Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.04.17
4022 16 Друкувати

На сайті ДФС відтепер можна коментувати консультації ЗІР

Відтепер всі бажаючі можуть скористатися новою можливістю Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) та оцінити якість уніфікованих відповідей, що містяться у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань».

Зазначена система оцінювання дає змогу користувачам ЗІР не тільки оцінити якість наданих відповідей, а й залишити свої коментарі (примітки/зауваження/пропозиції).

Чекаємо на Ваші відгуки!

Ваша думка для нас важлива.

 

За матеріалами ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Мирра
21.04.17 08:49

вот посмеемся)))))

Відповісти
  • Конь
21.04.17 09:57

ЗИР кстати неоднократно пытались "прикрыть". Так что я б не советовал распыляться в негативных комментариях по любому поводу, может быть с этой целью и открыли комментарии. Кому как, а мне ЗИР не редко помогал.

Відповісти
  • Владимир
21.04.17 10:18

Оценка качества нужна!Зачастую консультации дают некомпетентные "товарищи".

Відповісти
  • мимокрокодил
21.04.17 16:57

Владимир, Зачастую консультации пишут так, что прежде чем понять о чем там речь, сломаешь себе мозг

Відповісти
  • ОльгаNik
21.04.17 10:59

Коллеги, как у Вас с "овердрафтом" по ПДВ?

Відповісти
  • Анн
21.04.17 12:08

ОльгаNik, изменений овердрафта пока нет . А как долго сегодня регистрируются НН?

Відповісти
  • ОльгаNik
21.04.17 12:22

Анн, спасибо. По поводу регистрации НН пока не знаю. Сейчас буду сбрасывать.

Відповісти
  • Светлана
21.04.17 11:05

А смысл?

Відповісти
  • Машуня
21.04.17 11:09

Да это для того сделано, чтобы узнавать от комментаторов все новое. И при этом своевременно и в правильном толковании ))).

Відповісти
  • мр
21.04.17 12:34

Машуня, вы правы, потому как они только к налоговому кодексу внятно отсылают ))

Відповісти
  • Джур
21.04.17 11:57

Машуня, ну да... идеи новые черпать, чужими мозгами пользоваться, новые нестыковки находить.... и всё, конечно же, в свою пользу)))))

Відповісти
  • Inspector
21.04.17 19:24

Комменты с матюками принимают?

Відповісти
  • 911
22.04.17 14:18

а чому не висловити свою позицію та точку зору. Може і прислухаються.... може податкова хочу вже бути ближче до народа...для цирки, скандали, спору. Чому не знайти копроміс завчасно, а не створювати умови для корупції!!!

Відповісти
  • Ната
22.04.17 14:30

Коллеги, помогите, пожалуйста, разобраться в ситуации: неплательщик НДС при импорте услуг начислил НДС, заплатил в бюджет, и предоставил Расчет по НДС для неплательщиков.Как проводками отразить начисленный НДС: Дт92 Кт 6412 НДС? или такой НДС для неплательщика увеличивает себестоимость приобретенных услуг?

Відповісти
  • Кузя
24.04.17 11:24

Ната, ну конечно на себестоимость. Это же невозмещаемый налог для неплательщика.

Відповісти