Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

03.08.26 09:31
0 Друкувати

Календар бухгалтера на серпень 2026 року: багато яскравих заставок

Серпень — час насолодитися останніми теплими днями літа та водночас підготуватися до нового ділового сезону. Щоб робочі будні були ще більш організованими, ми підготували для вас добірку стильних заставок із календарем робочого часу на серпень 2026 року.

🌻 Обирайте дизайн, який найбільше вам до вподоби, завантажуйте та встановлюйте на робочий стіл. Нехай календар завжди буде під рукою, а серпень подарує продуктивну роботу, гарний настрій і трохи літнього натхнення щодня!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
  • ТАСА
01.05.24 10:41

Доброго дня! Заставки дуже класні. Якщо можна висловити побажання, а можна заставку з собакою наступного місяця? Бо одні коти на заставках.😊

Відповісти
  • Адмін
02.06.24 12:33

ТАСА, як замовляли 😊

Відповісти
  • Наталья
03.03.25 11:43

Адмін, дякую!!! В тому місяці просила мопса, тепер і міняти мабуть не буду)) така благодать для змучених нервів😊

Відповісти
  • Татьяна
03.06.24 09:05

Адмін, ДЯКУЮ. Дуже гарна заставка. Використаю у цьому місяці, обов'язково.

Відповісти
  • ТАСА
03.06.24 09:07

Дякую, усі завставки класні і квіти, і котик ,і песик

Відповісти
  • ТАСА
01.07.24 09:12

Адмін, дякую 

Відповісти
  • Алла
09.07.24 11:14

Супер! І коти, і собаки, і природа! Все потрібно. Дякую!!! 

Відповісти
  • Алла C
10.07.24 14:15

Дякую!

Відповісти
  • The end
01.08.24 10:32

Морько! Ура

Відповісти
  • что то идет не так
02.09.24 12:30

надоели ваши кошки и собаки,дороже людей,стали. у на с одессе даже в магазинах. тележки есть  собак возить с собой. какой то культ собак. девки не заводят детей,а ходят под мышку с собаками

Відповісти
  • Людмила
01.10.24 09:45

бухгалтер 911 навряд з цим допоможе))))

Відповісти
  • ТАСА
01.11.24 09:25

Доброго дня! Собака ,просто супер, дякую

Відповісти
  • Любов Ігнатьєва
02.01.25 08:32

Котик супер, дякую! Так схожий на мого котика, який, на жаль, помер у 2024 р.
😭

Відповісти
  • Наталья
03.02.25 09:39

Собаки - це супер! Можна наступного місяця мопса будь ласка, він буде мене морально утихомирювати після річної звітності😌

Відповісти
  • Адмін
03.03.25 08:07

Наталья, мопс, як замовляли 😊

Відповісти
  • Наталя
01.05.25 14:14

Адмін, щось там з бузком недоработано) не загружається, та ще й без цифр)

Відповісти
  • Наталья
03.03.25 11:45

Адмін, я замовляла (інша Наталя) і неймовірно тішусь, як побачила сьогодні зранку)) Дякую Вам щиро!

Відповісти
  • Кондратенко Сергій
03.03.25 16:21

надоели  ваши коты и собаки

Відповісти
  • Буржуй
01.04.25 11:43

А где высокие и грудастые блондинки с длинными ногами? Ладно брюнетки тоже пойдут!

Відповісти
  • Ольга
15.04.25 17:00

Відшкодування витрат вихованців ДЮСШ є їх доходом, тому підлягає оподаткуванню (із застосуванням натурального коефіцієнта відносно ПДФО та відображенню у формі № 1ДФ з ознакою 127.В каком м/о робимо нарахування і утримання?

Відповісти
  • Олена
01.05.25 12:16

Добрий день! У вас на травневій заставці з бузком не має цифр - кількості днів... табличка пуста

Відповісти
  • Адмін
01.05.25 17:17

Олена, дякуємо, виправили 

Відповісти
  • Наталя
02.07.25 10:06

Спасибо за котиков!

Відповісти
  • Тетяна
09.07.25 11:39

Можно фото кота Бурма, спасибо

Відповісти
  • ТАСА
01.09.25 09:27

Доброго ранку! А щось заставка з природою не устанавлюється

Відповісти
  • Адмін
01.09.25 16:01

ТАСА, доброго дня! Вибачте, виправили 

Відповісти
  • Олена
01.09.25 15:11

так, не має кнопки для встановлення заставки з природою, тільки котик та собачка, а хочется природу) 

Відповісти
  • Адмін
01.09.25 16:01

Олена, доброго дня! Вибачте, виправили  

Відповісти
  • Олена
02.09.25 13:45

Адмін,дякую. 

Відповісти
  • Яна
02.09.25 10:36

Доброго дня, ця заставка не відкривається, вибиває помилку

Відповісти
  • Марина
04.09.25 08:53

Добрий день. Природа так і не вантажиться. 404 Not Found

Відповісти
  • Тетяна
29.09.25 08:45

більше квітів і природи, будь ласка, 😘

Відповісти
  • Ірина
01.06.26 15:31

Дуже дякую. Це найкраща подія, яка відбувається кожного 1-го числа

Відповісти
  • Зоя
02.06.26 09:07

Добрий день! На червень буде лише одна завтавка?,,,,Бо всі квітневі

Відповісти
  • Olken
04.06.26 16:45

Зоя, все малюнки за червень. Ви можете очистити кеш (cash) браузера? Можливо клавіші Ctrl+F5 або Ctrl+R допоможуть оновити ваш браузер.

Відповісти
  • Александра
01.07.26 09:55

ПОЧЕМУ УЖЕ ТРЕТИЙ МЕСЯЦ ПОДРЯД ПОСЛЕ 24 ЧИСЛА ИДЕТ 27 ЧИСЛО?????????????

Відповісти
  • Olken
01.07.26 16:57

Александра, все малюнки за липень. Ви можете очистити кеш (cash) браузера? Можливо клавіші Ctrl+F5 або Ctrl+R допоможуть оновити ваш браузер.

Відповісти
  • Євген
01.07.26 16:40

Александра, спробуйте оновити сторінку там де встановлюєте календар, в мене все добре, у Вас мабуть закешувалась якась стара 

Відповісти
  • Ірина
01.07.26 15:19

Дуже дякую. Кожного 1-го числа є привід порадуватися. Вже, навіть, якась залежність з'явилася.

Відповісти
  • Александра
01.07.26 15:25

Ірина,вам нравится неправильный календарь ...

Відповісти
  • Olken
02.07.26 13:45

Александра, перезавантажили календарі на рос. мові. Перевіряйте.

Відповісти