Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.12.19
2532 9 Друкувати

ДПС почне роз’яснювальну роботу серед платників податків

Українці сплачують податки, що свідчить про розуміння важливості вчасного надходження коштів для розвитку держави.

Про це Голова ДПС Сергій Верланов розповів в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Сплата податків є ознакою цивілізованої держави, оскільки тоді в нас є кошти для впровадження потрібних речей, які ми поодинці зробити не зможемо», – наголосив Сергій Верланов.

Він також зазначив, що наступного року одним із фокусів роботи податкової служби стане підвищення податкової культури. ДПС розпочне роз’яснювальну роботу серед платників щодо податків, які вони сплачують, та важливості їх своєчасної сплати до бюджету. Така роз’яснювальна робота сприятиме підвищенню рівня добровільності сплати податків. На сьогодні добровільно сплачують податки 98% платників.

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Олена
21.12.19 08:21

Ох, уж эти фокусы...

Відповісти
  • Мария
21.12.19 08:29

А еще одним из фокусов работы ГНС должно стать уважительное отношение к налогоплательщику, а не ".... приезжайте, смотрите, на стенде все написано (или сейчас "смотрите в интернете)"

Відповісти
  • Александара
21.12.19 09:21

Мария, а еще делают и говорят с таким большим одолжением мол скажите спасибо что мы вообще с вами говорим, дармоеды!!!

Відповісти
  • Елена
21.12.19 12:59

ГНИшники боятся проводить семинары, потому что у них нет ответов на наши вопросы. Их семираны - цирк, где можно продлить себе жизнь года на два (а от ихзаконов укоротить на 20)
А еще ГНИшники умеют вежливо общаться, особенно когда просят выдержать налоговую нагрузку!
А вот "фокусів роботи податкової служби" должен быть в их наказанности, а не безнаказонности... Вот в чем фокус! И общение было бы тогда нормальным и культура и порядок...

Відповісти
  • """
21.12.19 13:48

если честно то мне никогда не отказывали в консультации налоговики, а вот в вышестоящей организации зам гл. буха объясняла таким образом их же дерективы: да тут ничего сложного не просто берешь  и читаешь, но когда я все- розобрался, она звонила и просила чтобы я ей все объяснил как я это понимаю и соответственно делаювот тикае катаклизмы
 

Відповісти
  • 123
21.12.19 16:25

уже викликають до області на розмову тих що платять, щоб платили ще більше. І крім цього до кінця грудня будемо сидіти на телефоні і вислуховувати щоб наперед заплатити той чи інший податок

Відповісти
  • Тетяна
21.12.19 18:09

Не зрозуміла - 98% платять податки добровільно! Лишилося 2%. А це державні підприємства, які є збитковими і не сплачують податки в принципі. Вони будуть з ними проводити розяснювальну роботу?!?!? Це як?

Відповісти
  • Олена
22.12.19 19:43

А як бути з заборгованістью державних підприємств іх  постачальникам. Юридичним лицям які податки заплатили  а свої кошти з державних підприємств так і не отримали.  Чому не поветають податки  та не беруть тоді іх з державних установ 

Відповісти
  • Руслан
23.12.19 22:41

Лучше бы в кодекс изменения внесли, где трактовки "косые", исправление Додатка 5 сделали, НН регистрацию привели к порядку, сами Законы выполняли и решения судов, уведомляли налогоплательщиков о начислениях и долгах не через три года, своевременно..а тогда бы и плательщики стали бы "грамотнее" , а может и с уважением относились бы к ГНИшникам. 

Відповісти