Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


30.11.17
6631 9 Друкувати

Платник податків повинен повідомити ДФС про оскарження податкового повідомлення-рішення в суді

Чи повинен платник податків повідомляти контролюючий орган про оскарження податкового повідомлення-рішення в суді?

Відповідно до абзаців першого та четвертого п. 56.18 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ), з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після отримання такого рішення.

При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

З огляду на зазначене, платник податків має право оскаржити податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу в суді незалежно від того, чи проводиться процедура адміністративного оскарження такого податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу.

Водночас платник податків повинен повідомити контролюючий орган про надання позовної заяви до суду.

За матеріалами Категорія 133.01 «ЗІР»
Теги:
Коментарі
  • Meli
30.11.17 08:02

А что нового? Все время так делали, в НК это сказано. О чем речь?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 1
  • Оксана
30.11.17 09:20

Meli, де в ПКУ сказано, що потрібно повідомляти при поданні позову до суду ? Можете статтю назвати чи пункт ?

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Oleg7
30.11.17 10:35

Оксана, ПКУ не передбачає повідомлення ДФС про оскарження рішення в суді. Це все сказки ДФС. Схоже, що в ДФС чергова "ротація кадрів" відбулась. Залишаються ті, хто взагалі нічого не знає. Тому пишуть, що заманеться. Звісно без посилання на норми ПКУ, бо такої норми немає.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Натали
30.11.17 09:33

Тут только с точки зрения безопасности можно уведомить.Хотя, по идее, налоговики и так узнают. Ведь им придет копия иска с доками. Но пока тот иск дойдет...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • А-ля-ля
30.11.17 11:31

Хочу сказати, що наші "шановні" ДФС-ники плювати хотіли на Кодекс чи наші повідомлення. Ми скаржимося на застосовані штрафні санкції, сума для нашого підприємства значна. В належний термін повідомили ДФС про оскарження, потім повідомили про судове оскарження. Але всі штрафні через 10 днів після вручення ППР як сіли в нарахування по особовому рахунку, так і по цей день висять та ждуть своєї черги на сплату. І ні листи з вимогою зняти їх з нарахування , ні дзвінки в податкову з тим же питанням не допомагають. Кажуть, чекайте своєї черги. Де ж закон, де ж дія Кодексу...

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • SAMSAM
30.11.17 13:35

А-ля-ля,

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • SAMSAM
30.11.17 13:38

Ми судимся.Попередили про це ДФС ,РІШЕННЯ СУДУ НА НАШУ КОРИСТЬ,а штрафи і пені ,як висіли на особовому рахунку, так і висять.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Rolan
30.11.17 13:01

повідомляти ДФС про судове оскареження має сенс лише для того, щоб сума зазначена в ППР не попала в недоімку, і платник податків не отримав статус такого, що має податковий борг (можливо це важливо для тих, кого перевіряють контрагенти через сайт ДФС - "дізнайся більше про свого бізнес-партнера"). Проте жодним нормативним актом не передбачено необхідність повідомлення про це в ДФС.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нина1
30.11.17 16:15

Да, лучше поставить в известность этих обезьян с гранатой. Потому что понажимать клавиатуру и поставить на лицевой счет суммы из ППРок - это раз плюнуть. А вот убрать с лицевого счета - так у них нет механизма как это сделать. Это они свои мозги заменяют словом "механизм". Так солиднее.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
13693 17
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд