Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.07.19
2480 0 Друкувати

Нерухомість у власності неповнолітньої особи - хто сплатить податок?

1 липня спливає строк надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи, то сплата податку на нерухоме майно здійснюється її батьками (усиновителями), опікунами до набуття неповнолітньою особою цивільної дієздатності в повному обсязі (п. 99.2 ПКУ).

Нагадаємо: відповідно до статті 6 Сімейного кодексу України правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття. Малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

Звертаємо увагу, що батьки (усиновителі) малолітніх/неповнолітніх і малолітні/неповнолітні діти у разі невиконання грошових зобов’язань за малолітніх/неповнолітніх несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов’язань.

За матеріалами ГУ ДФС у Луганській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам