Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.01.20
4935 12 Друкувати

2 січня 2020 року в ІДД ДПС будуть проводитися регламентні роботи

У зв’язку з проведенням обслуговування програмно-технічного комплексу Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС повідомляє, що 02.01.2020 р. з 18 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв. доступ до електронних сервісів буде частково обмежено.

ІДД ДПС просить вибачення за тимчасові незручності.

За матеріалами ІДД ДПС
Коментарі
  • Светлана
02.01.20 07:48

чтоб вы застрелились...

Відповісти
  • Ирина
02.01.20 09:40

Уже по ходу застрелились... В кабинете не все сервисы полноценно работают... Медок в ответ на запросы в ЕРНН молчит с 8 утра....

Відповісти
  • Ксюша
02.01.20 09:44

Ирина, И похоже в коме будет лежать до 8-го числа. Некому , наверное, играть в ромашку с налоговыми накладными. 

Відповісти
  • СержК
02.01.20 09:46

У зв'язку з тим, що всі наявні робітникі в офісі забухали і планують перебувати в режимі "реабілітації" до 08.03.надцятого року, подавати звітність та сплачувати податки підприємство не буде. Приносимо вибачення ДПС за тимчасові незручності... до речі, всупереч озвученому режиму роботи сервера відповіді на запити нині десь намагаються прослизнути крізь намертво зачинені двері...

Відповісти
  • Светлана
02.01.20 10:02

нахрена писать что с 18-00 если доступа нет с самого утра

Відповісти
  • Андрей
02.01.20 10:10

Светлана,Единичку случайно нажали с 8-00 а не с 18

Відповісти
  • *
02.01.20 11:06

Подскажите, в электронном кабинете кто-нибудь уже создавал документы в периоде январь 2020? (интересуют Запити). Пусто.

Відповісти
  • Ксюша
02.01.20 11:28

*, Создавали, но ничего не работает.

Відповісти
  • 123
02.01.20 11:12

Витиги на  запити не приходять ще від 27 грудня

Відповісти
  • Тетяна
02.01.20 13:15

З новим роком усіх! А можливо, завтра ви зайдете у кабінет- а там всі рахунки нові з'явились, та ще й саме ті що треба!

Відповісти
  • Наталья
02.01.20 14:48

А я ЕСВ сдала по частникам.Пересдавать,что ли?

Відповісти