Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • О порядке определения базы налогообложения НДС в случае введения дополнительного импортного сбора

О порядке определения базы налогообложения НДС в случае введения дополнительного импортного сбора   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 20.01.2015 р. № 2806/7/99-99-25-01-17
Керівникам митниць

   
Щодо порядку нарахування додаткового імпортного збору

    У зв’язку зі зверненням Американської Торгівельної Палати щодо порядку визначення бази оподаткування податком на додану вартість у разі запровадження додаткового імпортного збору повідомляємо.
   
    Законами України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року» від 28.12.2014 № 73-VIII та «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо стабілізації платіжного балансу» від 28.12.2014 № 74-VIII передбачено запровадження додаткового імпортного збору після завершення консультацій з міжнародними фінансовими організаціями та опублікування відповідного рішення Кабінету Міністрів України.
   
    У відповідності до цих законів додатковий імпортний збір включено до переліку особливих видів мита, які, в свою чергу, є різновидом мита (стаття 271 Митного кодексу України).
   
    Відповідно до пункту 190.1 статті 190 Податкового кодексу України базою оподаткування для товарів, що ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не нижче митної вартості цих товарів, визначеної відповідно до розділу III Митного кодексу України, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті і включаються до ціни товарів.
   
    Таким чином, у разі набрання чинності вищезазначених законів при нарахуванні податку на додану вартість до бази оподаткування цим податком включаються суми додаткового імпортного збору.
   
    Заступник голови
А.В. Макаренко

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам