Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


08.09.17
6057 5 Друкувати

Підприємство, яке перевірялося у 2017 році, не може включатися до плану перевірок на 2018 рік

Періодичність здійснення планового заходу державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання залежить від ступеня ризику, до якого ця діяльність віднесена.

Якщо не затверджені критерії розподілу суб’єктів господарювання за ступенями ризику їх господарської діяльності, періодичність проведення планових заходів і перелік питань для їх здійснення, то такі суб’єкти господарювання вважаються суб’єктами господарювання з незначним ступенем ризику та підлягають державному нагляду (контролю) не частіше ніж раз на 5 років.

Наприклад, планові заходи здійснюються органом державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання, яка віднесена до високого ступеня ризику, не частіше ніж раз на 2 роки. Таким чином, якщо діяльність суб’єкта господарювання, віднесена до високого ступеня ризику та щодо цього суб’єкта господарювання проводився плановий захід у 2017 році, то проведення планового заходу щодо цього суб’єкта господарювання у 2018 році не допускається.

Відповідні рекомендації органам державного нагляду (контролю) адресовані Державною регуляторною службою в листі від 01.09.2017 р. № 7498/0/20-17.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Теги:
Коментарі
  • natella
08.09.17 09:56

"Рекомендації" как-то влияют на дфс? ага, щасссс

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Елена
08.09.17 10:52

А как бюджет и карманы пополнять?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Кузя
08.09.17 13:32

Елена, внепланом, понятное дело. Эта возможность всегда есть, если им нужно.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ***
08.09.17 14:11

В новом престижногм районе возле супермаркета стоит на улице и довольно громко решает вопросы мэн. Видос как у типичного с контролирующих органов,: костюмчик, туфли- как каноэ, морда наглая, жесты развязные. Определила принадлежность издалека, подхожу ближе, слышу : Подойдёшь завтра к ЦОПП. все решим.

Відповісти