Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.07.17
7140 11 Друкувати

Нова книга про Єдиний податок від О.В.Кірша і ВБ «Фактор»

Всі, хто працює на єдиному податку або збирається на нього переходити! Не пропустіть найсвіжішу книжку про тонкощі роботи на єдиному податку від заслуженого економіста, члена-кореспондента Академії економічних наук О.В. Кірша і команди кращих експертів ВБ «Фактор».

Це видання відчутно допоможе і юридичним особам, і ФОП-ам. Адже в ній зібрана остання, ретельно перевірена інформація про нюанси переходу на сплату єдиного податку, тонкощі ведення такої діяльності та правила повернення на загальну систему оподаткування.

Автори видання чудово уявляють собі, чого потребують сучасні бухгалтери. Тому виклали необхідну інформацію в форматі таблиць, схем і конкретних прикладів, дивлячись на які розтане туман навіть над найзаплутанішими питаннями.

Поповніть свою бухгалтерську бібліотеку цією незамінної книгою! Застосовуйте в роботі досвід і знання кращих експертів бухобліку і доктора економічних наук О.В.Кірша.

Купити книгу українською

Купити книгу російською

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Рыжий
19.07.17 09:44

Выложите, пожалуйста, скриншот содержания, краткое описание не очень информативно.

Відповісти
  • Фактор
19.07.17 10:24

Рыжий, пожалуйста, https://goo.gl/Bt4gAf

Відповісти
  • Ольга
19.07.17 16:02

"Автори видання чудово уявляють собі, чого потребують сучасні бухгалтери" - щось я сумніваюсь)

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
19.07.17 17:44

вообще не актуально

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
19.07.17 17:46

А Кирш как заслуженный экономист и депутат не может остановить всю эту чехарду с блокировкой НН ???

Відповісти
  • Наталочка
20.07.17 10:34

Сейчас такое положение в стране, что отпечатанная книга сегодня- не актуальна уже завтра...И если бы она стоила 30 грн., то куда не шло.... а полиграфия нынче дорога.Хотя очень многие предпочитают именно печатные издания.Итак - цена книги?

Відповісти
  • nata
20.07.17 12:50

https://i.factor.ua/books/169/ - а эта книга уже не актуальна?

Відповісти
  • Фактор
20.07.17 13:30

nata, да, вместо нее вышла в новой редакции

Відповісти
  • nata
20.07.17 14:04

https://i.factor.ua/books/169/ - 2016 года стоит 50 грн. и уже не актуальная,новая книга - 2017 года стоит 80 грн. - до конца года тоже будет не актуальной!?а в 2018 году будет еще новее уже за 110 грн или 120 грн. И это даже не бумажное издание, а електронное...

Відповісти
  • Gedda
21.07.17 11:32

Вообще, тема для одной-двух статей, но не для книги.

Відповісти