Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


06.02.20
12944 21 Друкувати

За яким ідентифікатором форми подавати декларацію з податку на прибуток за 2019 рік?

За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді платники податку на прибуток подають Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) 2019 рік (у тому числі уточнюючу)?

20 грудня 2019 року набув чинності наказ Мінфіну від 14.11.2019 р. № 481 (далі – Наказ № 481), яким внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Мінфіну від 20.10.2015 р. № 897 (далі – Декларація).

Оскільки видання Наказу № 481 обумовлено змінами в податковому законодавстві, які набули чинності з 01.01.2019 року, то платникам податку на прибуток підприємств рекомендовано подавати Декларацію за звітний (податковий) 2019 рік за оновленою формою.

Разом з тим п. 46.6 ПКУ встановлено, якщо в результаті зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

На офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність > Платникам податків про електронну звітність > Інформаційно-аналітичне забезпечення > Реєстр форм електронних документів розміщені електронні форми Декларації (у тому числі уточнюючої):

  • Декларація за оновленою формою з ідентифікатором J0100118;
  • Декларація (у редакції наказу Мінфіну від 28.04.2017 р. № 467) зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 19.10.2018 р. № 842, прийняття якої також буде забезпечено до 01.04.2020 р. з ідентифікатором форми J0100117.

За матеріалами Категорія 102.20.01 "ЗІР"
Теги:
Коментарі
  • ппп
06.02.20 08:53

Обещать, не значит жениться, рекомендовано, не значит обязательно,
задрали они уже своими рекомендациями и расплывчатыми ответами,и опять люди должны гадать, нет чтобы прямо написать, что надо руководствоваться законом, а не их никому не нужными рекомендациями

Відповісти
    Оцінити
  • 37
  • 0
  • Нона
06.02.20 09:26

Доброго дня! Чого ніхто не скаржиться на електроний кабінет, він же не працює скоро вже тиждень, звіти теж висять в доставлених і тиша !!!! 

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 1
  • Лара
06.02.20 10:25

Нона, я фінзвіт відправляю з неділі кожного дня. Приходить тільки повідомлення і все.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 1
  • Ирина
06.02.20 18:41

Лара,Побробуйте очистить кеш( историю и тд) - у меня когда то такое было , так после этого было нормально

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Катерина
06.02.20 09:51

Нона, у меня не то, что не приходят квитанции, даже подписывать не хочет(

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 1
  • Лариса
06.02.20 09:34

Нона, у меня эл.кабинет работает. Перебоев не было. 

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нона
06.02.20 09:51

Лариса, у вас реєструються ПН , ви здали якийсь звіт? отримали квитанції? Бо зайти в кабінет можу, але зворотнього зв'язку нема!

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Инна
06.02.20 12:22

Нона,   Отчет поЕСВ  сдала 03.02, сразу пришла  квит № 1. а квит № 2, пришла 04.02.. А,  НН, вчера ртправила на регисрацию, и до сих пор тишина.
  Читала на Форуме по этой теме, людям приходят зарегистрированные НН, которые отправляли 03.02, 04.02 и  вчерашние. А, мои   вчерашние куда то пропали. На Горячей линии, все время занято.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нона
06.02.20 12:49

Инна, Чекаю квитанцію №2 по ЄСВ, боюся відправляти прибуток та баланс, думаю трішки спаде ажіотаж, бо там же зібралась "електронна черга". ПН тільки що отримала радію просто невимовно

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Лариса
06.02.20 12:21

Нона, ПН регистрируются. Вчера сдала отчет по 1ДФ и ЕСВ. Квитанции пришли. Все нормально.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нона
06.02.20 12:44

Лариса,Тільки що отримала витяг за 5,02 з ПН, а ЕСВ в кабінеті поки що, вісить квитанція доставлено чекаю-квитанцію №2  може колись і до мене черга дійде

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
06.02.20 09:51

Ну, с прибылью понятно (почти)). А 1-м 2м код формы не подскажете?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
06.02.20 10:31

Коллеги, подскажите, пожалуйста. Как в FreeZvit сформировать приложение АВ к декларации, я что-то никак не могу в этом разобраться.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Пр
06.02.20 10:46

Я правильно поняла если отчётный период год то код...118?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нона
06.02.20 12:54

Пр,Я підготувала 118, але ще не подавала

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • бух-бух
06.02.20 14:03

сегодня эл/кабинет не хочет показывать лимит по ПДВ...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Светлана
06.02.20 15:48

бух-бух,так непогода же в стране! 

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
06.02.20 17:41

Итого резюме по данной консультации какое??? С каким же все-таки идентификатором подавать? 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Крис
07.02.20 09:54

Добрый день. У меня медок лицензия, версия 31, в нем 3 предприятия, как может быть такое, у одного предприятия есть в бланках дека с кодом и 117 и 118, у остальных двух только 117????

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
07.02.20 10:21

21.01.2020 г - я  здала декларацию по налогу на прибыль годовую   с кодом  117    -  принято.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Andriy
07.02.20 11:13

Законодавство, це не зовсім та сфера, де можна використовувати слово "рекомендовано". Один варіант має бути, а не два.

Відповісти