкептиk,роблю все по інструкціі, після написання паролю для нових сертифікатів видає помилку * виникла помилка при тимчасовому відновленню діючих ключів ЕЦП у електронному ключеві чи апаратному модулі. Опис помилки : операція не підтримується.

Відповісти
  • Марта
15.11.18 17:59

Галина, в останньому кроці формування сертифікату, де пише "зберегти на новому носії" або "зберегти на тому самому", то виберіть на новому, а далі просто виберете зі списку свою флешку. У мене та ж сама помилка вибивала, і я спробувала вибрати "зберегти на новому носії", тоді все одразу сформувалось.

Відповісти
  • Лариса
10.06.19 17:07

Марта,спасиБо большое!

Відповісти
  • Ксения
12.02.19 12:57

Марта,спасибо ОГРОМНОЕ!!!! у меня была та же ошибка...., Теперь все получилось!

Відповісти
  • Галина
12.11.18 13:07

з пятниці не можу скористатися новою послугою з отримання нових сертифікатів завантажила прогаму, роблю все по інструкціі, після написання паролю для нових сертифікатів видає помилку * виникла помилка при тимчасовому відновленню діючих ключів ЕЦП у електронному ключеві чи апаратному модулі. Опис помилки : операція не підтримується.

Відповісти
  • 123
12.11.18 10:09

это ответ на то что нельзя получать ключи по доверенности ??!!

Відповісти
  • Андрій
12.11.18 10:46

Приємно, а якщо ще й буде працювати, то взагалі супер, бо їздити 70 км. за ключами і по пів дня стояти в чергах бажання не має 

Відповісти
  • Елена
12.11.18 11:49

Положение действительно для ключей 2016-2018 или можно пытаться,если ключи налоговой были раньше 2014-2016?

Відповісти
  • Кузя
12.11.18 11:52

Елена, написано же - возможность, если есть действующий ключ. За 2014-2016 уже не действующие у вас ключи, скорее всего. 

Відповісти
  • Алсу
12.11.18 11:54

Ключи закончились в январе 2018....Как думаете можно попробовать хотя пишут до окончания срок 1,3 дня

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
12.11.18 12:41

Алсу, нет, нельзя. Процедура возможна только для действующих ключей

Відповісти
  • вікторія
12.11.18 12:00

якщо ключ був зроблений в січні 2018 і дійсний до 01.2020 чи потрібно його поновлювати

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
12.11.18 12:40

вікторія, зачем? Если не менялись никакие данные, ключ действительный, то необходимость "обновлять" его возникнет к концу срока окончания действующего ключа: конец 2019-январь 2020...

Відповісти
  • клава
12.11.18 12:44

А этот сервис доступен для ключей АЦСК  "Украина" ?

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
12.11.18 13:47

клава, нет

Відповісти
  • клава
12.11.18 16:06

Сомневающийся Sкептиk, жалко. Значит-опять плати

Відповісти
  • Кузя
13.11.18 07:36

клава, что значит опять-плати? Ключи ГФС бесплатны. Раз сделайте и дальше продлевайте. 

Відповісти
  • Алена
12.11.18 12:49

Эти ключи бесплатные?

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
12.11.18 13:47

Алена, да, бесплатные

Відповісти
  • София
12.11.18 12:55

Интересно, а если есть нормальные сертификаты директора, а на печать закончились, можно ли с помощью директора обновить оба сертификата?

Відповісти
  • Дарья
12.11.18 16:38

София, нет, нельзя.

Відповісти
  • Галина
12.11.18 14:17

роблю все по інструкціі, після написання паролю для нових сертифікатів видає помилку * виникла помилка при тимчасовому відновленню діючих ключів ЕЦП у електронному ключеві чи апаратному модулі. Опис помилки : операція не підтримується.

Відповісти
  • София
12.11.18 16:41

А если сертификат печати закончился, можно ли подписывать только директором?

Відповісти
  • ННД
12.11.18 23:27

АЦСК Україна дорого.  Ключі ДФС треба отримувати в  податковій  особисто? 

Відповісти
  • Шурик
13.11.18 06:17

ННД,Теперь да, по доверенности запретили выдавать. И не в каждой налоговой есть эти АЦСК, на сайте АЦСК смотреть надо где есть.

Відповісти
  • Ольга
13.11.18 09:40

Роблю все по інструкції, лише ключ не на диску СД , а на диску ноута - не бачить сертифікатів, у кого така ж помилка? 

Відповісти
  • Вася
13.11.18 09:46

Не знайдено сертифікат.... Не работает!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
13.11.18 09:55

Вася, всё работает :) Программа предлагает загрузить с интернета – соглашаетесь

Відповісти
  • Вася
14.11.18 07:23

Сомневающийся Sкептиk, таки-да - получилось. Благодарю за подсказку!

