Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


11.11.19
25647 10 Друкувати

Нова форма платіжного доручення почне діяти з 13 січня 2020 року

У розрахункових документах на переказ коштів буде виключено реквізит “Код банку”, оскільки міжнародний номер банківського рахунка IBAN вже містить у собі цю інформацію.

Це дозволить уникнути дублювання реквізитів відповідно до вимог постанови Правління НБУ від 28 грудня 2018 року № 162 щодо запровадження в Україні міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Зазначені зміни затверджені постановою Правління Національного банку від 06 листопада 2019 року № 127 "Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті", що набирає чинності з 13 січня 2020 року.

Крім того, цей документ визначає, що організаційні питання здійснення розрахунків із використанням чекової книжки (чека) банки регулюють внутрішніми правилами самостійно.

Нагадаємо, що усі банки України повністю завершили перехід на міжнародний стандарт номера банківського рахунка IBAN.

Теги:
Коментарі
  • ***
11.11.19 11:38

молодці! дали підзаробити розробникам найновітнішого платіжного доручення  за 30 років!

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 0
  • Шурик
11.11.19 13:33

***,
В 2000-х что-то тут менялось.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • В
11.11.19 11:50

А что поменялось??? не поняла... вроде так и было...

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 1
  • Н
13.01.20 11:59

Зникли поля "код банку"

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • В
11.11.19 11:51

Поняла!!! Код банка!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • И я скажу
11.11.19 11:59

ДАЕМ МЕДАЛЬ и непременно    -ЗОЛОТУЮ!

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 0
  • отличница
18.11.19 15:32

и я скажу и  списываем пару сотен тысяч гривен на модернизацию и осовременивание ....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1111
11.11.19 12:09

А название банка зачем оставили? Чтобы потом еще раз поменять бланк платежки?

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 0
  • Елена
11.11.19 14:43

Оце покращення

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Бух
12.11.19 19:11

Почему в Европе есть внутренние счета , а есть айбан для международных платежей  а у нас на все айбан, чтоб больше ошибаться в цифрах?

Відповісти