Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


08.09.17
5408 11 Друкувати

Видавати чек під час безготівкової сплати за товар в інтернет- магазині необхідно разом із товаром

Якщо суб’єкт господарювання прийняв у покупця для розрахунку в інтернет-магазині електронний платіжний засіб (банківську платіжну карту), то такий суб’єкт господарювання може оформити розрахунковий документ (касовий чек) і видати його покупцеві разом із товаром, незалежно від того, надійшли перераховані покупцем кошти на його розрахунковий рахунок чи ні.

Окрім того, у чеку може зазначатися форма оплати: «Картка», «Інтернет-замовлення», «Передоплата», «Згідно із замовленням» тощо.

Відповідно до пп. 14 п. 1 ст. 3 Закону України «Про електрону комерцію» від 03.09.2015 р. № 675-VIII, визначено, що реалізація товару дистанційним способом — укладення електронного договору на підставі ознайомлення покупця з описом товару, наданим продавцем у порядку, визначеному цим Законом, шляхом забезпечення доступу до каталогів, проспектів, буклетів, фотографій тощо з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, телевізійним, поштовим, радіозв’язком або в інший спосіб, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення покупця з товаром або зі зразками товару під час укладення такого договору.

У разі якщо споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар і розрахунок за нього було здійснено із застосування банківської платіжної картки, суб’єкт господарювання зобов’язаний видати розрахунковий документ установленої форми (чек із РРО) та відповідним чином оформлений гарантійний талон.

Водночас ДФС у консультації додає, що питання зарахування коштів на рахунок інтернет-магазину та проведення такої операції через РРО Закон № 265 не регулює.

ІПК ДФС від 29.08.2017 р. № 1743/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Теги:
Коментарі
  • Шурик
08.09.17 02:56

Забыли самое важное - на какой мове, на мандаринской или официальной китайской.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 1
  • хаха
08.09.17 08:40

Совок. Они про электронные товары вообще не слышали не говоря уже об услугах и софте. У них только серп и молот через интернет могут продаваться.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 1
  • 1CE070бух07
08.09.17 08:41

странный комментарий в странное время...

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • ***
08.09.17 09:15

"Видавати чек під час безготівкової сплати" казус какой-то безнал и чек из РРО?! О как. Все время было нал=РРО, безнал=расходная накладная, а теперь "шоб не так как у папередников"? Да, на розничных кассах через терминал по эквайрингу это одно , но когда деньги поступают сразу на р/с поставщика от покупателя интернет-магазина......?!

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 0
  • Ксюша
08.09.17 10:10

( господарювання зобов’язаний видати розрахунковий документ установленої форми (чек із РРО) та відповідним чином оформлений гарантійний талон.) Простите, если это трусы то какой гарантийный талон, власть меняется , а идиоты те же.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • ***
08.09.17 10:15

Ксюша, ну да как же ... гаратнию на "кружевные труселя", за них же майданили....

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 8
  • Ксюша
08.09.17 11:10

***, Комунизм строили тоже с надеждой на лучшее, только какой ценой .

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 2
  • Bibu
08.09.17 10:20

Этот вопрос муссируется уже года 3 как минимум, а я все никак не могу сообразить - при чем тут РРО, если деньги на р/счете?...

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Юлия
08.09.17 10:31

У нас чудесное законодательство,технологический прорыв существенный, а законы в прошлом веке. А вообще это проблема, как возместить сотруднику предприятия денежные средства, если он оплатил со своей карточки??? Для получателя это безнал, а для плательщика нал и никакого первичного (расчётного) документа нет.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Кузя
08.09.17 13:31

Юлия, выписка банка по карточке сотрудника и есть расчетный документ.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Да
08.09.17 11:06

Юлия, Я оплачиваю питание в садике за ребенка карточкой и распечатываю квитанцию приношу в садик так как там требуют эти квитанции об оплате , в терминале также дается квитанция .Проблема ж не этом , а должны законы писать умные люди, а не кум сват брат.

Відповісти