Відповісти
  • ляля-зп
13.11.18 11:22

Ольга, у мене так швидко зникає вікно після вибору "сформувати новий сертифікат" , що на цьому і зупинилася. Підкажіть , будь ласка хто розібрався ДЯКУЮ

Відповісти
  • хаха
13.11.18 11:49

Радуйтесь, радуйтесь господа бухгалтера. Через год будете выть и проклинать это нововведение.

Відповісти
  • Лена
14.11.18 15:50

хаха, Че?

Відповісти
  • Анита
13.11.18 12:26

А якщо просто "пустишка" річна то не можна буде здати в паперовому вигляді?

Відповісти
  • 48
13.11.18 13:06

Анита, і в паперовому можна, і поштою

Відповісти
  • с-т
13.11.18 14:27

Ключ АЦСК Украина стоит 1шт-220,грн.
Делается точно также и по таким правилам  как сейчас предлагает ГФС. В августе продлевали через медок.Быстро и без проблем.Так что это новое,а уже опробованное .

Відповісти
  • с-т
13.11.18 14:30

Вдогонку.220грн. на 2 года.Ну два ключа 440 на 2 года.И это дорого?

Відповісти
  • ННД
13.11.18 18:36

с-т, медок  скинул счет на 658грн. на 2 года 3 шт. , сказали можно по диктовку продлить онлайн. Если сравнивать с тем, что можно бесплатно, то недешево. 
 . 

Відповісти
  • Светлана
14.11.18 12:10

клиентам приват банка ЭЦП бесплатно

Відповісти
  • Елена
14.11.18 12:28

Хорошо, сертификаты сделаю, а ключами старыми пользоваться?

Відповісти
  • Лена
14.11.18 15:49

Скажите , сколько формировать ключей,  один?????? и сертификат один???? раньше было печать+подпись, 

Відповісти
  • Галина
15.11.18 18:58

отримати ключі АЦСК перший раз можна в будь-якій податковій? чи тільки в своєму районі?

Відповісти
  • Оксана
18.11.18 17:42

Делаю все по инструкции, но когда ввожу новые пароли пишет: Виникла помилка при зчитуванні парметрів алгоритму ЕЦП. Опис помилки: невірний параметр.Помогите что не так

Відповісти
  • Руслан
20.11.18 11:31

Оксана, Така ж помилка вирішилась наступним чином:
 1. У вікні "Формування нових сертифікатів" позначте крапочкою "Згенерувати на новий носій"
  2. На наступному вікні, в полі "Місце розміщення параметрів (каталог, з'ємний чи оптичний диск)" нічого не змінюйте. Там повинно бути "C:\Program Files\Institute of Informational Technologies\Certificate Authority-1.3\End User" . Це папка, куди було встановлено програму. У вашому випадку вона може бути іншою. Тиснемо "Далі"
3. В наступному вікні вибираємо шлях до ключа (в моєму випадку з\ємний диск F:), вводимо новий пароль (або той самий). Може ще з'явитись попередження про те, що ключ не відповідає загальноприйнятим вимогам. Нічого страшного. Тиснемо "Так". Якщо знову з'являється вікно про те, щоб переписати ключ, бо вже такий є, знову тиснемо "Так".
Все. в мене після цього згенерувався ключ

Відповісти
  • Оксана
03.12.18 16:20

Підкажіть, будь ласка, якщо ключ був не на з'ємному носії (на дисску С), пароль поміняла, чи не міг він (клюс) якось повредитися - сертифікати сформовано, але ключ не діє - не можу зайти до кабінету платника. Дякую

Відповісти
  • Оксана
27.04.20 13:07

Оксана, Аналогічна ситуація, Вам вдалось знайти вирішення ?

Відповісти
  • лара
11.12.18 22:44

Подскажите пожалуйста, если новые сертификаты сформированы по видеоинструкции. Зашла в эл.кабинет плательщика с новым ключом, отражает новый период сертификатов с 10,12,18-10,12,20. 
Теперь я смогу подавать отчеты? , или нужно еще отправить в налоговую Заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів или Договір про визнання електронних документів . Зараннее спасибо за помощь

Відповісти
  • Тина
24.12.18 10:43

лара, Вам удалось найти ответ на свой вопрос? У меня аналогичная ситуация.

Відповісти
  • Богдан
15.03.20 14:49

Тина, потрібно по другому разу зчитати ключ печатки. Не забудьте перед цим кудись переписати попередні ключі директора в інше місце.

Відповісти
  • Елена
11.01.19 01:36

обрала з’ємний НКІ, на якому записаний діючий особистий ключ, та ввела пароль захисту особистого ключа пише помилка при зчитуванні з носія , але в єлект. каб. податковой зчитує , що робити?

Відповісти
  • Ирина
05.02.19 14:16

Очень помогло
Руслан20.11.18 11:311. У вікні "Формування нових сертифікатів" позначте крапочкою "Згенерувати на новий носій"
Все. в мене після цього згенерувався ключ

Відповісти