Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.12.16
10563 15 Друкувати

Про нові форми реєстраційних документів АЦСК ІДД ДФС

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 15.12.2016 № 180 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм:

  • Реєстраційна картка (для юридичної особи);

  • Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця);

  • Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 22 грудня 2016 року.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС до 31 березня 2017 року включно.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна у розділі «Реєстрація користувачів».

За матеріалами АЦСК ІДД ДФС

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Економіст
26.12.16 09:43

Не зрозумів чим нова форма відрізняється від старої?

Відповісти
  • Бух
26.12.16 09:56

Економіст, почти ничем (вверху номер и дата приказа). Нужно же создавать видимость работы. Задолбали

Відповісти
  • Елена
26.12.16 13:01

Бух, и еще появилась строка "Унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі" и строка-расшифровка, что является адресом для обычных и физлиц и для ФОПов. Интересно, в связи с этим, кроме копии паспорта с пропиской, ФОПу еще и вытяг из реестра надо нести?

Відповісти
  • Nэнси
26.12.16 14:10

Елена," Унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі", чтобы его получить(по доверенности ) нужно доверенность завизировать у нотариуса 35-50 грн на 26.12.2016,и не помню выттяг платный ?,я еще с января 2016 года в Регистрационной палате говорила ,что они в доле с нотариусами.(процент )им башляет натариус.Хорошо ,что не с 01.01.2017г.,ввели :(АЦСК ИСД ГФС до 31 марта 2017 ).

Відповісти
  • Елена
26.12.16 14:22

Nэнси, и что? там написано "за наявности", если его нет - не заполняем Насчет доли, пожалуй соглашусь.:)

Відповісти
  • Вася
26.12.16 10:36

Это какой-то маразм

Відповісти
  • Наталія
26.12.16 12:54

Якщо вже оформлені ключі на рік, переробляти нічого не потрібно?

Відповісти
  • 123451234
26.12.16 13:23

Наталія, нет ключи действуют до своего срока , а вот при оформлении новых будете по новому и оформлять

Відповісти
  • Людмила
26.12.16 13:07

Могу ли я (ФОП единщик 2 гр.) сдать отчеты за 2016 год почтой или бумажные? Никто не отменял ведь это право или я ошибаюсь?

Відповісти
  • Nэнси
26.12.16 14:11

Людмила, Можно.

Відповісти
  • Елена
26.12.16 13:25

Людмила, конечно можете. Я так и делаю, когда решила экономить на ЭЦП. Несу в бумажке. Принимают молча.

Відповісти