Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


07.02.20
22766 11 Друкувати

10 лютого 2020 року - граничний термін подання квартальної та річної звітності

Зверніть увагу, 10 лютого 2020 року останній день подання:

Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, за IV квартал 2019 року (форма № 1ДФ) 

Податкова декларація з податку на додану вартість за IV квартал 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу 

Податкова декларація платника єдиного податку- фізичної особи - підприємця за 2019 рік (для платників єдиного податку третьої групи) 

Податкова декларація платника єдиного податку - юридичної особи за 2019 рік 

Звіт про суми податкових пільг за 2019 рік 

Податкова декларація екологічного податку за IV квартал 2019 року

Податкова декларація збору за місця для паркування транспортних засобів за 2019 рік 

Податкова декларація туристичного збору за 2019 рік 

Податкова декларація з рентної плати за ІV квартал 2019 року 

Податкова декларація про майновий стан і доходи ФОП за 2019 рік

Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб і суми нарахованого єдиного внеску (форма № Д5) фізособами-підприємцями за 2019 рік

 

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Марина
07.02.20 10:05

Дякую за підбірку.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Лара
07.02.20 10:40

Спасибо.Своевременно. 1ДФ забыла отправить.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • иван
07.02.20 11:16

Доброго дня всім. Підскажіть-  в формі 1-ДФ в розділі 2 військовий збір ставити суму нарахованого доходу (Разом з підприємцями)що по таб.1 чи тільки тільки сума з якої рахуємо військовий збір?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 2
  • Бух-бух
07.02.20 12:29

иван, было письмо от гнишников, что как в табл.1

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Я ФОП
10.02.20 15:18

Бух-бух, есть 2 разных письма от них. В одном всю сумму, а в другом только облагаемую ВН.
Кстати в айфине при заполнении 1дф выскакивает подсказка, что необходимо ставить только сумму с которой уплачивается ВН и автоматом рассчитывает ВН при заполнении табл.2

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Алексей
07.02.20 14:48

Бух-бух, они столько писем писали противоречивых.. 
Хотя все проги и логика настроены что те доходы, с которых ВС туда попадают.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Раиса
07.02.20 12:09

Спасибо!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
07.02.20 13:28

Спасибо!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
10.02.20 15:40

Немного не по теме, но актуально - подскажите, в Медке уже есть новая\ декларация по НДС? Я вроде бы и обновляла, а смотрю - она старая...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 111
10.02.20 19:14

Елена є J0200121     Версія 11.02.003

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
12.02.20 14:08

Отчет по льготам разве не отменили?

Відповісти